اوپک و کشورهای متحد و گسترش تولید کاهش نزدیک به 10 میلیون بشکه به افزایش قیمت نفت

(دبی, امارات متحده عربی) — اوپک و کشورهای متحد و موافقت شنبه به گسترش کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز از طریق پایان ماه ژوئیه به امید افزایش قیمت انرژی هواپیمای coronavirus بیماری همه گیر.

وزرای اوپک و خارج از کشورها مانند روسیه ملاقات از طریق ویدئو کنفرانس به اتخاذ اندازه گیری هدف در برش تولید بیش از حد افسرده قیمت جهانی حمل و نقل هوایی باقی می ماند تا حد زیادی مبتنی با توجه به همه گیر. آن را نشان دهنده برخی از 10 درصد از جهان را عرضه کلی.

اما خطر هنوز هم در کمین بازار است. الجزایر وزیر نفت محمد Arkab فعلی رئیس اوپک هشدار داد شرکت کنندگان که جهانی نفت موجودی خواهد اوج به 1.5 میلیارد بشکه در اواسط نقطه از این سال است.

“با وجود این پیشرفت به تاریخ ما نمی توانیم به استراحت در laurels ما,” Arkab گفت. “چالش های ما باقی می ماند دلهره آور است.”

که یک پیام تکرار توسط وزیر نفت عربستان گفت عبدالعزیز بن سلمان که اذعان کرد: “همه ما باید فداکاری های ساخته شده آن را به جایی که ما امروز.” او گفت که او باقی مانده شوکه روز در ماه آوریل زمانی که ایالات متحده آتی نفت سقوط به زیر صفر است.

“وجود دارد نشانه های دلگرم کننده ما بیش بدترین,” او گفت:.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به طور مشابه به نام مه “بدترین ماه در تاریخ” برای جهانی نفت در بازار است.

این تصمیم در آمد اتفاق آرا وزیر انرژی سهیل al-Mazrouei از امارات متحده عربی در توییتر نوشت. او آن را به نام “یک تصمیم شجاعانه و با یک تلاش دسته جمعی مستحق ستایش از تمام شرکت تولید کشور است.”

اوپک دارای 13 عضو است و تا حد زیادی تحت سلطه نفت خیز عربستان سعودی است. بیشتر کشورهای بخشی از plus-پیمان شده اند به رهبری روسیه با مکزیک تحت ریاست جمهوری آندرس مانوئل لوپز Obrador بازی نقش قابل توجهی در تاریخ و زمان آخرین دقیقه در توافق اولیه.

قیمت نفت خام شده اند به دست آوردن در روزهای اخیر در بخش امید در اوپک ادامه خواهد داد به کاهش. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله روز شنبه در بیش از $42 در هر بشکه رسید. نفت برنت در حال سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه در ماه آوریل است.

بازار نفت در حال حاضر نفت زمانی که روسیه و اوپک موفق به توافق در خروجی کاهش در اوایل ماه مارس. تحلیلگران می گویند روسیه حاضر به عقب و حتی متوسط برش از آنجا که آن را تنها در خدمت برای کمک به ایالات متحده شرکت های انرژی که پمپاژ در ظرفیت کامل. به تاخیر انداختن خواهد صدمه دیده شیل آمریکا-تولید کنندگان نفت و حفظ سهم بازار است.

روسیه حرکت, خشم عربستان سعودی که نه تنها گفت: آن را نمی خواهد قطع تولید خود را, اما آن را به افزایش خروجی به جای آن و کاهش قیمت فروش در چه شد به طور موثر جهانی قیمت جنگ.

سقوط قیمت ها به عنوان coronavirus و COVID-19 بیماری باعث می شود تا حد زیادی متوقف جهانی سفر. که همچنین صدمه دیده شیل و تولید و نقشه کشی خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما تهمت استقبال زودتر معامله به عنوان وزیر انرژی آمریکا دن Brouillette را در روز شنبه با پسوند.

“من این را تحسین اوپک-به علاوه برای رسیدن به یک توافق مهم امروز است که می آید در یک محوری زمان به عنوان تقاضا برای نفت همچنان به بهبود اقتصاد و بازگشایی در سراسر جهان” Brouillette در توییتر نوشت.

تحت یک توافق در ماه آوریل اوپک و کشورهای متحد شدند و به قطع نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز تا ماه ژوئیه پس از 8 میلیون بشکه در روز تا پایان سال و 6 میلیون در روز به مدت 16 ماه ابتدای سال 2021.

با این حال برخی از کشورها تولید خود را فراتر از سهمیه تعیین شده توسط قرارداد. یکی از آنها عراق است که باقی می ماند نابود پس از yearslong جنگ علیه گروه دولت اسلامی.

روز شنبه, عراق, نفت, سخنگوی وزارت Assem جهاد گفت: در بیانیه ای که در بغداد بود “آن تجدید تعهد کامل” به اوپک+ معامله است.

“با وجود بحران اقتصادی و مالی در شرایطی که عراق با آن مواجه است این کشور همچنان متعهد به توافق” جهاد گفت.

تحلیلگران انتظار داشتند اوپک و کشورهای دیگر به گسترش کاهش 10 میلیون بشکه در روز بیشتر از یک ماه اما نه دیگر از آنجا که سطح تقاضا هنوز نوسان دارد.

“اگر تقاضای زیادی است که کشورهایی مانند روسیه می خواهد به تولید نفت بیشتر به طوری که آنها احتمالا نمی خواهید به قفل به دراز مدت معامله است که ممکن است کمک به آنها گفت:” ژاک روسو مدیر عامل در Clearview انرژی همکاران.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کتی Bussewitz در نیویورک کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر