یکی مرده پس از تشدید درگیریها در مینیاپولیس برای یک شب دوم

مینیاپولیس (AP) — یک محکوم به مرگ به عنوان خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را لر

توسط PATRIS-FUN در 8 خرداد 1399

مینیاپولیس (AP) — یک محکوم به مرگ به عنوان خشونت آمیز در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس را لرزاند, مینیاپولیس, برای دومین شب متوالی چهارشنبه با معترضان غارت فروشگاه ها در نزدیکی یک پلیس حوزه و تنظیم آتش سوزی.

پلیس گفت: آنها در حال بررسی مرگ به عنوان یک قتل بود و یک مظنون در بازداشت اما هنوز بررسی آنچه که منجر به تیراندازی.

معترضان شروع به جمع آوری در اوایل بعد از ظهر در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه در بخش جنوبی شهر که در آن 46 ساله جورج فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر زانو در گردن او تا زمانی که او بی توجه.

اخبار هلیکوپتر فیلم نشان داد معترضان فرز در خیابان در نزدیکی شهر 3rd حوزه ایستگاه با برخی از در حال اجرا در داخل و خارج از فروشگاه های نزدیک. یک هدف یک توله غذاهای یک دلار درخت و خودکار فروشگاه قطعات همه نشان داد نشانه هایی از آسیب و غارت. به عنوان تاریکی سقوط کرد و آتش گرفت در فروشگاه قطعات خودرو و شهرستان خدمه آتش با عجله به آن را کنترل کنید. معترضان آتش سوزی دیگر در خیابان.

افسران می تواند دیده می شود در اطراف در نزدیکی حوزه و نه تلاش برای دخالت در غارت.

سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ماموران در پاسخ به یک گزارش سلاح سرد در نزدیکی تظاهرات یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو با چه چیزی تبدیل به گلوله زخم. مرد مرده در یک بیمارستان محلی است. مهتر گفت: یک مظنون بازداشت اما گفت: حقایق منجر به تیراندازی شد "هنوز در حال مرتب شده اند."

این دومین شب از اعتراض های خشونت آمیز پس از مرگ فلوید که پلیس به دنبال دستگیری در خارج از مینیاپولیس فروشگاه مواد غذایی در گزارشی از لایحه تقلبی بودن گذشت. اطرافیان تلفن تصویری نشان داد یک افسر زانو در Floyd 's گردن برای تقریبا هشت دقیقه به عنوان او در نهایت بی.

افسر و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند سه شنبه و روز چهارشنبه شهردار یعقوب فری به نام او را به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

معترضان همچنین جمع آوری پنج شنبه شب در افسر حومه خانه و همچنین به عنوان مینیاپولیس خانه Mike Freeman, Hennepin شهرستان دادستان که را شارژ تصمیم گیری در این مورد است. هیچ خشونت گزارش شده در آن تظاهرات.

به عنوان تظاهرات کشیده به شب رئیس پلیس Medaria Arradondo خواست آرام است. در مصاحبه با KMSP-تلویزیون او با اشاره به تحقیقات داخلی و همچنین اف بی آی تحقیقات فلوید مرگ و گفت: آنها ارائه یک فرصت در عدالت است.

"عدالت در طول تاریخ هرگز به ثمر آمده از طریق برخی از اعمال ما شاهد امشب که آیا آن را غارت آسیب به اموال و یا چیزهای دیگر," او گفت:.

مهتر گفت: ماموران از سنت پل مترو حمل و نقل و گشت دولت کمک پلیس این منطقه است.

در کالیفرنیا صدها نفر از مردم معترض فلوید مرگ مسدود لس آنجلس بزرگراه و در هم شکسته ویندوز of California Highway Patrol موبایل در روز چهارشنبه.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب