نظر: جو بایدن باز گشت نشان می دهد که دموکرات ها تمایل وحدت

سه شنبه نتایج نشان یا جو بایدن یا برنی ساندرز را اجرا خواهد کرد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده یک فرصت از دست رفته برای دموکرات ها می گوید: DW را کریستینا برگمان. هنوز رای دهندگان ارسال یک پیام روشن به حزب.

چگونه این اتفاق می افتد ؟

زمینه نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد و متنوع تر از همیشه قبل از: زنان آفریقایی-آمریکایی لاتینی, جوان و پویا و خوش و بله ، وجود دارد بنابراین بسیاری از نامزدها با بسیاری از دیدگاه های سیاسی متفاوت است که آنها حتی نمی تواند همه جا در مرحله اول بحث و مرحله نهایی مسابقات تلویزیونی نیاز به تقسیم می شود بیش از دو شب.

که در ماه ژوئن 2019. اما در حال حاضر بیش از هشت ماه بعد از آن به نظر می رسد به احتمال زیاد است که نامزدی بوده و محدود به دو گزینه: یکی از 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور است که به عنوان به خوبی شناخته شده برای خود کلامی gaffs غیبت هم آغوش که فاقد همه حس از مرزهای. از سوی دیگر یک 78 ساله سناتور که دچار حمله قلبی در ماه اکتبر با افتخار خود را یک “سوسیالیست ،” آشکار نشده چگونه او را برای پرداخت خود را سخاوتمندانه سیاست و به طور کلی شناخته شده برای خود را فراهم كرد.

Christina Bergmann

DW ویرایشگر کریستینا برگمان

یکی از آنها ندارد یک طرح واقعی به صحبت می کنند و از سوی دیگر دارای یک طرح است که آیا شانس برنده شدن پشتیبانی از اکثر آمریکایی ها.

اکثریت می خواهد یک نامزد معتدل

نتایج از روز سه شنبه مقدماتی نشان می دهد که دموکرات رای دهندگان می خواهند وحدت و آنها آماده هستند را به رای دادن به فرد آنها فکر می کنم می توانید ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات. اساسی سیاسی و اهداف روشن: دموکرات ها احساس می کنم این نقش دولت برای کمک به فقرا و ضعف آنها به نفع (نوعی) بیمه بهداشت جهانی و منطقی قوانین کنترل اسلحه و آنها می خواهند برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی و پشتیبانی از اندازه گیری خارجی و دفاع از سیاست.

اکثر همچنین می خواهد یک نامزد معتدل و پشتیبانی نمی کند برنی ساندرز’, افراطی, سازش views. که رهبری دموکرات ها برای حمایت جو بایدن پس از توانمند پیروزی با نزدیک به 50 درصد آرا در کارولینای جنوبی که منجر متوسط نامزدها مانند شهردار سابق پیت Buttigieg و سناتور ctq به رها کردن مسابقه و تایید بایدن. وجود قدرت در ارزش های مشترک و هر کس دوست دارد برای حمایت از یک برنده است.

Amy Klobuchar (AFP/F. J. Brown)

Klobuchar کاهش یافته و از نژاد روز دوشنبه و تایید بایدن

بیایید برای یک لحظه تصور کنید چه نتیجه ممکن است اگر فرایند اولیه متفاوت بوده است و حزب دموکرات رهبری نشان داده است برخی از قدرت است. یا اگر رهبران تصمیم گرفته بود چه جهت سیاسی این حزب را باید و یا حتی تا به حال ارائه شده رای دهندگان انتخاب بین وزش Klobuchar و مترقی سناتور الیزابت وارن. دو هوشمند از زنان که نگاه به آینده و مزیت اضافه شده از دانستن چگونه برای تشکیل ائتلاف.

ادامه مطلب: آینده آمریکا: وال استریت ترس از سمت چپ

تصور کنید اگر دموکرات ها نشان داد برخی از فقرات

یک ایران دموکراتیک ماشین برخوردار است که پشتیبانی از نام های بزرگ مانند جو بایدن که کمک به حزب او در طول زندگی حرفه ای طولانی مسلم و برنی ساندرز که نشان داده است که او می تواند انگیزه رای دهندگان جوان بهتر از هر کسی می توانست کمک کرده یا Klobuchar یا وارن ضرب و شتم رئیس جمهور فعلی.

اما حزب bigwigs ducked مسئولیت خود در سمت چپ و تصمیم به رای دهندگان. و رای دهندگان به سادگی غرق شده است. ساندرز’ سازمان و هیجان زده جوان درگیر حامیان و بایدن را به رسمیت شناختن نام به دو, سکس سفید, مردان, مزایای غیر قابل عبور. جوان نامزدها واقعا هرگز تا به حال شانس.

Seven candidates on stage during a Democratic Party debate (picture-alliance/AP Photo/E. Amendola)

بودند دموکراتیک رای دهندگان غرق انتخاب در سال 2020 مقدماتی?

و در حال حاضر بایدن در حال تجربه باز گشت از زندگی خود را با پیروزی در انتخابات مقدماتی در ایالات مینه سوتا که در آن او نیست و حتی در مبارزات انتخاباتی. ساندرز مذکور را شکست هیلاری کلینتون وجود دارد در سال 2016 اما بایدن در زمان آن را در سال 2020 در بخشی به لطف حمایت از دولت مورد علاقه Klobuchar.

ساندرز نیاز به گوش دادن به رای دهندگان پیام

زمان آن رسیده است برای دموکرات ها به صفوف خود و به یاد داشته باشید هدف واقعی: برنده انتخابات ریاست جمهوری در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مبارزه بین بایدن و ساندرز در کنوانسیون دموکراتیک که هنوز هم می تواند اتفاق می افتد می تواند بسیار مضر به آن هدف نهایی.

اگر ساندرز واقعا می خواهد به مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید و سپس او باید با دقت گوش دادن به پیام رای دهندگان در حال ارسال او. آنها نمی خواهند یک انقلاب; آنها می خواهند در حد متوسط به سر می برد و ساندرز باید حمایت است که — حتی اگر این نسیم به نام جو بایدن.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>