پرستاران معلق برای امتناع COVID-19 مراقبت بدون N95 ماسک

Nurse مایک Gulick شد دقیق در مورد آوردن این رمان coronavirus خانه به همسر و 2 خود را در سال. او می خواهم در یک هتل بعد از کار فقط به دوش. او می خواهم شستن لباس های خود را در Lysol مواد ضد عفونی کننده. آنها مقدار زیادی از شستن دست.

اما در پراویدنس سنت جانز مرکز بهداشت در سانتا مونیکا کالیفرنیا Gulick و همکاران او نگران است که مراقبت از بیماران آلوده بدون اینکه قادر به انجام یک N95 ماسک ماسک بود مخاطره آمیز است. N95 ماسک فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات هوابرد از جمله آنهایی که بیش از حد کوچک برای مسدود شود به طور منظم ماسک. اما مدیران در بیمارستان گفت: آنها نیست و لازم نیست آنها را به او گفت.

همسر او نیز یک پرستار نه تنها عینک یک N95 ماسک, اما پوشش آن را با یک دوم هوا-تصفیه تنفسی در حالی که او برای مراقبت COVID-19 بيمار در Cedars-Sinai Medical Center در سراسر شهر در لس آنجلس.

سپس در هفته گذشته یک پرستار در Gulick بخش آزمایش مثبت برای کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. روز بعد پزشکان انجام دور در بخش خود خواسته پرستاران چرا آنها پوشیده نیست N95 ماسک Gulick گفت و به آنها گفت که باید حفاظت بهتر.

برای Gulick که در آن بود. او و یک تعداد انگشت شماری از پرستاران گفت: خود مدیران آنها نمی خواهد وارد COVID-19 بیمار اتاق بدون N95 ماسک. بیمارستان به حالت تعلیق در آنها با توجه به ملی پرستاران اتحادیه که نشان دهنده آنها. ده پرستاران در حال حاضر پرداخت می شود اما مجاز به بازگشت به کار در انتظار بررسی از منابع انسانی اتحادیه گفت.

آنها در میان صدها نفر از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است که می گویند که آنها خواسته شده است به کار بدون حفاظت کافی. بعضی از آنها گرفته شده در تظاهرات و یا تسلیم شکایت رسمی. دیگران در حال خرید و یا حتی ساخت — منابع خود را.

دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست و نیاز به N95 ماسک برای COVID-19 مراقبان اما بسیاری از بیمارستان ها در حال امید بستن برای حفاظت اضافه شده به دلیل عفونت ثابت کرده است که بسیار مسری است. CDC گفت: حداقل 9,200 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند.

سنت جان در بیانیه ای گفت که از روز شنبه آن را ارائه N95 ماسک را به تمام پرستاران مراقبت از COVID-19 بیماران و کسانی که در انتظار نتایج آزمون. در این بیانیه گفت: این بیمارستان افزایش یافته بود آن عرضه شد و ضد عفونی ماسک روزانه.

“این هیچ راز وجود دارد کمبود ملی گفت:” بیانیه است. بیمارستان نمی خواهد نظر به حالت تعلیق در پرستاران.

آنجلا Gatdula یک سنت جانز پرستار است که بیمار با COVID-19 گفت: او خواسته بیمارستان مدیران چرا پزشکان پوشیدن N95s اما پرستاران نیست. او می گوید که آنها به او گفت که CDC گفت: ماسک های جراحی بودند به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را امن است.

سپس او با ضربه یک سرفه خشک و شدید بدن درد و درد مفاصل.

“زمانی که من در این تماس تلفنی که من مثبت بود من واقعا می ترسم” او گفت:.

او در حال حاضر دوره نقاهت و برنامه ای برای بازگشت به کار هفته آینده.

“بعد پرستار می شود که این ممکن است خوش شانس. آنها ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان. آنها ممکن است مرگ,” او گفت:.

به عنوان COVID-19 نفر افزایش یافت و در ماه مارس در ایالات متحده بود ضربه با انتقاد از کمبود تجهیزات پزشکی از جمله N95s که عمدتا ساخته شده در چین. در پاسخ CDC کاهش استاندارد برای مراقبت های بهداشتی کارگران, دنده محافظ, توصیه آنها استفاده bandannas اگر آنها اجرا از ماسک.

برخی از برافروخته مراقبت های بهداشتی کارگران شکایت به اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

“من … ترس قصاص برای خلاف کاران و خواهش کنم لطفا به من نگه ناشناس” نوشته تنسی پزشکی کارگر که با اعتراض کارکنان مجاز به پوشیدن خود ماسک اگر آنها نبودند به طور مستقیم درمان COVID-19 بيمار.

در اورگان, مارس 26 شکایت هشدار داد که ماسک نمی شد ارائه شده به پرستاران شاغل مشکوک به COVID-19 بيمار. یکی دیگر از اورگان شکایت ادعا پرستاران “گفته می شود که با پوشیدن ماسک در نتیجه اقدام انضباطی.”

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

یکی نیوجرسی پرستار که خواسته بود به نام از ترس از قصاص گفت: او به دنبال یک کار جدید پس از شکایت به OSHA.

“آیا من پشیمان تشکیل پرونده شکایت کنم ؟ هیچ حداقل هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “من می دانم که آن را درست انجام دهد.”

برخی از آنها به خیابان ها.

روز شنبه, پرستار اتحادیه های کارگری در نیویورک, ماساچوست, میشیگان, ایلینوی, کالیفرنیا و پنسیلوانیا اقدامات برنامه ریزی شده در بیمارستان ها و پست شده در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ “PPEoverProfit.”

پرستاران در Kaiser Permanente را فرزنو مرکز پزشکی در مرکز کالیفرنیا خواستار بیشتر تجهیزات حفاظتی در اعتراض به طول خود را تغییر شیفت شنبه. بیمارستان مانند بسیاری در ایالات متحده نیاز به پرستاران برای استفاده از یک N95 ماسک هر روز که به نگرانی در مورد آوردن عفونت از یک بیمار به بعد.

ده پرستاران از این تسهیلات باید آزمایش مثبت با COVID-19 قیصر گفت. سه پذیرفته شده اند به بیمارستان و در بخش مراقبت های, اعتراض سازمان گفت.

وید Nogy یک قیصر معاون ارشد رئیس جمهور را تکذیب کرد اتحادیه ادعا می کند که پرستاران شده اند بی ارزش در معرض.

“Kaiser Permanente سال تجربه مدیریت بسیار عفونی و ما با خیال راحت درمان بیماران که با این ویروس آلوده در حالی که حفاظت از بیماران دیگر اعضا و کارکنان” Nogy گفت.

امی Arlund مهم پرستار مراقبت در این مرکز گفت که قبل از همه گیر زیر کنترل عفونت پروتکل های آنها در حال حاضر استفاده می شده اند و زمینه را برای اقدام انضباطی.

“و در حال حاضر آن را مانند آنها به پرتاب تمام کسانی که استانداردهای از پنجره بیرون را به عنوان اگر آنها هرگز وجود نداشته است” Arlund گفت. “این فراتر از من است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>