افسر NYPD معلق پس از قرار دادن بازو در اطراف مرد گردن در "آشکار سبد'

(نیویورک) — یک افسر پلیس شهر نیویورک به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت یکشنبه پس از او ضبط شده با قرار دادن

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

(نیویورک) — یک افسر پلیس شهر نیویورک به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت یکشنبه پس از او ضبط شده با قرار دادن بازوی خود را در اطراف یک مرد گردن در چه کمیسر پلیس به نام "آشکار سبد."

این اداره اقدام به تعلیق افسر خیره کننده بود در آن سرعت اتفاق می افتد تنها چند ساعت پس از صبح رویارویی در یک ساحل مرور در Rockaway بخش از ملکه.

یک فیلم به ضرب گلوله توسط یکی از مردان درگیر نشان داد یک گروه از افسران مقابله با یک مرد سیاه پوست با یکی از آنها قرار دادن بازوی خود را در اطراف گردن خود را به عنوان او دراز را در مرور.

در این ویدئو کسی yells, "جلوگیری از خفگی او برو!" افسر شل گرفتن خود را پس از یک همکار افسر شیپور خاموشی او را می کشد و بر روی پیراهن خود.

معلوم بود که آیا مردی که پنجه رنج می برد بیشتر از آسیب سطحی. او ایستاده بود و زیر قدرت خود را پس از او در خارج از زمین و حاضر به اجازه پزشکان بررسی او پس از این حادثه.

NYPD به مدت طولانی ممنوع chokeholds. استفاده از آنها شده است به خصوص مملو از 2014 مرگ اریک گارنر پس از یک افسر قرار داده و او را در یک سبد در حالی که تلاش برای دستگیری او.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به تازگی امضا و به قانون جارو بسته از پلیس پاسخگویی اقدامات از جمله ممنوعیت chokeholds دنبال تظاهرات بیش از جورج فلوید را کشتن.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب