‘تنها یک موضوع از زمان.’ در این ایالت واشنگتن بازداشت مهاجر مرکز وکلای معتقدند که شیوع کروناویروس اجتناب ناپذیر است

یکt تاکوما غربی بازداشتگاه (NWDC) دادگاه است که هنوز هم در جلسه وکلای مهاجرت گفتن. آنها در حال بازدید از خود را با مشتریان و نمایندگی آنها در جلسات نگهبانان مشکلات ناسازگار بودن در داخل و خارج و خانواده ها هستند که برای دیدن عزیزان از طریق موانع شیشه ای.

در ضمن بیش از 560 نفر تشخیص داده شده است با COVID-19 coronavirus در واشنگتن و 37 نفر در کشور فوت کرده اند که از جمعه, مارس 13 با توجه به Washington State Department of Health. فرماندار جی Inslee را ممنوع کرده است مجامع عمومی از بیش از 250 نفر در منطقه سیاتل سیاتل مدارس دولتی تعطیل شده اند به مدت دو هفته.

شهردار Tacoma بشویید. که در آن بازداشتگاه واقع شده است صادر شده و وضعیت اضطراری در پاسخ به COVID-19 روز پنج شنبه, مارس 12. در پیرس ایالت که شامل Tacoma 19 نفر تایید شده است با این ویروس به عنوان جمعه, مارس 13 به گفته مقامات بهداشتی دولت.

وکلای که به نمایندگی از مشتریان در NWDC — را دیده اند و مهاجرت و گمرک (ICE) رسیدگی قبلی شیوع آنفولانزا اوریون آبله مرغان و سل در تاسیسات — زمان آنها معتقدند شیوع COVID-19 اجتناب ناپذیر است.

“قضات باید در این مرحله سعی کنید به مردم اجازه می دهد در بیشتر انعطاف پذیر اوراق قرضه و یا جایگزین به بازداشت” میشل کارنی یک وکیل مهاجرت در سیاتل که می بیند مشتریان بازداشت شده در این مرکز می گوید. “از آنجا که بیشتر مردم در یک بازداشتگاه… این تنها یک ماده از زمان قبل از وجود دارد شیوع.”

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

یخ سخنگوی جنی برک می گوید که آژانس گرفته چند اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس در امکانات در سراسر کشور است. “یخ اپیدیولوژی شده اند ردیابی شیوع این بیماری به طور منظم به روز رسانی عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل و صدور ارشاد به یخ درمانی خدمات کارکنان سپاه برای غربالگری و مدیریت قرار گرفتن در معرض بالقوه در میان بازداشت شدگان است. در حال حاضر هیچ زندانی در یخ حضانت با تایید COVID-19” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز پنج شنبه.

این سازمان می افزاید که در سراسر کشور و چهار نفر در یخ بازداشت شده تست شده برای این ویروس از مارس 3, اما بلافاصله پاسخ به پرسش دیگری در مورد تست در روز پس از. یخ نیز غربالگری تازه واردان در همه امکانات خود را برک می گوید و می گوید آن را بررسی ارشاد توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به صورت روزانه به روز رسانی پروتکل های خود را به عنوان مورد نیاز است.

در شب جمعه یخ صادر اضافی بیانیه ای اعلام کرد که به طور موقت تعلیق اجتماعی ملاقات در کلیه امکانات “به عنوان یک اقدام احتیاطی.” علاوه بر یخ است که به طور فعال همکاری با دولت های محلی و شرکای صحی برای تعیین اگر هر زندانی نیاز به تست اضافی و یا نظارت برای مبارزه با گسترش این ویروس در آژانس گفت: در آن ایمیل فرستاده بیانیه.

یخ نیز می تواند جداسازی و قرنطینه افراد اگر آنها تعیین چنین پروتکل های مورد نیاز هستند.

