NYPD بسته بحث برانگیز ضد جرم واحد زیر جورج فلوید تظاهرات

نیویورک — پلیس شهر نیویورک بخش انحلال واحد های درگیر در اریک گارنر 2014 سبد, مرگ کمیسر درموت شیا گفت: از میان یک کشور فرضی برای پلیس در پی جورج فلوید مرگ در ماه گذشته در مینیاپولیس.

NYPD ضد جرم واحد که در عمل در لباس شخصی و با تمرکز در درجه اول در تصرف غیر قانونی اسلحه مسئول نامتناسب تعداد تیراندازی و شکایت شیا به خبرنگاران گفت: پس از جلسه با نمایندگان به بحث در مورد حرکت می کند.

Holdover از بخش “توقف و frisk” عصر ضد جرم واحد دیگر مناسب در یک گروه است که معطوف به تکیه بیشتر به شدت در هوش داده ها و ابزار مانند تصویری DNA و شات-تکنولوژی تشخیص به حل جنایات شیا گفت.

“اشتباه نکنید این یک تغییر لرزه ای در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ” شیا گفت. “آن احساس خواهد شد بلافاصله در جوامع است که ما محافظت می کند.”

حدود 600 افسران مشغول به کار در این واحد داده خواهد شد و تکالیف جدید شیا گفت. جداگانه anti-crime unit هنوز در سیستم حمل و نقل و بخش ادامه خواهد داد به استفاده از ماموران لباس شخصی برای چیزهایی مانند نظارت و مبارزه با مواد مخدر کار شیا گفت. افسران خواهد بود reassigned بلافاصله او گفت:.

سر از شهر بزرگترین اتحادیه پلیس با انتقاد از بسته شدن anti-crime unit که در عمل در هر یک از NYPD 77 و حقيقت است.

“تیراندازی و قتل هر دو بالا رفتن به طور پیوسته رو به بالا اما شهر ما رهبران را به وضوح تصمیم گرفت که فعال پلیس نیست یک اولویت دیگر” پلیس خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ در بیانیه ای گفت. “آنها را در انتخاب این استراتژی است. آنها را مجبور به روی چیزی حساب کردن با عواقب.”

ضد جرم واحد زمان در بسیاری از وظایف سابق Street Crime Unit که بسته شد در یک تا حد زیادی نمادین حرکت پس از آن ضربه با دهها طرح دعوی در دادگاه و چهار نفر از افسران خود را کشته گینه مهاجر Amadou دیللو در سال 1999 در یک مجموعه 41 عکس.

در تعقیب آن غیر قانونی اسلحه ضد جرم واحد با اتکا به شدت در توقف و frisking مردم بدون توجیه. یک قاضی فدرال حکم داد در سال 2013 که این عمل نقض حقوق مدنی اقلیت.

در سال 2014 ضد جرم و جنایت افسر دانیل Pantaleo استفاده ممنوع سبد را گارنر را به زمین به عنوان او تلاش برای دستگیری او برای فروش شل untaxed سیگار در جزیره استاتن در ماه جولای 2014. Pantaleo اخراج شد سال گذشته پس از یک دپارتمان انضباطی محاکمه شد.

فلوید تکرار گارنر در حال مرگ درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او منجر به مرگ 25 مه و کلمات را دوباره تبدیل به یک پاره در میان پلیس فعالان اصلاحات راهپیمایی در شهرستانها در سراسر کشور.

“ما می توانید آن را با مغز ما می توانید آن را با مکر ما می تواند حرکت به دور از نیروی بی رحم” شیا گفت. “آن را از دست داده است و در هیچ یک قطعا مردم که زندگی در محله ای که ما خدمت می کنند که تحمل بودن متوقف و یا فرزندان خود را در حال متوقف شده است. ما می توانیم این کار را بهتر از ما می توانید آن را دقیق و ما خواهد شد.”

لباس شخصی افسران را به عهده داشته اند حدود نیمی از تیراندازی پلیس در شهر نیویورک در سال های اخیر با توجه به وزارت اطلاعات. اما برخی از بدنام ترین افغانستان شامل نیست از افسران ضد جرم واحد است.

افسر که تعقیب غیر مسلح Ramarley گراهام به خانه خود و کشته شدن او در حمام بود و یک بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر تیم ملی. افسران که 50-شات رگبار گلوله کشته شان بل در روز عروسی خود در سال 2006 مشغول به کار بودند undercover. گروهبان که به کشته شدن دبورا Danner در سال 2016 شد یک حوزه افسر.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کالین طولانی در کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>