نظر: اعلام ورشکستگی اخلاقی در ادلب

ایالات متحده آمریکا تا حد زیادی خارج از سوریه است. اروپا هرگز واقعا درگیر شدم. عواقب وحشتناک — برای اروپا بیش از حد می نویسد: راینر هرمان آلمانی روزانه Frankfurter Allgemeine Zeitung در یک مهمان ،

یک فاجعه انسانی در حال وقوع است در ادلب و جهان به دنبال راه های دیگر. عکس مانند آن گرفته شده نسبت به پایان جنگ جهانی دوم باید واقعا به یک بیدارباش تماس بگیرید: طولانی treks از پناهندگان در حال حرکت شمال از طریق برف و سرما به مرز ترکیه, جایی که آنها امید به ذخیره شود. آنها تعداد بسیار کمی از اموال هنوز هم با آنها است.

رژیم سوریه پشتیبانی توسط هواپیماهای روسی و نرم افزار-شبه نظامیان ایرانی است که به دنبال یک scorched-earth استراتژی در ادلب. هلیکوپتر رها کردن بمب های بشکه ای در بیمارستان ها و مدارس و بازارها و خانه ها. شهرک بزرگ شده اند بدون جمعیت و تبدیل به شهر ارواح. بی تردید پیام است: وجود خواهد داشت هیچ زندگی در اینجا در آینده!

سوریه جنگ ماشین رانندگی صدها هزار نفر از مردم بی دفاع قبل از آن را مانند یک خرد کردن. سازمان تخمین می زنند که 290,000 از این آوارگان کودک هستند. هر شب برخی از آنها به مرگ منجمد. اما به رژیم سوریه همه این استان است “تروریستی است.” بسیاری از ساکنان آن آمد به ادلب در سال های اخیر فرار اسد ارتش و سرسپردگان. وجود دارد در حال حاضر دیگر در هر نقطه در سمت چپ آنها را به پناه.

ادامه مطلب: ادلب — سوریه منطقه رها شده توسط جهان

روسی, تحقیر برای زندگی انسان و ترس

رهبری روسیه طلبانه شرکت در این تحقیر برای زندگی انسان است و اجازه چه روسیه خود را تمرین در چچن سرمایه گروزنی به اتفاق می افتد در ادلب. در ضمن شکنجه رژیم در دمشق شده است به طور کامل بی اعتبار. هر کسی که هنوز هم بر این باور بودند که می تواند به مذاکره سیاسی سوریه در آینده با کسانی که در قدرت وجود دارد و در نهایت باید خندق ساده لوحی خود را. اسد و حامیان رژیم خود را می خواهید به بمب گذاری در این کشور را به یکی که در آن تنها وفادار سوریه هنوز هم زندگی می کنند که در آن همه پتانسیل مشکل شده اند به بیرون رانده می شود. اما این را نمی خواهد صلح به سوریه است.

آنکارا نگران است که یکی دو فعلی جمعیت تقریبا 4 میلیون نفر در ایران در منطقه ممکن است حل و فصل در ترکیه اگر مرز باز است. به عنوان چیز ایستاده مرز بسته است مهر و موم شده با دیوار بالا است. چون بیشتر پناهندگان خواهد بی ثبات کردن ترکیه و از آنجا که اروپا نیز می خواهد و نیاز به دیگری جلوگیری از هجوم پناهندگان. این نشان می دهد که قدرت روسیه در اتحادیه اروپا که در حال حاضر به عنوان مورد با لیبی آن نشسته است بر روی یک نقطه کلیدی در مسیر مهاجرت.

Rainer Hermann, FAZ & Klett-Cotta (Helmut Fricke)

راینر هرمان یک روزنامه نگار سیاسی در Frankfurter Allgemeine Zeitung روزانه

رئیس جمهور اردوغان و پوتین صحبت کرد دوباره در روز پنج شنبه اما مکالمه تلفنی آنها را به ارمغان آورد هیچ نزدیک تر است. ترکیه گام گذاشتن در یک مخاطره آمیز بازی. آن را تلاش برای درایو ارتش سوریه پشت 12 مشاهده پست توسط نیروی نظامی. این پست در واقع ایجاد شده برای کنترل آتش بس برای ادلب بود که در توافق با روسیه و ترکیه و ایران.

بیشتر بخوانید: بیش از 60 آلمانی ها در میان اسلامگرایان در ادلب

ریاکارانه شکایت از آلمان

ترکیه انجام نشده و تنها خود را با این, اما اروپا نیز هست. شکایت که سلاح های آلمانی نیز ممکن است مورد استفاده در این عملیات توسط نیروهای مسلح ترکیه است بنابراین ریاکارانه است. و زمانی که آنجلا مرکل ارائه شده برای ساخت زمستان-اثبات مسکن برای 100.000 پناهندگان در ادلب او در بر داشت خودش رو به یک طوفان خشم. یک بار دیگر اروپا درمانده و ناتوان حتی اگر تمام ارزش های این قاره مخفف هستند که به طرز وحشیانه ای بمباران کردند.

بسیار در اینجا یادآور جنگ در یوگسلاوی زمانی که اروپا ایستاده بود بی اراده در دست دادن و تماشا صرب قتل عام. سپس آن را تنها یک اولتیماتوم از صعودی دیپلمات آمریکایی Richard Holbrooke به صربی دیکتاتور سال میلوسویچ و سپس هدفمند آمریکا, بمباران, که پایان دادن به قتل عام مردم است.

روزانه اقدامات رژیم سوریه نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که ایالات متحده خروج به عنوان یک نیروی نظم و قانون و اروپا خود اعلام کرد نگهبان حقوق بشر باعث می شود دیگر اعلام ورشکستگی اخلاقی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>