در آستانه استیضاح تبرئه تهمت با استفاده از دولت از اتحادیه به عنوان بیخ و بن سخنرانی

جسارت توسط قریب الوقوع تبرئه خود را در استیضاح محاکمه یک کندوپاش شروع به دموکرات قفقاز و افزایش تصویب اعتبار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک محرک دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه با هدف مستقیما در پایگاه خود را.

خلق و خوی آغاز شده اند ممکن است تشریفاتی و مدنی در راهروهای کنگره, اما آن را قطعا کمتر در داخل خانه به اوج خود رسید در یک اعتصاب توسط چندین دموکراتیک قانونگذاران و مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن تهمت سخنرانی بعد از برچسب آن را “مانیفست دروغ.”

در حالی که دولت از آدرس اتحادیه قرار است برای متحد کردن ملت و انرژی حامیان تهمت سخنرانی کج به سمت دومی در حالی که اجتناب از حتی یک اشاره به استیضاح.

“این واقعا یک کمپین سخنرانی گفت:” مینا بوز, اجرایی, دین برای سیاست های عمومی و برنامه های خدمات عمومی در هوفسترا دانشگاه در ایالت نیویورک است. “آن را سازگار با نوع آشفته بار است که ما در آن هستیم. من فکر می کنم bipartisanship ممکن است یک پل خیلی دور در سال 2020 است.”

در اینجا نگاهی به چند موضوع کلیدی است که پدید آمده است.

سازمان دیده بان | سخنران نانسی پلوسی نمی تواند پنهان او را تحقیر و ریپ کردن یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه:

مجلس نانسی پلوسی, ریپ کردن یک کپی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در پایان سخنرانی. 0:07

اقتصاد

تهمت های زیادی به لاف زدن در مورد اینجا: ایالات متحده نرخ بیکاری است که در 50 سال اخیر دستمزدها در حال افزایش است و بازار سهام پررونق است. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که وجود دارد برخی از سایه های خاکستری برای مغلوب ساختن پیشی جستن “یقه آبی بوم.”

این کاهش مالیات شرکت ها گذشت دو سال پیش تولید یک محرک های مالی و رشد, اما آنها نه موجب کسب و کار برای سرمایه گذاری است. رشد اقتصادی در 2.1 درصد در سه ماهه گذشته شده است بیشتر از متوسط چهار تا شش درصد تهمت وعده داده شده در آغاز ریاست جمهوری خود.

“[شرکت] را به معنای واقعی کلمه تریلیون دلار در ترازنامه خود را که آنها می تواند سرمایه گذاری اگر آنها می خواستند. آنچه آنها انجام می دهند به جای آنها در حال خرید سهام خود را گفت:” یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن ،

سازمان دیده بان | ‘این یک یقه آبی بوم’: مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به دستاوردهای اشتغال در سراسر هیئت مدیره:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته و کاهش نرخ بیکاری و رشد اشتغال در دولت از آدرس اتحادیه. 3:34

در حالی که ممکن است به نفع بازار, بزرگترین افزایش از آن بوم رفته به ثروتمندترین 10 درصد از آمریکایی ها که خود را بیش از 80 درصد از سهام.

آزادسازی تهمت برجسته در سخنرانی تاثیر مثبت در سرمایه گذاری و ایجاد شغل در برخی از بخش اما حمل هزینه های زیست محیطی که کردم هیچ اشاره کرد.

همچنین قابل ملاحظه غایب بود و هر اشاره ای در این کشور $1 تریلیون دلار آمریکا کسری بودجه و بیش از $23 تریلیون بدهی است که انتظار می رود برای رسیدن به 98 درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال 2030.

تجارت

جدید نفتا و به تازگی مذاکره فاز اول یک معامله تجاری با چین در حال صحبت کردن امتیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سه شنبه شب بدون استثنا بود.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را-بدون-زندانیان رویکرد به تجارت جنگ است به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان داشتن یک تاثیر منفی نه تنها در اقتصاد ایالات متحده اما تجارت جهانی سیستم به عنوان به خوبی.

تلافی جویانه تعرفه های استیل و آلومینیوم و محصولات دیگر صدمه دیده اند ایالات متحده در بخش تولید است که از لحاظ فنی در یک رکود اقتصادی و بخش کشاورزی که در سال 2019 بیشترین تعداد مزرعه ورشکستگی در هشت سال است.

سازمان دیده بان | تجارت تعرفه مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن tauts بیشتر ‘عدالت و روابط متقابل در تجارت جدید مقابله با او مذاکره با کانادا و مکزیک به جای نفتا. 1:42

طبیعت غیر قابل پیش بینی است که در آن تهمت برخوردار تعرفه ها به عنوان یک تاکتیک مذاکره تزریق کرده قطعیت به زنجیره تامین و ساخته شده است کسب و کار تمایلی به سرمایه گذاری های بلند مدت.

“کسب و کار, اعتماد به نفس کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره و نه فقط در بخش قابل معامله گفت:” Kirkegaard.

در روز سه شنبه تهمت تبلیغ آن تعرفه ها گفت: “استراتژی ما کار کرده است” نامیده می شود و به تازگی امضا مقابله با چین “پیشگامانه.”

اما Kirkegaard و دیگران می گویند آن را بیشتر detente از معامله و سود متوسطی هستند. به عنوان مثال, آن را هنوز هم حفظ حدود 360 میلیارد دلار در تعرفه بر کالاهای چینی و چین اجازه می دهد تا به نگه داشتن پرداخت یارانه برخی از صنایع.

مراقبت های بهداشتی

مراقبت های بهداشتی بوده است افتراق موضوع در دموکراتیک نژاد برای رئیس جمهور و تهمت تصرف در مدیکر برای تمام سیاست هایی که برخی از دموکرات ها شده اند دفاع.

“صد و سی و دو مجلس در این اتاق را تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی ما, سیستم, پاک کردن خصوصی برنامه های بیمه درمانی از 180 میلیون بسیار شاد آمریکایی,” او گفت:. “ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.”

سازمان دیده بان | تهمت حملات دموکرات’ ‘سوسیالیستی تصاحب’ از مراقبت های بهداشتی:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک محجبه واکسن در دموکراتیک رقبا با هشدار که او را ” هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی.’ 0:40

او هشدار داد که این پوشش برای مهاجران مستند نشده که چنین برنامه شامل خواهد “حمله مزایای مدیکر از سالمندان ما” و یک خط در سیاسی شن و ماسه: “اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی برای ارائه نامحدود, بهداشت و درمان رایگان به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با چپ رادیکال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده حقیقت چندین بار در این بخش از سخنرانی خود رسما به عنوان مثال برای محافظت از بیماران با شرایط از پیش موجود است که حفاظت تضمین اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه است که به چالش کشیده شده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

Shefali Luthra از قیصر اخبار بهداشت و درمان بود که در واقعیت-بررسی سخنرانی برای PolitiFact, وب سایت نیز یافت می شود که ادعای او در مورد قیمت دارو در حال سقوط در سال گذشته تصویب نشده جمع اوری.

“قیمت ممکن است ثبات اما آنها نمی آیند و مصرف کنندگان هنوز در حال تجربه است که امداد رسانی,” او نوشت.

مهاجرت

مهاجرت و تهمت های مکرر برخی از آشنا خودداری که باید تعریف خود را از لفاظی در مورد این مسئله از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری برجسته موارد خاص از جنایات مرتکب شده توسط مهاجران مستند نشده و decrying “سیاستمداران رادیکال” که اعلام شهرستانها پناهگاه برای مهاجران مستند نشده.

او به یک تصویر دقیق از کاهش در گذرگاه های مرزی غیر قانونی در هشت ماه گذشته — اگر چه در مجموع برای سال 2019 هنوز به بالاترین سطح از سال 2007 — اما کمتر در آینده در مورد دیوار در مکزیک-ایالات متحده مرزی که امیدوار کننده پس از آغاز ریاست جمهوری خود.

سازمان دیده بان | تهمت وعده تعمیرات اساسی سیستم مهاجرت:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته تلاش های خود را برای پیاده کردن آنچه که او به نام منسوخ ‘ سیستم مهاجرت. 0:34

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخاطبان مونتاژ که 100 مایل (161 متر) بوده است “تکمیل شده” که در واقع همه اما یک مایل از آن بود و یک بازسازی از موانع موجود. اضافی 500 مایل (805 متر) به او وعده داده است تا پایان سال می تواند به صورت موانع وقتی که می آید به کسب و خصوصی زمین مورد نیاز برای ساخت حتی یک نیمه هم پیوسته مانع در امتداد جنوب غربی مرز.

