افسر مرده دیگر مجروح در نوا اسکوشیا ایستگاه گاز عکسبرداری: پلیس کانادا

(ENFIELD, Nova Scotia) — کانادا افسر پلیس کشته و یک زخمی بر جای گذاشت تیراندازی داد و بیداد یکشنبه در نوا اسکوشیا, یک مقام ارشد پلیس گفت:.

برایان Sauvé رئیس پلیس ملی فدراسیون تایید مرگ مجروح افسر.

مظنون در فعال تیرانداز تحقیقات دستگیر شد روز شنبه در یک ایستگاه گاز در نوا اسکوشیا پس از تیراندازی داد و بیداد چپ “های متعدد قربانیان” پلیس گفت:. حداقل یک نفر کشته شد به گفته شاهدان.

یک مرد شناسایی توسط پلیس به عنوان 51 ساله گابریل Wortman دستگیر شد و توسط پلیس سوار سلطنتی کانادا در Enfield, Nova Scotia, ایستگاه گاز در شمال غربی مرکز شهر هالیفاکس است.

اواخر صبح وجود دارد و نیمی از خودروهای پلیس در صحنه است. پلیس زرد نوار محاصره پمپ گاز و بزرگ نقره ای رنگی SUV بررسی شده بود توسط پلیس.

شاهدان دیدم بدن دروغ گفتن در ایستگاه گاز است. پلیس بلافاصله اظهار نظر در مورد هویت.

این حادثه آغاز شده در مناطق روستایی شهر Portapique با پلیس مشاوره ساکنان برای قفل کردن خانه های خود و ماندن در زیرزمین.

چندین ساختمان در آتش سوزی گزارش شده توسط ساکنان و همچنین, اما پلیس نمی بلافاصله تایید جزئیات.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل.

“این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه,” او گفت:.

او گفت: این یک کار اضافی “بار سنگین” در میان تلاش های حاوی جدید کروناویروس که پلیس اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر بعد.

پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه مشکوک بود رانندگی یک ماشین است که شبیه به یک وسیله نقلیه پلیس و با پوشیدن لباس پلیس, اما بعدا گفت که او “اعتقاد به رانندگی یک نقره شورلت SUV” سفر عازم جنوب در بزرگراه. آنها گفتند: او نه یک RCMP کارمند یا مامور.

سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau یک نماینده با استانی نیرو گفت: پلیس موفق به دریافت یک تماس در مورد “یک فرد با سلاح گرم” در حدود 10:30 p. m. روز شنبه و تحقیقات “تکامل یافته به فعال تیراندازی بررسی است.”

“قلب من می رود به هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک,” نخست وزیر جاستین ترودو گفت.

کریستین میلز یکی از ساکنان این شهر گفت: آن را به حال شده است ترسناک شب برای شهر کوچک با مسلح افسران گشت زنی در خیابان. در صبح, هلیکوپتر, پرواز سربار جستجو برای شک دارم.

“من احساس می کنم بهتر است در حال حاضر به می دانم که او را در بازداشت” میلز گفت. “این nerve-wracking زیرا شما نمی دانید که اگر کسی خود را از دست داده و ذهن در حال رفتن به ضرب و شتم در درب جلو خود را.”

تام Taggart, یک نماینده مجلس که نشان دهنده Portapique منطقه در شهرداری کولچستر گفت: آرام جامعه متزلزل شده است.

“این فقط یک کاملا شگفت انگیز, صلح آمیز, آرام جامعه و این ایده است که این می تواند اتفاق می افتد در جامعه ما غیر قابل باور است,” گفت: Taggart با تلفن از خانه اش در باس رودخانه در نزدیکی مستند منطقه است.

RCMP سرجوخه اد گالو) لیزا Croteau تایید یک صدای جیر جیر وجود دارد گفت: “چند قربانیان” اما می تواند با ارائه یک شماره و یا می گویند که آیا هر نفر کشته شده اند.

RCMP نوشته شده در به روز رسانی در توییتر فقط پس از 10:15 صبح و هشدار داد که این مرد مظنون بود در Debert و مرکزی Oslow منطقه و ممکن است لباس پوشیدن و به عنوان یک افسر پلیس در یک وسیله نقلیه شبیه یک ماشین پلیس.

یک گابریل Wortman ذکر شده است به عنوان یک denturist در دارتموث با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. مشکوک عکس های صادر شده توسط RCMP مسابقات فیلم از یک مرد در حال مصاحبه در مورد دندان مصنوعی توسط CTV اطلس در سال 2014.

میلز همچنین گفت که Wortman شناخته شده بود به صورت محلی به عنوان یک denturist که تقسیم وقت خود را بین اقامت در هلیفکس و اقامت در Portapique.

Taggart گفت: او نمی دانست که Wortman اما به او صحبت کرد و چند بار زمانی که او در تماس تلفنی در مورد مسائل شهری.

Taggart توصیف دانستن Wortman را “دختر خانه” در Portapique جاده ساحلی. او گفت: Wortman متعلق به برخی دیگر از خواص بود و معتقد به تقسیم وقت خود را بین Portapique و کسب و کار خود را در درتموته.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>