اوپک هل برای کاهش 1.5 میلیون بشکه از تولید نفت در هر روز

نفت اوپک کارتل خواستار عمیق کاهش تولید برای حفظ قیمت های نفت خام از سقوط بیشتر به عنوان اختلال در کسب و کار جهانی از coronavirus کاهش تقاضا از مسافرت هوایی و صنعت.

وزیران نفت از 14 کشور عضو اوپک تصمیم در جلسه روز شنبه به فشار برای کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز یا حدود 1.5 درصد از کل جهان عرضه.

آن باقی مانده است و مشخص نیست آیا که می تواند به ایجاد ثبات در بازار به عنوان تقاضا به شدت در حال سقوط به دلیل شیوع ویروس و تاثیر آن بر کسب و کار در سراسر جهان.

پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در چین در ماه گذشته سفر هوایی به این کشور را دومین اقتصاد — همه اما متوقف شد, کاهش تقاضا برای سوخت حمل و نقل هوایی. تولید به شدت کاهش یافت و به شهرستانها با میلیون ها نفر از ساکنان قفل کردن برای جلوگیری از گسترش ویروس. که باعث هرج و مرج برای صنایع در سراسر جهان و شرکت های بزرگ را متوقف کسب و کار مسافرت خارج از احتیاط.

اوپک حرکت به نظر می رسد با هدف نگه داشتن قیمت ها تقریبا به جایی که آنها هستند با جلوگیری از کاهش بیشتر است. قیمت های پایین تر می تواند کمک به تقاضای مصرف کننده خاص در ایالات متحده با قرار دادن پول بیشتر در جیب مصرف کننده به مصرف کالاهای دیگر است. آنها به تاثیر کمتر بر رانندگان در اروپا که در آن افزایش مالیات ها جزء اصلی در قیمت سوخت.

ما بنزین است $2.42 در هر گالن به گزارش ادارۀ اطلاعات انرژی کمی تغییر از یک سال پیش.

اوپک پیشنهاد برای تماس های اعضای آن به کاهش تولید 1 میلیون بشکه در روز با یکی دیگر از 500.000 بشکه به توان برش غیر عضو متفقین مانند روسیه که هماهنگ کننده تولید اقدامات با کارتل در سال های اخیر است. اعضا و غیر اعضا را ملاقات جمعه برای تصمیم گیری است.

توافق روسیه خاصی نیست اما. وزیر نفت ایران بیژن منتشر اشاره کرد که روسیه بوده است تمایلی به کاهش است. پرسید: اگر اوپک به حال یک طرح B اگر روسیه نمی کند به همراه او پاسخ داد: “ما هیچ برنامه دیگری.”

تحلیلگران مانند ها Schieldrop رئیس کالا تحلیلگر در بانک SEB انتظار می رود روسیه به توافق برسند به برخی از سطح از کاهش به دلیل چشم انداز وخیم است.

“Coronavirus اکنون به 84 کشور و مناطق در سراسر جهان است. تاثیر واقعی در اقتصاد جهانی و بازار جهانی نفت بازار بزرگ است,” او گفت:.

او معتقد است که به کاهش تولید خواهد شد نگه داشتن قیمت نفت از انداختن به 40 دلار یا 30 دلار در هر بشکه رسید اما نه به آن فشار بالاتر از سطح کنونی حدود 50 دلار در هر بشکه رسید. روز پنج شنبه در معیار بین المللی برای نفت خام معامله شد و حدود 51 در هر بشکه از حدود 69 دلار در آغاز سال است.

اوپک نشست مشخصه تحت تاثیر coronavirus به عنوان روزنامه نگاران محروم شدند از ساختمان ستاد. مقامات بهداشتی نیز دیده می شود با استفاده از دماسنج مادون قرمز برای بررسی ورود نمایندگان.

در ماه دسامبر نفت اوپک-کشورهای تولید کننده و روسیه توافق کردند که برای کاهش تولید 1.7 میلیون بشکه در روز از 1.2 میلیون بشکه در روز کاهش آنها تا به حال رعایت شده برای سه سال گذشته.

اما کشورهای اوپک شده اند مطیع اخیر کاهش نابرابر با برخی از کشورهای بی سر و صدا تولید بیش از آنها به توافق.

در بالای آن است که اوپک تصمیم به کاهش تولید رو به کاهش توانایی برای افزایش قیمت نفت در بخشی به دلیل ایالات متحده شده است بازار با سیل ارزان-تولید نفت خام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>