دادستان در یکشنبه گسترده مورد خود را در برابر پلیس که در صحنه جورج فلوید مرگ شارژ سه نفر از ماموران با کمک و معاونت در جرم قتل و به روز رسانی از اتهامات عنوان شده علیه این افسر که فشرده زانو خود را در Floyd گردن به قتل درجه دوم.

جدی ترین اتهام علیه Derek چوین که گرفتار-در-تصویری درمان دستبند فلوید در سراسر جهان موجب شد. سه نفر دیگر از افسران — توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao — متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. هر چهار نفر از کار اخراج شدند در هفته گذشته.

“ما امروز در اینجا چون جورج فلوید اینجا نیست” گفت: مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون در اعلام اتهامات عنوان شده علیه. “او باید در اینجا. او باید زنده باشد, اما او نه.”

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید مرگ برانگیخته خشم در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و تبعیض است.

مینه سوتا سناتور ctq توییتی خبر خواستار آن است که یک “گام مهم برای عدالت است.”

یک قتل درجه دوم اعتقاد در مینه سوتا حمل یک جمله حداکثر 40 سال است. اتهام کمک و معاونت در جرم یک قتل درجه دوم همان حمل بالقوه جمله است.

الیسون خواسته های عمومی به دادستان وقت و فضای کافی برای انجام کار خود را. “جورج فلوید اهمیت,” او گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “او عاشق بود. خانواده اش مهم بود. زندگی او ارزش است. ما به دنبال عدالت برای او و برای شما.”

اوایل روز چهارشنبه طی بازدید موقت حرم در گوشه خیابان که در آن فلوید درگذشت, Floyd, وکیل خانواده بن Crump به نام برای تمام چهار افسر به اتهام در Floyd مرگ است.

“او چرا که او گرسنه به هوا” Crump گفت. “او نیاز به یک نفس. بنابراین ما خواستار عدالت است.”

Crump گفت: دیگر افسران — دو که به کمک مهار فلوید و کسی که ایستاده بود — موفق به حفاظت از مردی که التماس برای کمک و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد و جمعه است که در حال حاضر رو به یک قتل درجه دوم شارژ در مرگ فلوید. (حسن نیت ارائه میدهد از رمزی شهرستان کلانتر دفتر از طریق AP)

چوین به دست آورده 2 مدال بگیریم

پرسنل سوابق منتشر شده از این شهر نشان می دهد چوین در خدمت به عنوان یک پلیس نظامی در ارتش ایالات متحده در اواخر 1990s. پس از استخدام شدن به عنوان یک افسر پلیس در سال 2001 او اعطا شده است دو مدال بگیریم: یکی برای این که بخشی از یک گروه از افسران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک پس از انسان اشاره کرد و یک تفنگ ساچمهای در آنها در سال 2006 و یکی برای دستگیری یک مرد در یک حادثه داخلی در سال 2008.

در مورد دوم چوین شکست یک درب حمام و مرد در معده است.

ترنس فلوید, برادر جورج فلوید, نشست چند دقیقه در یادبود موقت در خارج از فروشگاه که در آن جورج دستگیر شد و بعد از آن دوخته شده به زمین است. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

چوین تنبیه شد در سال 2008 برای کشیدن یک زن از ماشین خود را در سال 2007 frisking او و قرار دادن او در تیم ملی خود را پس از او متوقف شد و او برای بالا بردن سرعت 10 مایل (16 کیلومتر) در هر ساعت بیش از حد. خود داشبورد دوربین فعال نیست و یک گزارش گفت که او می توانست در مصاحبه زن در حالی که ایستاده در خارج ماشین خود را.

کوچه 37 و Kueng هر دو پیوست این گروه در ماه فوریه 2019 و نه هر گونه شکایت در فایل های خود را.

لین قبلا به عنوان یک تادیبی افسر در Hennepin County, نوجوان زندان و به عنوان یک افسر عفو مشروط در درمان مسکونی تسهیلات برای پسران نوجوان.

مردم کمک به بلند کردن یک عکس از فلوید به عنوان آن نصب شده است در کنار ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جایی که او بازداشت شده توسط پلیس. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

Kueng بود 2018 فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا که در آن او کار پاره وقت به عنوان دانشگاه امنیتی است. او همچنین به عنوان یک سرقت-پیشگیری افسر در macy’s در مرکز شهر مینیاپولیس در حالی که او در کالج.

Tou Thao بومی همونگ سخنران پیوست و نیروی انتظامی به عنوان بخشی جامعه در زمان مسئول خدمات در سال 2008 و ترویج شد و به افسر پلیس در سال 2009. او گذاشته بعد از آن سال به دلیل کاهش بودجه و rehired در سال 2012.

حقوق مدنی پروب راه اندازی شد

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و وزارت مینه سوتا حقوق بشر روز سه شنبه راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس و تاریخ آن از تبعیض نژادی به امید وادار کردن گسترده تغییر دهید.

رسمی کالبد شکافی توسط شهرستان و معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند که فلوید مرگ ناشی از ایست قلبی به عنوان پلیس مهار او را فشرده و گردن خود را. به پزشکی قانونی نیز ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید اما نه به عنوان علل مرگ.

Crump و فلوید خانواده سفارش جداگانه کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی ناشی از چوین زانو در گردن او و دیگر پاسخ افسران زانو در پشت خود است که آن را غیر ممکن است برای او برای نفس کشیدن.

هزاران نفر از مردم جمع آوری در ونکوور برای یک تجمع مسالمت آمیز در حمایت از فلوید و در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. (کانادا پرس/داریل Dyck)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de