یک کشته و چندین مجروح در برلین تیراندازی

تیراندازی رخ داده در نزدیکی برلین Tempodrom سالن را ترک کرده است یک نفر کشته و حداقل هفت مجروح شدند. پلیس بر این باور هستند که به دنبال چندین مظنون که از صحنه فرار کرد.

یک نفر کشته و حداقل هفت نفر دیگر زخمی در تیراندازی در مرکز برلین در شب جمعه.

پایتخت آلمان را نیروی انتظامی گفت: در توییتر که عاملان حال فرار از صحنه و رسیدگی به این حادثه شد و در حال حاضر در جریان است.

آلمان آژانس خبری dpa گزارش داد که سه نفر از زخمی تا به حال ساخته شده راه خود را به بیمارستان در حالی که پلیس مسلح دیده می شد در اطراف Tempodrom سالن چند منظوره برگزاری رویداد در Kreuzberg منطقه از پایتخت آلمان.

عرصه فعال محاصره شده بود پس از تیراندازی رخ داد که در حدود 10.50 p. m. به وقت محلی (2150 UTC/GMT). پلیس گفت: به دنبال چندین مظنون است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>