یک کشته, دیگر, زخمی در تیراندازی در سیاتل را ریز ریز کردن منطقه تشکیل پلیس تظاهرات

یک جوان 19 ساله مرد مرده است و مرد دیگری است که در شرایط بحرانی پس از اوایل صبح روز شنبه تیراندازی در سیاتل د

توسط PATRIS-FUN در 1 تیر 1399

یک جوان 19 ساله مرد مرده است و مرد دیگری است که در شرایط بحرانی پس از اوایل صبح روز شنبه تیراندازی در سیاتل در اعتراض به منطقه شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل برگزار شد (CHOP) با توجه به پلیس.

اداره پلیس سیاتل (SPD) در بیانیه ای گفت: آنها در پاسخ به گزارش آتشباری در ریز ریز که قبلا به عنوان کاپیتول هیل خودمختار منطقه حدود 2:30 a. m. PT در روز شنبه. با توجه به اخبار محلی خروجی کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ چند نفر گزارش جلسه سه به شش اثر شلیک گلوله در اطراف 10 خیابان و خیابان کاج.

پلیس گفت که یکی از قربانیان ناشناس 19 ساله مرد مرده اعلام شد و در بیمارستان است. دیگر نامش ذکر نشده است که قربانی هنوز هم بستری با تهدید کننده زندگی صدمات در پلیس. سن و سال او ناشناخته است.

مشکوک تیرانداز فرار از صحنه شده است و شناسایی, پلیس گفت:. هیچ پتانسیل انگیزه داده شد.

پلیس گفت: در بیانیه خود که از افسران "تلاش برای قرار دادن یک قربانی تیراندازی شد اما ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان."

اما عمری Salisbury, روزنامه نگار مستقل که پوشش ریز ریز کردن شب جمعه می گوید بار او را دیدم ریز ریز کردن پزشکان تخلیه اولین قربانی قبل از SPD رسیده بود صحنه جرم. Salisbury نیز زندگی می کنند جریان پوشش خبری خود از تیراندازی.

SPD گفت که افسران "بعد مطلع" که هر دو قربانیان بوده است و حمل و نقل به "Harborview Medical Center با ریز ریز کردن پزشکان."

به عنوان تظاهرات توده ای علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس را جاروب متحده فعالان را اشغال کرده اند حدود شش بلوک از سیاتل کاپیتول هیل محله از دوشنبه گذشته زمانی که اداره پلیس سیاتل عقب نشینی از شرق آن حوزه. این تظاهرات در منطقه بود که پس از تشکیل پلیس با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش چتری در برابر معترضان که بسیاری را تقبیح کرده اند به عنوان نیروی بیش از حد.

فعالان گفته اند که ریز ریز است موضوع اجرای قانون و به جای آن متعلق به مردم سیاتل. آنها نیز صادر شده یک لیست از خواسته ها که شامل defunding اداره پلیس سیاتل.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب