اوپک برای مقابله با کاهش عرضه نفت توسط 10% نتواند به نور آتش زیر قیمت های نفت خام

قیمت نفت رشد شاخص بالاتر در روز دوشنبه پس از یک درگیری با روغن کارتل اوپک و متحدان آن به کاهش تولید ناشی از سرمایه گذاران به درک که 10 میلیون بشکه در روز به اندازه کافی رفتن نیست.

پس از چهار روز پس از کشمکش های سازمان کشورهای صادر کننده نفت همراه با دیگر کشورها از جمله روسیه یکشنبه اعلام کرد یک توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز است.

حرکت طراحی شده برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت با محدود کردن عرضه از قیمت نفت خام کاهش یافت پس از شروع ماه مارس زمانی که قبلی آزمایشی توافق برای کاهش تولید منقضی شده است.

قیمت نفت در سراسر جهان به سقوط به پایین ترین سطح خود در تقریبا 20 سال به عنوان کشورهای تولید کننده نفت پمپ آنجا که آنها می تواند غرق شدن بازار در نفت بیشتر از آن مورد نیاز است. عربستان سعودی و روسیه را شانه حدود نیمی از قطع خود که یک کلید نقطه چسبیده در مذاکرات است.

“در حالی که عربستان سعودی تا به حال به سازش گفت:” حلیمه باغچه نفت تحلیلگر با RBC “آن را به دست آورد هدف اصلی از این جنگ قیمت در روسیه به قبول 2.5 میلیون بشکه در روز کاهش.”

قیمت جنگ نیز آمد و در زمانی که اقتصاد جهانی بود که اساسا تعطیل به دلیل COVID-19 که تشدید کمبود تقاضا برای نفت است.

ده میلیون بشکه در روز است که حدود 10 درصد از جهان را در خروجی روزانه اما آن را تنها در حدود نیمی از بیش از حد در حال حاضر در بازار است که چرا مینی رالی در قیمت نمی گذشته است.

اروپا نفت معیار شناخته شده به عنوان قیمت نفت خام برنت در حال تغییر بود دست در $31.87 ما در هر بشکه رسید. که در حدود یک درصد بالاتر از جایی که آن را قبل از معامله اعلام شد.

ریچارد ماسون, صندلی جهانی نفت شورای-کانادا می گوید اتاوا نیاز به حرکت به زودی اگر این برنامه برای کمک به تولید کنندگان به عنوان شرکت های چهره واقعا تصمیم گیری های دشوار.’ 0:55

آمریکای شمالی نفت معیار شناخته شده به عنوان وست تگزاس اینترمدیت یا WTI بود تا تنها با 37 سنت افزایش به $23.13 ما.

“ما همچنان ادعا می کنند که این مهم برای تولید کننده به خاموش کردن شیر در میان عظیم تقاضا سقوط” باغچه گفت.

این نوع نفت که می آید از کانادا cenovus شناخته شده است به عنوان غربی کانادا را انتخاب کنید و قیمت آن کاهش یافت بیش از تقریبا هر نوع دیگر در طول جنجال و هیاهو. WCS به دست آورده 20 سنت به تجارت در $4.59 در هر بشکه در بعد از ظهر روز دوشنبه. در آن قیمت نفت است که به طور موثر به ارزش تولید به همین دلیل است که شرکت های نفتی را آغاز کرده اند برای جلوگیری از پمپاژ و به زودی بیشتر خواهد شد.

“ما باید به بسته در تولید به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای قرار دادن نفت” ریچارد ماسون, یک استاد در دانشگاه کلگری گفت: CBC News در مصاحبه. “ما می تواند به تولید کنندگان پرداخت مردم برای گرفتن نفت خود را از آنجا که آنها لازم نیست که یک محل برای قرار دادن آن است. این خواهد بود که یک بی سابقه ای برای کشور ما است.”

کوین Birn یک کلگری مبتنی بر بازار نفت تحلیلگر IHS Markit می گوید کانادا تولید کنندگان در حال حاضر به تعطیل کردن چاه های حسابداری برای حدود یک و نیم میلیون بشکه نفت در هر روز و او انتظار دارد که به شکل بالون به یک میلیون بشکه به زودی.

“مقیاس و دامنه این توافق این است که واقعا یک معامله بزرگ” گفت: Birn. “این بی سابقه است … اما متاسفانه تقاضا تخریب ما شاهد حتی بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>