اوپک و روسیه برای گسترش نفت کاهش به پایان ماه ژوئیه در میان همه گیر

اوپک و روسیه و متحدان توافق در روز شنبه به گسترش رکورد تولید نفت کاهش تا پایان ماه جولای طولانی یک معامله است که کمک کرده است تا قیمت نفت در دو ماه گذشته با خروج تقریبا 10 درصد از جهانی منابع از بازار است.

این گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ همچنین خواستار کشورهایی مانند نیجریه و عراق که بیش از سهمیه تولید در ماه های مه و ژوئن جبران فوق العاده با کاهش در ماه جولای تا سپتامبر است.

اوپک+ تا به حال در ابتدا توافق کردند که در ماه آوریل که این امر کاهش عرضه توسط 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه ژوئن برای سرپا نگه داشتن قیمت ها که فرو ریخت با توجه به کروناویروس بحران است. کسانی که کاهش به علت مخروطی به 7.7 میلیون بشکه از ماه جولای تا دسامبر.

“تقاضای بازگشت به عنوان بزرگ نفت بر اقتصاد ظهور از همه گیر مستند. اما ما نه از جنگل و در عین حال چالش های پیش رو باقی می ماند” عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت: ویدیو کنفرانس اوپک+ وزیران.

معیار قیمت نفت خام برنت صعود به سه ماه اخیر در روز جمعه بالاتر از $42 در هر بشکه پس از غواصی در زیر 20 دلار در ماه آوریل است. قیمت ها هنوز هم باقی می ماند یک سوم پایین تر از در پایان 2019.

سازمان دیده بان | کانادا تولید کنندگان نفت نمی بینم امداد پس از اوپک برای مقابله با کاهش خروجی:

ریچارد ماسون, صندلی جهانی نفت شورای-کانادا می گوید اتاوا نیاز به حرکت به زودی اگر این برنامه برای کمک به تولید کنندگان به عنوان شرکت های چهره واقعا تصمیم گیری های دشوار.’ 0:55

“قیمت می توان انتظار داشت به طور قوی از شنبه نگه داشتن خود را 40 دلار در آمریکا به علاوه سطح” گفت: Bjornar Tonhaugen از Rystad انرژی است.

عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر و روسیه را مجبور به انجام یک عمل متعادل هل دادن تا قیمت نفت خود را برای دیدار با بودجه نیاز دارد در حالی که رانندگی در آنها بسیار بالاتر از 50 دلار آمریکا برای هر بشکه برای جلوگیری از تشویق یک تجدید حیات رقیب شیل تولید.

1 میلیارد بشکه نفت مازاد موجودی

در مارس معامله شد توافق تحت فشار از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهد برای جلوگیری از آمریکا در صنعت نفت ورشکستگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا تهدید به کشیدن نیروهای آمریکایی از عربستان سعودی اگر ریاض عمل نکردند صحبت به روسیه و رهبران عربستان قبل از مذاکرات روز شنبه گفت که او خوشحال بود با قیمت بازیابی.

در حالی که قیمت نفت را تا حدی بهبود آنها هنوز هم به خوبی زیر هزینه ترین شیل تولید کنندگان. خاموش شدن ناگهانی اخراج و هزینه برش همچنان در سراسر ایالات متحده است.

به عنوان جهانی مستند محدودیت برای توقف گسترش coronavirus در حال کاسته تقاضای نفت است که انتظار می رود به بیش از عرضه مدتی در ژوئیه اما اوپک در عین حال برای روشن شدن 1 میلیارد بشکه نفت مازاد موجودی انباشته از مارس.

Tonhaugen گفت: روز شنبه در تصمیم گیری کمک خواهد کرد که اوپک کاهش موجودی در یک نرخ از 3 میلیون به 4 میلیون بشکه بیش از مرداد ماه.

کارگران دیده می شود در چهارچوب نفت جدا کننده در پردازش تسهیلات در بقيق, عربستان سعودی در ماه سپتامبر 2019. (Amr Nabil/آسوشیتد پرس)

“سریعتر سهام سقوط قیمت های بالاتر را دریافت کنید. و این بسیار مهم است برای بسیاری از اوپک+ اقتصاد که مالی بودجه تعداد در فروش نفت” او گفت:.

نیجریه وزارت نفت گفت: آبوجا حمایت ایده جبران آن بیش از حد خروجی در ماه مه و ژوئن.

عراق با یکی از بدترین رعایت نرخ در ماه مه به توافق های اضافی کاهش اگر چه هنوز روشن نیست که چگونه بغداد را در رسیدن به توافق با نفت رشته در مهار عراق خروجی.

کارگران دیده می شود در Nihran بن عمر میدان در شمال بصره عراق در ماه ژانویه 2017. (Salah al-Jurani/آسوشیتد پرس)

عراق تولید 520,000 بشکه بالاتر از سهمیه خود در ماه مه در حالی که تولید بیش از حد با نیجریه بود 120,000 بشکه آنگولا بود 130,000 بشکه قزاقستان شد 180,000 بشکه و روسیه بود 100,000 بشکه با توجه به اوپک+ دیتا.

اوپک+’s مشترک وزرای خارجه کمیته نظارت بر, شناخته شده به عنوان JMMC که در حال حاضر ملاقات هر ماه تا ماه دسامبر به بررسی بازار رعایت و توصیه سطوح کاهش است.

بعدی JMMC جلسه برنامه ریزی شده است برای 18 ژوئن در حالی که کامل بعدی اوپک و کشورهای عضو اوپک+ جلسه برگزار خواهد شد در نوامبر. 30-Dec. 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر