نظر: Coronavirus رسانه ها و اعتبار

ما می شنویم در مورد COVID-19 همه گیر از رسانه ها و کلمه از دهان — اما چگونه ما می دانیم که به اعتماد ؟ این یک چیز خوب است ما می توانیم با تکیه بر رسانه های خبری معتبر در این خطرناک بار می گوید مارتین Muno.

حتی اگر شده در یک وقفه برای هفته آن را هنوز هم دشوار به درک نامرئی تهدید اطراف ما – به خصوص این روزها که بهار گل ها شکوفه و آواز پرندگان.

وجود دارد همه چیز در این جهان است که نمی توان به طور مستقیم درک با حواس. چیزهایی مانند تغییر آب و هوا, تابش — و به خصوص بیماری های همه گیر. به عنوان جامعه شناس آلمانی Niklas Luhmann با اشاره مدتها پیش چنین چیزهایی فهمیده می شود از طریق ارتباطات است.

ادامه مطلب: دروغ و تبلیغات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

و وقتی که می آید به COVID-19 coronavirus ما نیز بستگی دارد رسانه ها برای کسب اطلاعات. مگر اینکه ما می دانیم کسی است که شخصا تحت تاثیر این بیماری همه گیر از آن غیر ممکن است برای ما به طور کامل تجربه آنچه در واقع اتفاق می افتد.

ما تعداد رسانه ها به ما بگویید که چقدر زندگی به عنوان ما آن را می دانم تغییر کرده است که میلیونها نفر از مردم شغل خود را از دست است که میلیون ها نفر تبدیل شده اند آلوده و صدها هزار نفر کشته شده اند. ما جدا باقی می ماند در خانه به دنبال در تصاویر از خیابان های خالی و نقاب شهروندان است. سفرهای منظم به سوپر مارکت با ارائه تنها ما تجربه حسی از این وضعیت است.

چه به صورت تهدید?

همین دلیل است که رسانه های خبری باید یک بار دیگر تبدیل به طوری مربوطه و نه فقط به دلیل آنها ارائه تا به دقیقه به دقیقه آمار و ارقام و به ما بگویید چه محدودیت سیاستمداران تعیین کرده اند که لازم است برای ایمنی ما.

آن را در مورد خیلی بیشتر از آن. آنچه که ما از یاد خود گزارش و اینسو انسو جمع کردن از بحث و گفتگو با دوستان و همسایگان را تعیین می کند چگونه ما مقابله با این بیماری همه گیر. ما ترس? دست پاچه? جونگ? ما افسرده یا اعتماد به نفس این وضعیت را بهبود بخشد ؟ به قول رنه دکارت یکی می گویند: “من به عنوان خوانده شده اخبار در مورد کوروناویروس پس هستم.”

ادامه مطلب: آیا COVID-19 واقعا سرچشمه در یک آزمایشگاه?

این جای تعجب نیست که مصرف های رسانه ها دیده شده است یک افزایش چشمگیر در اواخر. رسانه های خبری مانند DW در حال ضبط تعداد رکورد آنلاین خوانندگان و تلویزیون شده است تجربه یک رنسانس. اما چگونه ما می تواند مطمئن شوید که ما در حال تغذیه اطلاعات غلط?

سایت های رسانه های اجتماعی در حال غرق در اخبار با میلیون ها نفر از داستان در مورد چگونگی سیر می تواند به محافظت از شما در برابر عفونت و مزخرف دیگر. این سایت بار دیگر ثابت خود را به رشد برای اطلاعات غلط و در این مورد خبر جعلی است که می تواند قرار داده و جان انسان ها در خطر است.

Facebook و سیستم عامل های دیگر در حال کار سخت تر از همیشه برای محدود کردن گسترش اطلاعات غلط, اما آنها به سادگی نمی تواند استخدام کافی واقعیت-چکرز به ساقه جزر و مد.

رسانه های سنتی را باز گشت

گرانش از وضعیت فعلی باعث شده است تا بسیاری از به نوبه خود به رسانه های سنتی به رسانه های خود را برای اطلاعات. یک مطالعه اخیر توسط خبرگزاری رویترز آرای مردم در آرژانتین, آلمان, کره جنوبی, اسپانیا, انگلستان و ایالات متحده و متوجه شد که آنها به اعتبار بیشتر به اخبار رسانه ها به مراتب بیشتر از سایت های رسانه های اجتماعی.

در همان زمان کسانی که با سطوح پایین تر از آموزش و پرورش تمایل به تکیه به مراتب کمتر در رسانه های مورد اعتماد خود را برای کسب اطلاعات ترجیح می دهند برای دریافت آنها از طریق رسانه های اجتماعی.

رویترز مطالعه همچنین نشان داد که اعتماد مردم کارشناسان و نمایندگانی از سازمان بهداشت و درمان و حتی بیشتر از آنها در رسانه های خبری. هنوز, چگونه آن دسته از کارشناسان دریافت پیام خود را? از طریق رسانه های خبری.

این گزارش به ما یادآوری می کنند روزنامه نگاران از مسئولیت زیادی است که می آید با ما حرفه ای است. ما باید انجام بهترین های ما به ارائه مناسب ترین و راستگو اطلاعات استخراج ما را از تمام اخبار در جهان است. ما باید با جدا کردن گندم از کاه می آید گاهی اوقات اظهارات متناقض از virologists اقتصاددانان و کارشناسان خود اعلام کرد. و در نهایت ما نیز باید به ارائه این اطلاعات در یک جذاب و قابل فهم شیوه ای.

ادامه مطلب: کروناویروس در محله های فقیرنشین: یاران چپ بالا و خشک و در عفونت نقاط داغ

البته که روش استاندارد حتی زمانی که هیچ بحران وجود دارد. اما این کار شده است مشکل تر ساخته شده توسط این واقعیت است که ما در حال حاضر باید غربال کردن از طریق پر کردن اطلاعات با کمک کارکنان کمتر بسیاری از آنها نه در اتاق های خبر اما کار خود را از خانه.

و با بحران برش به بودجه های تبلیغاتی بسیاری از رسانه ها روبرو هستند بسیار قبر چالش های مالی. آنها نیز خونریزی نقدی از آنجا که آنها موظف به ارائه coronavirus-مربوط به مقالات و فیلم به صورت رایگان مصرف آنها را از پشت یک paywall.

ما در حال زندگی در یک وضعیت متناقض است که در آن اطلاعات ارائه شده توسط رسانه های مستقل رسانه ها در جوامع دموکراتیک تبدیل شده است مهم تر از همیشه حتی به عنوان کسانی که در سازمان در حال مبارزه برای بقا مالی.

اما یک چیز وجود دارد ما می توانیم به کمک ما می توانید پرداخت برای اطلاعات مصرف کنیم — اعتماد ترین اخبار رسانه های ارزش قیمت می باشد.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>