نظر: اروپا شیب دار coronavirus منحنی یادگیری

شکست در تمام جبهه ها — ویروس به ارمغان آورده است هرج و مرج به دولت های اتحادیه اروپا و موسسات. همبستگی کنار جاده افتاده است. آن زمان همه چیز تغییر می گوید: DW باربارا وزل.

اجرا برای زندگی خود را — که به نظر می رسید دولت های اروپایی’ شعار در ابتدای coronavirus بحران است. آنها ناهماهنگ و همه معرفی اقدامات بدون اطلاع همسایگان خود است. نتیجه این شد یک آشفته بازار قوانین و مشاوره. نتیجه این شد یک عکس از از دست دادن کنترل در سطح ملی و بالاتر از همه در سطح اروپا است. حتی کمیسیون اروپا در بروکسل تنها در حال حاضر قابل درک است که هسته اصلی آن اعتبار و آینده اروپا در معرض خطر هستند.

اولین چیزی که سقوط توسط ایستگاه فرعی مثل همیشه در زمان بحران همبستگی بود. این بود که ایتالیا اولین کشور ضربه تاج بحران و ضربه سخت ترین از همه است که تا به حال تلخ از تجربه دیدن خود را قوی همسایه آلمان, توقف صادرات تجهیزات پزشکی. این به درستی منجر به نزاع میان اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت. این یک عکس از بدبختی ملی خودپرستی در مواجهه با مشکلات در حال حاضر تبدیل شدن ظاهری در جنوب رشته کوه های آلپ.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چگونه آلمان بزرگترین فرودگاه مقابله?

چین در حال حاضر سرمایه گذاری در اروپا اشتباهات

فرانسه راه و رفتار به شیوه ای مشابه. در واقع پاریس و برلین را باز گسترده ای را برای یک کمپین تبلیغاتی توسط چینی ها که پرواز پزشکان و تجهیزات به ایتالیا برای مقاصد تبلیغاتی. سیاسی پیام به همه مردم مخالف به اروپا و تمام کسانی که پوپولیستی منتقدان این بود که وقتی همه چیز جدی هر کس فکر می کند در مورد خود. چرا هر کسی در بروکسل یا برلین آمد تا با ایده برای تماس با دولت ایتالیا و ارائه کمک ؟ رسانه ها گزارش دادند در جزئیات در مخمصه, ایتالیایی, بیمارستان و اورژانس اقدامات و خیابان ها خلوت. بنابراین هیچ کس نمی تواند می گویند که آنها نمی دانند چه می گذرد.

Barbara Wesel

باربارا وزل است DW خبرنگار در بروکسل

کمیسیون اروپا تنها فقط راه اندازی یک مشترک خرید تجهیزات پزشکی. روزانه, تصویری, همایش, بین, می گویند وزرای بهداشت و به طور منظم تماس بین سران دولت باید فقط شروع به اطمینان حاصل شود که آنها واقعا به اشتراک گذاری و هماهنگ کردن برنامه های خود را. تا کنون آنها تمام شده است bobbing و بافندگی — احتمالا به بهترین دانش خود را, اما همیشه با رای دهندگان خود را در ذهن.

یک چیز کاملا روشن است: ما در اروپا خواهد شد یا موفق هم حاوی coronavirus و جذب پیامدهای اقتصادی بحران و یا ما با شکست مواجه خواهد شد به طور جداگانه. خود به خود مرز خاموش شدن ناگهانی یکی از نمونه های چنین. یک سخنگوی در بروکسل قرار داده و آن را دیپلماتیک گفت: مفید بودن آنها تردید است چرا که این ویروس به مدت طولانی در سراسر اتحادیه اروپا. همه خاموش شدن ناگهانی انجام شده است علت خطوط بی پایان از کامیون ها و جلوگیری از جریان کالا. کشورهایی که می خواهند به عمد خاموش فردی مناطق باید سازماندهی خاموش شدن ناگهانی درستی برای ادامه اجازه می دهد تا منابع و کارگران را به عبور از مرز.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

نگه داشتن چشم در بازار داخلی

اگر اروپایی در بازار داخلی شد به سقوط وجود دارد واقعا می تواند تنگناها در سوپر مارکت ها. و دولت می خواهم نگاه دروغگو که سوگند وجود دارد مقدار زیادی از منابع و وجود دارد هیچ دلیلی برای ذخیره. بازگشت به ملی منافع خود در درون مرزها که به مدت طولانی از تبدیل شدن به ساختگی ممکن است یک نوع شرطی سیاسی رفلکس. آن را نیز ممکن است اطمینان کمتر دقیق رای دهندگان اما در واقع رسیدن به آن مخالف است.

همان درست است برای اقدامات برای حفاظت از جمعیت: در صورتی که بسیاری از دولت های اتحادیه اروپا در حال حاضر بر این باورند انزوای اجتماعی بسته شدن رستوران ها و مغازه ها و مدارس و غیره است که راه رفتن آنها را بیشتر حس اگر آنها معرفی شده در راه هماهنگ. بزرگتر مناطق در اروپا که در آن گسترش coronavirus آهسته است, بهتر است شانس برای ملی نظام سلامت.

بیشتر بخوانید: Coronavirus کد: کامپیوتر مدل می تواند کمک به مبارزه با ویروس

سینک یا بادبان

در آخرین بازگشت به ملی خود بهره می رسد با اقتصادی خرید اینترنتی به اروپا به مدت طولانی از تبدیل شدن به طوری در هم آمیخته است که ما تنها می تواند غلبه بر این تهدید از رکود با همکاری با یکدیگر. اجازه ایتالیا غرق مثلا یک گزینه نیست — حتی سمج ترین ملی باید درک کنند که. ایران, اروپا, است, قوی ترین بلوک های اقتصادی در جهان است و می تواند قاطعانه شکل سیاست در ماه های آینده. هر کشور خود را در آن تنها یک قطره در اقیانوس.

در تمام کشورهای موفق در طول هفته گذشته آنها واکنش نشان می دهند در زمان و یا درک چگونه این بحران را تبدیل به. در حال حاضر منحنی یادگیری شیب دار است و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که کسانی که در قدرت در سطح ملی و اروپایی شنیده ام پیام. ما دیگر نمی توانیم به اتلاف وقت در مواجهه با گسترش سریع coronavirus; در حال حاضر هر روز می شمارد.

تنها راه حل برای ترس تا کنون حس مشترک و همبستگی. این یک درخواست تجدید نظر اخلاقی اما تماس فوتی و فوری برای اقدام مشترک است. روشن است که جهان هرگز همان خواهد بود. اما آن است که هنوز به ما که آیا ما حتی آن را تشخیص دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>