“من فکر می کنم این است که کمی متفاوت از شیوع بیماری است که آنها به کار گرفته شده در گذشته” آدم بوید یک وکیل مهاجرت با مشتریان بازداشت در NWDC می گوید زمان. “اگر [COVID-19] است که در آن وجود دارد من تصور که آن را به گسترش بسیار سریع است.” شیوع بیماری های قبلی — از اوریون و آبله مرغان, برای مثال بیشتر یک تهدید به کسانی که هرگز تلقيح شده برای محافظت در برابر کسانی که بیماری او می افزاید. “این به دلیل آن می تواند آلوده همه در آن وجود دارد من نمی تصور کنید که آنها به خوبی آماده شده برای مقابله با آن است.”

اموزش McDermott-لوی دانشیار و مدیر مرکز جهانی و بهداشت عمومی در دانشگاه روچستر می گوید بازداشت افراد در میان گروه او و همکارانش در مدرسه دانشکده پرستاری نگران هستند.

“ما آنها را به عنوان توصیف بسیار آسیب پذیر جمعیت” McDermott-لوی می گوید. “برای یک, آنها تمام زندگی در مجاورت نزدیک به یکدیگر… نکته دیگر این است که ما در حال صحبت کردن در مورد یک مهاجر جمعیت. شما لازم نیست ترک کشور خود را زمانی که همه چیز خوب است. ما باید افرادی که بیش از احتمال تغذیه ضعیف و ممکن است مشکلات بهداشت و سلامت دیگر و اگر ما تغذیه ضعیف سیستم ایمنی بدن ما است که به عنوان قوی است.”

وکلای مهاجرت و طرفداران در واشنگتن این هفته با ارسال نامه ای به یخ و NWDC تسهیلات از مدیران خواست برای اقدامات احتیاطی اضافی. درخواست خود را شامل انتشار و یا اعطای بشردوستانه آزادی مشروط به بازداشت افراد بالای 60 سال و کسانی که بیماری زمینهای. (زندان طرفداران اصلاحات در سراسر کشور نیز دادخواست برای آزادی افراد مسن و کم خطر زندانیان است.)

“مردم در بازداشت به شدت در معرض شیوع بیماری مسری” می خواند مارس 9 نامه به یخ. “آنها قرار دارد در محله های نزدیک و اغلب در سلامت فقیر. بدون تعامل فعال NWDC اداره آنها باید کمی توانایی خود را به اطلاع در مورد اقدامات پیشگیرانه و یا به چنین اقداماتی اگر آنها را مدیریت برای یادگیری از آنها است.” نامه ای به امضا رسید ACLU of Washington, بنیاد کلمبیا خدمات حقوقی و شمال غربی حقوق مهاجران پروژه.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

بوید می گوید: در حال حاضر در حدود 500 تا 700 نفر بازداشت شده در NWDC هر چند این مرکز دارای ظرفیت 1,575 مردم با توجه به جغرافیایی گروه شرکت های خصوصی قرارداد توسط یخ برای اجرای تاسیسات.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه به زمان GEO گروه سخنگو می گوید در حال حاضر هیچ تایید موارد COVID-19 در هر یک از آن 67 مهاجر بازداشت یا زندان امکانات در سراسر کشور است که در مجموع 75,173 تخت. “ما صادر ارشاد به امکانات ما در خط با مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی در بهترین شیوه برای جلوگیری از گسترش [این] coronavirus” سخنگوی گفت. “علاوه بر این ما به روز رسانی سیاست ها و روش ها شامل پیشگیری, ارزیابی و مدیریت coronavirus. ما ادامه خواهد داد برای نظارت و ارزیابی در رابطه با دولت ما شرکای محلی و سازمان بهداشت و درمان برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه کسانی که در مراقبت از ما.”

GEO گروه ارائه نمی دهد نمونه های خاصی از هر پروتکل های بهداشت اجرا شده است.

وکلای مهاجرت که برای بازدید از امکانات این هفته زمان که تنها تغییرات آنها متوجه نشانه هایی وجود دارد که در مقابل ورودی است که مردم در زبان های متعدد را برای آمدن به این ساختمان اگر آنها احساس بیمار و یا برگزاری نمایشگاه نشانه های این ویروس است. آنها متوجه شده ام ضد عفونی کننده دست در برخی از مکان در مرکز و نه در دیگران.

در حالی که بازدید از این تاسیسات در چهارشنبه بوید می گوید او از نگهبانان اگر آنها می دانستند که هر گونه اقدامات احتیاطی. “این به نظر نمی رسد حداقل کارکنان سطح پایین تر در حال گرفتن هر نوع ارتباط فعال و در مورد چه اقدامات احتیاطی گرفته شده,” او می گوید.

یخ را پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای اطلاعات در مورد آنچه هدایت پاسداران در NWDC دریافت می کنند.

ادامه مطلب: نقشه برداری از گسترش شیوع کروناویروس در سراسر ایالات متحده و جهان

فقط نگرانی از سلامت و ایمنی از مشتریان خود را که وکلا می گویند. COVID-19 پتانسیل تاثیر طول زمان فرد را در بازداشت و یا زمانی که آنها دریافت خواهید کرد یک جلسه.

وجود دارد دو دادگاه مهاجرت در ایالت واشنگتن در سیاتل و یکی در NWDC. در حالی که COVID-19 همچنان به گسترش از طریق دولت و وکلا و انجمن ملی قضات مهاجرت در تماس دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت (EOIR) و وزارت دادگستری (DOJ) به حالت تعلیق همه استاد تقویم جلسات — جلسات مقدماتی که شامل 50 یا چند نفر در یک اتاق — برای افرادی که در بازداشت است.

EOIR و DOJ پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر.

“اگر شما را نشان نمی دهد تا خود را در دادگاه مهاجرت شما اخراج به دلیل عدم حضور شما,” کریستین Kyrka یک وکیل مهاجرت در واشنگتن می گوید. “[مهاجران] در حال رفتن به نشان می دهد تا در دادگاه حتی اگر آنها بیمار کسی در خانه خود بیمار است و یا آنها سالم اما آنها در معرض خطر است.”

اما خاموش کردن استاد تقویم جلسات برای کسانی است که در بازداشت خواهد تنها تاثیر سیاتل دادگاه مهاجرت اتاق (که او نیز تعطیل روز جمعه پس از یک ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس). اتاق دادگاه در NWDC می پردازد که با موارد بازداشت افراد ارائه یک چالش متفاوت — به دلیل بستن یک دادگاه برای کسانی که بازداشت می تواند به معنای دیگر در بازداشت باقی می ماند.

“این چیزی است که همه ما به عنوان وکلا هستند واقعا در حال مبارزه با” Kyrka می گوید. “از یک طرف شما می خواهید هرگز برای دیدن کسی بازداشت حتی یک دقیقه طولانی تر از آنها را به. از سوی دیگر ما نمی خواهیم زندگی مردم را در معرض خطر افشای آنها در دادگاه.”

مورد انباشت پرونده ها نهفته اند در دادگاه های سراسر کشور و در NWDC بیش از 400 نفر در انتظار به عنوان از ژانویه با توجه به سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری داده و سازمان پژوهش در دانشگاه سیراکوس.

“من فکر نمی کنم که واقعا وجود دارد بسیار امیدواریم که [بستنی] است فقط به انتشار یک دسته از مردم به خاطر آنها آسیب پذیر است. من فکر نمی کنم که تا به حال اتفاق می افتد” بوید می گوید. “بنابراین اگر این تصمیم فقط به لغو دادگاه این بدان معنی است که هر کسی که برنامه ریزی شده بود به صورت خود شنیده ام در آن دوره از زمان احتمالا بیشتر از چند ماه بازداشت. آن را مانند آنها خواهد بود شنیده هفته دادگاه بازگشایی زیرا دادگاه در حال حاضر رزرو شده است.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

نوشتن به یاس در اگویلرا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>