نظر: نیمه حقایق و غیر ضروری نمایشگری در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه

سابق واقعیت تلویزیون ستاره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عنصر خود را در طول ساخته شده برای تلویزیون دولت از آدرس اتحادیه. اما اظهارات درخشان در مورد سیاست آمریکا نمی تواند در ارزش اسمی گرفته می نویسد: DW کارلا Bleiker.

دولت از آدرس اتحادیه یکی از مهم ترین تلویزیون ظاهر سال برای رئیس جمهور ایالات متحده. به ندرت می تواند رئیس جمهور به طور مستقیم رسیدگی به مردم کشور خود. این سخنرانی به طور معمول طول می کشد بیش از یک ساعت و پخش زنده در تلویزیون. برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد که هیچ چیز تا آنجا که مخاطبان مشتاق آن است که قطعا یک رویا به حقیقت می پیوندند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انباشت اشیاء بدست آمده در ستایش با دست سنگین از شروع سخنرانی خود را. اقتصاد او swooned شد و در بهترین حالت تا کنون. پس از او در زمان دفتری نرخ بیکاری پایین تر از همیشه قبل از و تعدادی از مردم دریافت مواد غذایی کاهش یافته 7 میلیون.

Carla Bleiker (private)

کارلا Bleiker گزارش DW از Washington, DC

اما این خود تبریک اظهارات باید با احتیاط رفتار شود. نرخ بیکاری شده است به طور پیوسته در حال سقوط از آنجا که دولت اوباما. و به عنوان فعالان با اشاره به بسیاری از 7 میلیون نفر از مردم که دیگر دریافت کوپن غذا انجام دهید به خاطر تهمت به قطع ارتباط برنامه های کمک. این یک موفقیت چشمگیر, اما دل سرد سیاست های اجتماعی است.

جنگ با ایران

علاوه بر گفتار خود آن حضور مهمانان که به کمک مجموعه ای از تن و ارسال یک پیام سیاسی است. هر سال رئیس جمهور دعوت “شهروندان عادی” به تماشای این رویداد در مجلس نمایندگان. این افراد با دقت انتخاب شده برای آنچه که آنها نماد. در این سال تهمت دعوت Kelli و گیج هیک از اوکلاهما. Kelli هیک است که بیوه یک سرباز که شد کشته در عراق در سال 2008 توسط یک بمب ظاهرا به دستور ایران ژنرال قاسم سلیمانی. ارتش آمریکا کشته سلیمانی در ژانویه به دستور رئیس جمهور ایالات متحده.

حضور Hakes در نظر گرفته شده بود به نشان می دهد که کشتار قاسم سلیمانی که یک عمل شجاعانه که avenged به قتل آمریکایی ها و حفاظت شده بسیاری از زندگی است. اما آن را نمی تواند منحرف کردن اذهان از واقعیت است که تهمت رفتار تحت فشار قرار دادند که ما را به آستانه جنگ با ایران. آن را نیز پوشش نمی دهد این واقعیت است که دولت آمریکا ارائه نشده مدرکی برای ادعا می کند که قاسم سلیمانی که گفته می شود در آستانه ارتکاب یک حمله آمریکایی ها.

واقعیت نشان می دهد در مرحله سیاسی

در طول شب مهمان بارها و بارها ارائه شده لحظات آماده برای نشان دادن واقعیت. در طول سخنرانی بانوی اول Melania Trump آویزان مدال آزادی ریاست جمهوری در اطراف گردن از مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh, در حالی که خانواده یک سرباز شگفت زده شد بازگشت یک شوهر و پدر. اینها فقط دو تا از بسیاری از لحظه های در نظر گرفته شده برای جرقه یک پاسخ عاطفی در میان کسانی که به تماشای تلویزیون. مغلوب ساختن پیشی جستن حرفه ای سرگرم قطعا باید لذت بردم برنامه ریزی رویداد.

Nancy Pelosi tears up a copy of Trump's speech (Reuters/J. Ernst)

Pelosi چه بسیاری از دموکرات ها بدون شک می خواستم برای انجام به ناروا سخنرانی

شاید او می خواست برای ارائه بزرگ به خصوص نشان می دهد چرا که این ممکن است آخرین دولت از آدرس اتحادیه. اگر تهمت است نه انتخاب مجدد در ماه نوامبر رئیس جمهور دیگر بر روی سکو خواهد بود این زمان در سال آینده. در لحظه ای که به نظر می رسد بعید است اما دموکرات ها داده نشده تا امید. نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان احتمالا در عمل برای بسیاری از افراد در حزب او هنگامی که او را پاره پاره تا سخنرانی مقاله تهمت قبلا ارائه شده است. در نظر بسیاری از نیمه حقایق و ستایش از پلیس مهاجرت و سست قوانین اسلحه, یکی را دوست دارند به انجام دقیق همان چیزی.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر