تنها 3 درصد لذت بردن از گسترش جامعه مدنی می گوید اطلس گزارش

واقعا جامعه باز وجود دارد تنها 3 درصد از جمعیت جهان با توجه به “اطلس جامعه مدنی” منتشر شده در آلمان است. در 38 کشور 3 میلیارد و زندگی در ترس از سرکوب و نظارت و حتی قتل.

سازمان ملل که فعال کردن و حفاظت از شهروندان آزادی در حال تبدیل شدن نادر با توجه به پنج دسته اطلس وارد شده توسط CIVICUS یک ژوهانسبورگ مبتنی بر اتحاد جهانی forBread برای جهان (Brot für die Welt) زیادی کمک آژانس های آلمان از کلیساهای پروتستان.

“زنان به طور نامتناسبی اغلب اهداف دیجیتال و روانی و در واقع خشونت فیزیکی حق راه را از طریق به لحاظ سیاسی-انگیزه قتل” رئیس جمهور Brot für die Welt در آلمان, کورنلیا Füllkrung-Weitzel گفت: به عنوان مطالعه متمرکز به ویژه در زنان در این سال است.

ادامه مطلب: ملت متحده — آنها در خدمت هدف خود را?

CIVICUS محققان با استفاده از 2019 اطلاعات طبقه بندی شده اند 196 سازمان ملل به پنج دسته بندی ها—, باز, تنگ, مسدود, سرکوب و بسته شده است.

گروه بالا برده

بالا 43 سازمان ملل متشکل از 259 میلیون نفر اختصاص تنها 3 درصد از جهان را 7.7 میلیارد جمعیت پایین از 4% در ارزیابی بر اساس 2018 داده است.

باقی مانده را در بالا “باز” گروه 13 اعضای اتحادیه اروپا از جمله آلمان اما تنها حدود نیمی از بلوک به علاوه خروج بریتانیا — همراه با نیوزیلند اروگوئه کاستاریکا, لیتوانی اسلوونی به عنوان به خوبی به عنوان یک رشته از جزیره ملل.

ادامه مطلب: استرالیا روزنامه های تیره

استرالیا و مالت سقوط از “باز” رده به, دوم قرار گرفته, “تنگ” رده 42 سازمان ملل, قرار دادن آنها در کنار 13 اتحادیه اروپا دیگر کشورها از جمله ایتالیا و فرانسه و همچنین ایالات متحده و ژاپن است.

مجارستان در میان ‘مسدود’ دسته

چهل و نه کشور قرار داده شد در “مسدود” از جمله برزیل و مالاوی و مجارستان.

طبقه بندی به عنوان “سرکوب” جوامع بودند و 38 سازمان ملل با یک ترکیب جمعیت از 3 میلیارد دلار — تقریبا 40 درصد از جمعیت جهان, نیجریه و هند بودند که در آن ساکنان ترس و ارعاب نظارت و حتی مرگ اگر آنها انتقاد از کسانی که در قدرت.

در بدترین گروهی که در آن آزادی تلقی می شود “بسته” به 2 میلیارد نفر وجود دارد ایستاده بود 24 کشور از جمله مصر, چین, ایران, یمن, لیبی, عربستان سعودی و سوریه است.

حاکمان خود فرار تعقیب خود منتقدان دربند بدرفتاری و کشته نوشتن CIVICUS نویسندگان.

تعریف شده توسط Bergson, پوپر

اصطلاح “جامعه باز” ابداع شد توسط فیلسوف فرانسوی Henri Bergson در سال 1932 — در طول شروع نازی آلمان دیکتاتوری.

مفهوم توسعه داده شد بیشتر با اتریش متولد شده انگلیسی, فیلسوف کارل پوپر در طول جنگ جهانی دوم در تبعید در, Christchurch, New Zealand.

ipj/msh (epd, KNA, dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>