اوکلاهما را شاید coronavirus عفونت رای دادن به این اپیدمیولوژی التماس مردم به جست و خیز مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

شهر نیویورک جدید کروناویروس تماس با ردیابی برنامه بدست کردن را شروع نیویورک تایمز گزارش هر چند کارشناسان خوشبین باقی می ماند آن را در طول زمان بهبود بخشد.

برنامه بلند پروازانه که در استخدام 3,000 تماس با ردیاب هنوز به عملکرد رضایت بخش نتایج به نیویورک سر به سمت مرحله جدیدی از بازگشایی که شامل فضای ناهارخوری, در فروشگاه, خرید و از سرگیری دفتر کار. تمام گفته این کشور بزرگترین شهر آمده است یک راه طولانی پس از آن ضرب و شتم توسط ویروس در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر اما با چالش تازه به احتمال زیاد در انتظار است که در آن تماس با ردیاب در آمده است.

در این برنامه دو هفته اول تنها 35 درصد از نیویورک 5,347 ساکنان که تست شده اند و یا به فرض مثبت برای COVID-19 به هر گونه اطلاعات در مورد تماس نزدیک به ردیاب که بزرگ نیست با توجه به پری Halkitis این دین از دانشگاه راتگرز در دانشکده بهداشت عمومی گفت: “شما باید در تماس با 75 درصد” از هر بیمار تماس با ما “در عرض یک روز.”

در علاوه بر این به کم پاسخ دهی این شهر نیز خودداری از استفاده از تکنولوژی برای پیگیری تماس ها و نگرانی های حریم خصوصی مانع از کارمندان الزامی برنامه های گسترده دیده می شود در کشورهای دیگر مانند چین و کره جنوبی و آلمان است.

اما Halkitis و دیگران مانند دکتر کریستال واتسون, یک تماس, ردیابی متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت تاکید کرد که تلاش بر این مقیاس را برخی از زمان قبل از گرد کردن به شکل. “من فکر می کنم آن است که یک آغاز و آن را در ساخت خود” واتسون گفت. در ادامه مطلب نیویورک تایمز. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>