تنها حدود نیمی از آمریکایی ها خواهد دریافت COVID-19 واکسن نظرسنجی می یابد

Only حدود نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها می توانید یک COVID-19 واکسن اگر دانشمندان در حال کار با عصبانیت به ایجاد یکی از موفق, بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

که جای تعجب کم با توجه به تلاش و رفتن به مسابقه های جهانی برای یک واکسن علیه coronavirus است که موجب همه گیر پس از اولین ظهور از چین در اواخر سال گذشته. اما بیشتر مردم ممکن است در نهایت رول تا آستین خود را: نظرسنجی منتشر شده در یکشنبه, یافت 31 درصد به سادگی نیست مطمئن باشید اگر آنها می خواهم واکسینه شوند. یکی دیگر از 1 در 5 گفت: آنها می خواهم رد.

کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر نگرانی در مورد whiplash اگر واکسن وعده مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف از 300 میلیون دوز ذخایر ژانویه شکست. تنها زمان و علم را بگویید — و نظرسنجی جدید نشان می دهد که عمومی است که در واقع شک و تردید است.

“همیشه بهتر است به زیر قول و تحویل بیش,” گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

“غیر منتظره بيشترین و به همین دلیل من فکر می کنم برای هر یک از این واکسن ما در حال رفتن به نیاز به یک بزرگ ایمنی پایگاه داده برای ارائه اطمینان,” او اضافه شده است.

در میان آمریکایی ها که می گویند آنها نمی واکسینه 7 در 10 نگرانی در مورد ایمنی.

“من یک ضد vaxxer گفت:” ملانی خشک, 56, از کلرادو اسپرینگز کلرادو. اما “به COVID-19 واکسن در عرض یک یا دو سال … باعث می شود من به ترس است که نمی توان آن را به طور گسترده ای مورد آزمایش قرار به عنوان عوارض جانبی است.”

دکتر فرانسیس کالینز که هدایت موسسه ملی بهداشت اصرار ایمنی اولویت بالا است. NIH است که ایجاد یک طرح جامع برای تست پیشرو COVID-19 واکسن نامزدها در ده ها هزار نفر از مردم به اثبات اگر آنها واقعا کار می کنند و همچنین اگر آنها امن است.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که ما در حال برش گوشه دلیل است که می تواند یک اشتباه بزرگ است. من فکر می کنم این است که تلاش برای سعی کنید برای رسیدن به بازده اما نه به فدا کردن دقت” کالینز گفت: AP در اوایل این ماه.

“قطعا بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد اگر ما عجله از طریق یک واکسن است که تبدیل به عوارض جانبی قابل توجهی” کالینز اضافه شده است.

در میان کسانی که می خواهند یک واکسن AP-NORC نظرسنجی در بر داشت حفاظت از خود و خانواده و جامعه, دلایل بالا.

“من قطعا رفتن به آن را دریافت و گفت:” براندون Grimes, 35, Austin, Texas. “به عنوان یک پدر که طول می کشد مراقبت از خانواده خود را من فکر می کنم … برای من مهم است برای دریافت واکسن به عنوان به زودی به عنوان آن را در دسترس برای حفاظت بهتر از خانواده من است.”

و حدود 7 در 10 از کسانی که واکسینه می گویند زندگی نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی و بدون یک واکسن. یک سایت مباشر برای خانواده اش ساخت و ساز, کسب و کار, Grimes سفر از خانه به خانه در تعامل با خدمه مختلف و گفت: برخی از همکاران خود نیز به دنبال به جلو به واکسیناسیون به حداقل رساندن بر خطر است.

جدید کروناویروس است خطرناک ترین برای افراد مسن و افراد در هر سنی که مشکلات بهداشتی مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی است. این نظرسنجی در بر داشت 67 درصد از افراد 60 ساله و مسن تر می گویند که آنها می خواهم به دریافت واکسن در مقایسه با 40% که جوان تر هستند.

مرگ و شمارش نشان می دهد سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها بیشتر در معرض COVID-19 به دلیل نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و دیگر عوامل. در عین حال این نظرسنجی فقط 25 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 37 درصد از اسپانیایی ها خواهد دریافت واکسن در مقایسه با 56 درصد از سفید پوستان است.

در میان افرادی که نمی خواهند واکسن حدود 4 در 10 می گویند آنها نگران ابتلا به COVID-19 از شات. اما بسیاری از فروشندگان پیشرو واکسن نامزدها شامل نمی شود coronavirus خود معنی آنها نمی توانند به علت عفونت است.

و 3 در 10 که نمی خواهند واکسن لازم نیست از ترس گرفتن به طور جدی بیمار از coronavirus.

بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده به ویروس و بیش از 340,000 مرگ و میر ثبت شده است از جمله نزدیک به 100000 نفر در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات به طور قابل توجهی بالاتر است.

و در حالی که اکثر افرادی که COVID-19 باید موارد خفیف و بازیابی پزشکان هنوز در حال کشف coronavirus حملات در دور sneakier راه بیش از فقط باعث پنومونی — از لخته شدن خون به قلب و کلیه آسیب به آخرین ترساندن و تهدید کننده زندگی واکنش های التهابی در کودکان است.

هر چه نهایی آمار نشان می دهد در مورد چگونه اغلب آن را می کشد, متخصصان سلامت معتقدند جدید کروناویروس به نظر می رسد مرگبارتر از معمول آنفولانزا. در عین حال بررسی ها نشان می دهد یک واکسن خواهد بود نه محبوب تر از سالانه واکسن آنفولانزا.

در سراسر جهان حدود ده COVID-19 واکسن نامزدها در مراحل اولیه تست و یا آماده برای شروع. محققان بریتانیایی در حال باز کردن یکی از بزرگترین مطالعات تا کنون به آزمون دانشگاه آکسفورد-ایجاد شده در 10000 نفر.

برای تمام وعده های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “عملیات پیچ و تاب سرعت” تنها 20 درصد از آمریکایی ها انتظار دارند هر واکسن در دسترس خواهد بود به مردم تا پایان سال این نظرسنجی در بر داشت. بیشتر فکر می کنم مدتی در سال آینده احتمال بیشتری دارد.

نظام سیاسی دیده می شود بیش از چگونه این کشور بازگشایی اقتصاد منعکس شده در تمایل برای واکسن بیش از حد. بیش از نیمی از دموکرات ها تماس با یک واکسن لازم برای بازگشایی, در مقایسه با حدود یک سوم از جمهوری خواهان. در حالی که 62 درصد از دموکرات ها خواهد دریافت واکسن تنها 43 درصد از جمهوری خواهان می گویند همین است.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف مصرف این واکسن گفت:” کیتلین اوپنهایمر که منجر NORC عمومی تحقیقات بهداشتی. “وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای برقراری ارتباط با آمریکایی ها در مورد ارزش و امنیت یک واکسن.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>