شهردار نیویورک افتخار پدر بود که در میان افراد دستگیر شده در آخر هفته تظاهرات

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه در دفاع از دخترش که در میان افراد دستگیر شده در این شهرستان بیش از آخر هفته در تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ به عنوان کارگران جاروب کردن شیشه های شکسته در خارج از منهتن لوکس فروشگاه های آسیب دیده توسط کسانی که اعتراض مسالمت آمیز است.

کیار د Blasio, 25 بود که در میان افراد دستگیر شده پنج شنبه شب. شهردار گفت که او ساخته شده آگاه از حادثه تا پس از او در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه رد یک ادعا از یک خبرنگار است که او تا به حال نشده است و شفاف.

گزارش دستگیری برای اولین بار به دست آمده توسط نیویورک پست گفت که او حاضر به ترک خیابان منهتن پاک توسط افسران زیرا مردم پرتاب چیز. کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

شهردار بستری شده در دوشنبه او و همسرش Chirlane گرفته شد تعجب با بازداشت اما گفت او احترام دختر خود خویشتن داری.

“من تحسین است که او در خارج وجود دارد تلاش برای تغییر چیزی است که او فکر ناعادلانه و انجام آن به شیوه ای صلح آمیز” او گفت:.

د Blasio گفت: دختر خود را متعهد به “اعتراض مسالمت آمیز.”

“او معتقد است بسیاری از تغییر مورد نیاز است. افتخار میکنم که او به مراقبت بسیار است که او مایل به بیرون رفتن و انجام کاری درباره آن.”

کیار د Blasio نشان داده شده است در یک فایل عکس با بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک است. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

برای سومین روز متوالی تظاهرات صورت گرفت در سراسر شهر نیویورک بیش از 25 مه مرگ Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را.

وجود حرکات از افسران پلیس در اوایل روز شنبه در نظر گرفته شده برای نشان دادن همدردی با راهپیمایان. برخی از افسران زانو با معترضان در یک تقاطع به عنوان یک سازمان به نام نام افراد کشته شده توسط پلیس.

اما اداره پلیس نیویورک آمده است تحت انتقاد دیگر تعامل با تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته از جمله یک رویارویی در بروکلین در روز شنبه زمانی که دو پلیس وسایل نقلیه به نظر می رسد به شخم زدن از طریق یک گروه از معترضان.

غارت و چپاول در سوهو

پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا ظاهر می شود در کنار شهردار گفت: تظاهرات روز یکشنبه بودند “اکثریت مسالمت آمیز” اما که وجود داشته است مشخص شده تغییر به خصوص در منهتن حدود 9 p. m.

“ما تا به حال بسیار جزئی مسائل تا زمانی که آن را تاریک کردم دیروز,” او گفت:.

کارگران سوار کردن یک Chanel فروشگاه در سوهو یکی از بسیاری در این منطقه تاریخی شناخته شده برای سنگ فرش خیابان ها و آهن ساختمان ها که در آن مردم شکست ویندوز و برداشت کالا یک شبه.

مردم از اجرا یک فروشگاه دود سیگار ابزار پس از شکستن در به عنوان پلیس وارد روز دوشنبه در نیویورک است. تظاهرات برگزار شد در سراسر شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته بیش از مرگ جورج فلوید. (ونگ Maye-E/آسوشیتد پرس)

“وجود دارد صدها و صدها نفر از بازداشت در یک زمان بسیار کوتاه که در منطقه” شیا گفت: اوایل روز دوشنبه در ان بی سی امروز.

21 ساله بود به ضرب گلوله در محله حدود 12:30 صبح گرفته شده بود به یک بیمارستان, پلیس گفت:. گفتند جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

اوباش از مردم rampaged پایین پیاده رو در سوهو و دیگر محلات از جمله اتحادیه میدان شکستن به ساعت رولکس, کیت بیل زدن و پرادا بوتیک ها و همچنین فروشگاه های الکترونیک.

سازمان دیده بان ل د Blasio روز یکشنبه تا به حال استرن کلمات برای برخی از پلیس به معترضان:

شهر نیویورک پرانتز برای یک شب دیگر از ناآرامی های بعد از پلیس شنبه شب با مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید. 4:35

د Blasio را رد کرده است این ایده از یک حکومت نظامی برای کمک به سرکوب تظاهرات مانند آن به تصویب رسید و در دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده.

شیا گفت که او فکر نمی کنم یک حکومت نظامی کار می کنند.

“ما می تواند اعمال مقررات منع رفت و آمد امروز,” او گفت:. “مشکل این است که مردم نیاز به گوش دادن به یک حکومت نظامی است و قصد ندارم به اتفاق می افتد. اگر مردم فکر می کنم آن را به آنها نمی فهمید چه خبر است.”

با این وجود د Blasio, گفت:, آن را هنوز هم یک گزینه است و او می خواهم در مورد آن بیشتر در روز دوشنبه با رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

د Blasio در یکشنبه اعتبار پلیس برای “فوق العاده ای داری” اما دو منصوب مسئولان شهرستان به بررسی حوادث در تصویری از جمله یک افسر پاره یک مرد ماسک به اسپری صورت خود را با یک ماده شیمیایی و دو پلیس در موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان در بروکلین.

2 وکلای متهم به پرتاب کوکتل مولوتف

در ضمن دو شهر نیویورک و وکلا یکی از آنها رفت و به پرینستون دیگر به نیویورک دانشکده حقوق دانشگاه بودند با آمار فدرال اتهامات عنوان شده است که آنها پرتاب کوکتل مولوتف به اشغال اتومبیل گشت زنی در روز شنبه.

Colinford Mattis, 32 و Urooj Rahman, 31, هر دو از بروکلین هستند متهم به هدف قرار دادن یک ون پلیس. آنها متهم تحت یک قانون فدرال در مورد استفاده از آتش و مواد منفجره به علت آسیب به یک وسیله نقلیه پلیس و در هر صورت 5 تا 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

سازمان دیده بان l صحنه هایی از تظاهرات در سراسر ایالات متحده:

درگیری معترضان با پلیس برای پنجمین شب در یک ردیف پس از جورج فلوید مرگ است. 1:38

انتظار می رود آنها را به حضور در دادگاه در روز دوشنبه ،

در جای دیگر در نیویورک صدها نفر از مردم کمک کرده تمیز تا یکشنبه بعد از فروشگاه ویندوز در هم شکسته شد و وسایل نقلیه را به آتش کشیدند در روچستر و آلبانی و بوفالو.

کومو گفت: گارد ملی است که در حالت آماده به کار و که صدها نفر از سربازان اضافی در دسترس ساخته شد به شمال ایالت شهرستانها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر