یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و گارد ملی باز آتش در لوییویل تظاهرات

One مرد به ضرب گلوله کشته شد مرده زمانی که پلیس و گارد ملی شد و آتشباری به سوی یک جمعیت از مردم در جریان تظاهرات در لوئیزویل کنتاکی در اوایل صبح روز دوشنبه گفته است که بعد در همان روز.

لویی مترو پلیس (LMPD) رئیس استیو کنراد گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه که پس از یک شب دیگر از معترضان کشنده تیراندازی پلیس از Breonna تیلور در لوئیزویل در ماه مارس و مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در کنتاکی گارد ملی و LMPD اعزام شدند به یک پارکینگ در دینو غذایی مارت در 12.15 هستم به جمعیت زیادی که تا به حال جمع آوری شده وجود دارد.

به عنوان افسران و سربازان شروع به تلاش برای متفرق کردن گروه کسی در میان جمعیت از کار اخراج اعضای سازمان کنراد گفت. هر دو LMPD و گارد ملی بازگشت اخراج, او گفت:. یک مرد که کنراد نیست شناسایی درگذشت و در صحنه است. کنراد اضافه شده که چند نفر از علاقه در حال مصاحبه و فیلم است که جمع آوری شده است.

“من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که بسیاری از مردم اعتماد ندارند ، که یک موضوع است که ما در حال رفتن به مجبور به کار و کار برای مدت زمان طولانی” رئیس پلیس گفت:.

صدها نفر از معترضان شده اند و شعار “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها تقاضا برای پلیس پاسخگویی در قتل 26 ساله اورژانس تکنسین تیلور در تاریخ 13 مارس افسران خراب شد او به خدمت یک حکم جستجو به عنوان بخشی از مواد مخدر بررسی است. دوست پسر او را اخراج پلیس در باور آنها مسلح بودند مزاحمان. تیلور که غیر مسلح بود درگذشت پس از ضربه بودن حداقل هشت بار در زمانی که پلیس به آتش.

روز دوشنبه تیراندازی آمد پس از دیگری شیوع خشونت در تظاهرات روز پنج شنبه زمانی که هفت نفر به ضرب گلوله کشته شد به عنوان کسی که در آتش از درون یک جمعیت با توجه به پلیس. دو گرفته شد برای عمل جراحی و پنج نفر در وضعیت خوب لویی شهردار گرگ فیشر گفت: صبح روز جمعه. هیچ کس بازداشت شده است و در عین حال در آن حادثه.

یک روز بعد در 29 مه تیلور خانواده منتشر شد یک پیام در توییتر اصرار معترضان به صلح آمیز باقی می ماند. زن گفت: “ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما عدالت است. اما ما باید متوقف امشب قبل از اینکه مردم صدمه می بینند. لطفا رفتن به خانه امن و آماده برای مبارزه نگه دارید.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>