“این بیشتر از یک نماد از یک واقعیت” گفت: Ryan Streeter, مدیر سیاست داخلی تحصیل در آمریکا سازمانی موسسه. “اکثر آمریکایی ها واقعا نمی دانند که آنچه دولت در ساخت مرزی است.”

گوه مسائل

تهمت نمی خجالتی و دور از برخی از مهمترین پلاریزه گوه مسائل: از سقط جنین به دین به اسلحه به دیوان عالی کشور قضات است.

“او واقعا دو برابر کردن در همه آنها” گفت: اسکات اندرسون یک حکومت مطالعات همکار در موسسه بروکینگز در واشنگتن است. “او می بیند که در آن نان کره. او قصد بازگشت به پایگاه خود را.”

اندرسون و دیگر ناظران آن را به عنوان نشانه ای از آنچه در آینده نه ماه منتهی به نوامبر. 3 انتخابات با رای دهندگان تقریبا به طور مساوی تقسیم شده و در امتداد خطوط حزبی.

“اگر شما در حال اجرا به پایگاه خود را در دولت از اتحادیه است که معمولا تلاش برای قرار دادن به جلو یک نوع گسترده مبتنی بر چشم انداز مثبت است که بسیاری از رای دهندگان می توانید بر روی ثبت نام در, سپس هنگامی که شما در وسط یک متعهد سیاسی نژاد, شما قطعا در حال اجرا به پایه است.”

تجارت به طور خاص کانادا-ایالات متحده-مکزیک معامله شناخته شده به عنوان CUSMA یا USMCA شد یک منطقه که در آن تصور می شد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برجسته bipartisanship که رفت به رسیدن به یک اجماع. اما این اتفاق نمی افتد.

امنیت ملی

امنیت ملی آمد تا در نیمه دوم 80-دقیقه-سخنرانی طولانی و شامل چند شگفتی است. مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته سیاست خارجی موفقیت های بیشتر ناظران پیش بینی کرده بود او را: به تازگی اعلام کرد اسرائیل و فلسطین با طرح صلح و ترور از ایران مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی و رهبر داعش ابوبکر البغدادی.

همانطور که در بخش دیگر از سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از داستان های شخصی از برخی از مهمانان دعوت شده به تاکید سیاست های موفقیت — در این مورد حضور کارل و مارشا مولر که دختر Kayla آمریکا کمک کارگر برگزار شد اسیر در سوریه توسط داعش و کشته در سال 2015.

سازمان دیده بان | مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر را به نیروهای اصلی را بدست آورده تشویق:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برجسته دولت امنیت ملی دستاوردهای و پاکستان را به نیروهای ایالات متحده از افغانستان ، 3:07

شاید sobered های اخیر تشدید تنش با ایران تهمت زده تا حدودی از آشتی جویانه تن اصرار رژیم نمی شود “بیش از حد افتخار و یا بیش از حد احمقانه” برای درخواست کمک با این کشور را اقتصاد ضعیف. “ما در اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که در همان زمان هشدار ایران به “جلوگیری از گسترش ترور و مرگ و نابودی است.”

اگر چه او اجتناب شود به صراحت اشاره به بحث خروج نیروهای خود از سوریه که برخی در دولت او به عنوان انتقاد زودرس و تهمت برجسته نیاز به منظور جلب کردن سربازان آمریکایی در خارج از کشور به طور خاص در افغانستان است.

“آن نیز تابع ما برای خدمت به کشورهای دیگر به عنوان سازمان های اجرای قانون است.” “ما در حال کار در نهایت به پایان امریکا طولانی ترین جنگ و آوردن نیروهای ما در بازگشت به خانه.”

این مسئله ای است که می توانست طنین انداز با یک نوار گسترده ای از آمریکایی ها مشتاق برای باز کردن از درگیری های طولانی گفت: بوز.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شگفتی جمعیت در دولت از آدرس اتحادیه با معرفی ژوئن Guaido el líder شده است که تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو برای سال گذشته و آنها در ایالات متحده و کانادا و دیگر کشورها در نظر گرفتن حق رئیس جمهور است. 1:10

یک سیاست خارجی بود با حضور ژوئن Guaido el líder که در میامی روز قبل صف آرایی پشتیبانی به علت خود.

او یک انتخاب عجیب و غریب از مهمان در یک رویداد شعار سیاست برنده داده می شود که در سال های طولانی تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو تاکنون ناموفق بوده است با وجود پشتیبانی از ایالات متحده و کانادا و دیگر کشورهای غربی که کرده ام به او اعلام کرد این حق رئیس جمهور است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر