اوپک: روسیه رد کاهش تولید نفت با وجود coronavirus تاثیر بر قیمت

کشورهای اوپک موفق به رسیدن به یک معامله به عنوان همکار کلید صادر کننده روسیه حاضر به موافقت با یک برش در تولید. عضو بگو برش بسیار حیاتی است که قیمت نفت باید آمار گرفته در طول COVID-19 شیوع.

قیمت نفت در زمان شیرجه رفتن در روز جمعه پس از روسیه موفق به توافق با اعضای اوپک در یک برش به تولید نفت. برش انجام شد برای جلوگیری از سقوط در قیمت نفت خام ناشی از کوروناویروس شیوع این اختلال در کسب و کار جهانی.

روسیه عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) است اما یک کلید شخص صادر کننده و به طور معمول یک متحد به این گروه است. برخی از اعضای اوپک اصرار داشت که غیر اوپک متحدان مانند روسیه و پیوستن به در با کاهش تولید.

دنبال کردن اخبار, قیمت نفت کاهش یافت و 10.1 درصد به پایان در $41.28 (€36.50) در هر بشکه در معاملات بسته در نیویورک در روز جمعه. قیمت 60 دلار در آغاز سال است.

“برخی از اعضای اوپک بودند و اصرار دارد که غیر اوپک باید قطعا کاهش تولید توسط یک مقدار ثابت و آنها را قبول نمی کند که مقدار” وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: پس از نشست وین ، “این کار به بن بست برسند.”

“این یکی از بدترین جلسات من دیده ام در تاریخ اوپک,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: Coronavirus نفت شوک آزمون عربستان سعودی-ائتلاف روسیه

14 کشور عضو اوپک تا به حال می خواستم به کاهش تولید 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از تولید جهان است.

قیمت نفت سقوط

قیمت نفت شده اند به طور چشمگیری کشویی از ماه ژانویه بیش از نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 با هزینه در هر بشکه در روز جمعه در پایین ترین سطح خود از اواسط سال 2017.

قیمت نفت ممکن است یک چیز خوب برای مصرف کنندگان در کوتاه مدت اما آن لطمه می زند و کشورهای تولید کننده و شرکت ها و می توانید حذفی اثرات آن بر اقتصاد به طور گسترده تر. هزاران نفر از ما کارگران در حال حاضر گذاشته شده است.

ادامه مطلب: نظر: را coronavirus طلسم پایان جهانی شدن?

“در پایان روز وجود دارد به طور کلی دردناک تصمیم مشترک کنفرانس به موکول کردن جلسه” اوپک دبیر کل محمد Barkindo گفت.

“این شماره ها روشن است: تقاضا تخریب واقعی است,” او اضافه شده است.

برنامه ریزی یک جلسه دیگر به تلاش برای کارگزار معامله ممکن است به سختی داده می شود سفر نگرانی های اطراف COVID-19 ایران زنگنه اشاره کرد.

اد/msh (AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>