پرستاران به حالت تعلیق پس از امتناع از کار در coronavirus بخش بدون حفاظت مناسب

در شیکاگو COVID-19 coronavirus بیماران شرکت کننده در یک مطالعه بالینی از داروهای ضد ویروسی remdesivir در حال تجربه سریع بهبود از خود تنفسی و تب علائم آمار گزارش شده پنج شنبه.

Remdesivir توسعه علوم جلعاد برای درمان ابولا. این شرکت در حال انجام دو مطالعات جهانی — شدید COVID-19 مطالعه شامل 2,400 بیماران در 152 آزمایشی سایت و متوسط COVID-19 مطالعه 1,600 بیماران در 169 سایت. دادگاه در حال بررسی پنج و 10 روز درمان دوره از remdesivir و هدف به یک مقایسه آماری بهبود بین آنها است.

دانشگاه شیکاگو پزشکی یکی از بیمارستان های شرکت کننده با 125 COVID-19 بيمار — 113 از آنها را با علائم شدید — در نظر گرفتن بخشی در دو فاز 3 مطالعات بالینی دریافت روزانه تزریق remdesivir. آمار به دست آمده است تصویری از کاتلین Mullane دانشگاه شیکاگو متخصص بیماری های عفونی است که نظارت بر مطالعات به اشتراک گذاری با همکاران خود را به روز رسانی در محاکمات از جمله چگونه تقریبا تمام بیماران مرخص شده و در کمتر از یک هفته.

تنها دو نفر از بیماران فوت کرده اند, او گفت:, و زمانی که مواد مخدر آغاز شده است “ما تب منحنی در حال سقوط است.” Mullane نیز به اشتراک گذاشته شده است که مردم “آمده هواکش یک روز پس از شروع درمان. به طوری که در قلمرو کلی بیماران ما انجام داده اند بسیار خوب است.” اکثر بیماران مبتلا به ترک بیمارستان بعد از شش روز او افزود: “به طوری که به ما می گوید مدت درمان ندارد به 10 روز است. ما تعداد بسیار کمی که رفت به 10 روز شاید سه.”

بیمارستان آزمایشات شامل نمی شود یک گروه دارونما و آمار اشاره می کند که آن را “غیر ممکن است برای تعیین کامل مطالعه نتایج با قطعیت است. هنوز هیچ دیگر داده های بالینی از جلعاد مطالعات منتشر شده به تاریخ و هیجان بالا است.” در ادامه مطلب آمار. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>