اوکلاهما دانشگاه مجازی مراسم فارغ التحصیلی مختل نژادپرستانه هکر

Oklahoma دانشگاه شهر مجازی فارغ التحصیلی مختل شد در روز شنبه هنگامی که یک هکر قطع این مراسم با نمایش یک صلیب شکسته و نژادی لکه دار کردن در مدرسه زوم تماس بگیرید.

میله جونز, دانشگاه, دستیار مدیر روابط رسانه ای می گوید زمان مراسم رفتن شده بود “پر زرق و برق” تا پایان. یک دانش آموز تا به حال فقط به پایان رسید دادن یک برکت و رحمت و فارغ التحصیلان نام شروع به رول در سراسر روی صفحه نمایش زمانی که یک لکه دار کردن و نماد به نظر می رسد جونز گفت. بیش از 650 نفر به تماشای این مراسم است.

“این به اندازه کافی بد ما نمی توانست زنده مراسم و پس از آن این اتفاق افتاده است” جونز گفت: زمان. در این مراسم افتخار فارغ التحصیلی از 475 دانشجویان کارشناسی 236 دانش آموزان فارغ التحصیل و 40 دکترای دانش آموزان است.

رئيس دانشگاه مارتا برگر در بیانیه ای گفت به زمان است که دانشگاه به جامعه است “ناراحت و خشمگین” است که لحظه ای که باید صرف شده اند تجلیل فارغ التحصیلی دانشجویان قطع شد.

“ما دل شکسته و خشم نفرت پر از حمله رخ داده است که در پایان ما مجازی فارغ التحصیلی جشن امروز” برگر بیانیه می گوید. “در طول زمان است که باید متمرکز بر شناخت ما از فارغ التحصیلی دانش آموزان یک منبع ناشناخته بود قادر به دور زدن سیستم و نمایش نژادپرستانه و توهین آمیز زبان است.”

“ما عمیقا صدمه دیده و غمگین درد است که تحمیل بر جامعه ما,” او ادامه داد. “کلاس 2020 شده است قهرمانان از تنوع و شمول و ما ادامه خواهد داد برای نشان دادن عشق و حمایت خود را به هر یک از دیگر به عنوان یک دانشگاه خانوادگی پس از این متنفرم.”

برگر گفت: این دانشگاه آغاز کرده است به گزارش فدرال و مقامات دولتی و کار با اجرای قانون برای شناسایی هکرها و “دنبال هر خیابان در دسترس است به اطمینان حاصل شود که کسانی که مسئول هستند پاسخگو تحت قانون است.”

در این بیانیه و در توییتر نیز به نقل از برکت و رحمت از فارغ التحصیلی دانشجو Jay Williams, که گفت:”وجود دارد که در آن بی عدالتی ممکن است ما خاموش نمی شود. که در آن وجود دارد آسیب ممکن است ما بود سازندگان صلح است. که در آن وجود دارد نفرت ما ممکن است عوامل را دوست دارم.”

جونز گفت که دانشجویان دانشگاه قصد برگزاری یک “عشق و نفرت” رویداد در دانشگاه در بعد از ظهر یکشنبه در واکنش به این حادثه. دانشجویان برنامه ریزی برای گیاه علائم در زمین برای گسترش یک پیام مثبت جونز گفت. “عشق و نفرت” حوادث یک سنت در این دانشگاه و در نظر گرفته شده برای ترویج وحدت و تنوع است.

تقاضا برای خدمات جریان مانند زوم تا رسید آنجا شروع اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری همه گیر. در همان زمان کاربران به نگرانی در مورد خدمات این آسیب پذیری به هکرها از جمله آشکار جاسوسان و دیگر “zoombombings” است که در آن هکرها مزاحم شدن به یک تماس.

هکرها با سوء استفاده از یک آسیب پذیری در زوم فناوری به قطع جلسه آفریقای جنوبی قانونگذاران با پورنوگرافی. هفته گذشته هکرها گزارش مختل جلسه برگزار شده توسط دالاس Independent School District نمایش پورنوگرافی کودکان به حدود 60 دانش آموزان ، والدین و معلمان با توجه به WFAA.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>