تعداد COVID-19 موارد فراتر از 100000 در سراسر جهان

آخرین:

 • COVID-19 موارد پیش افتادن از 100,000 در سطح جهان است.
 • 21 نفر که عمدتا از اعضای خدمه تست مثبت برای coronavirus در گرند شاهزاده کشتی کروز.
 • کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر خواستار مسافران به “دو بار فکر می کنم” قبل از رفتن بر روی یک کشتی کروز.
 • که رئیس نگران چشم انداز مثبت در موارد در کشورهای کم درآمد با ضعف سیستم های بهداشتی.
 • ایتالیا می گوید شمار کشته شدگان تا به 197 با 4,636 موارد است. ایران همچنین در گزارش چشم انداز مثبت با 124 مرگ و میر و 4,747 موارد تایید شده.
 • تعداد کل موارد در کانادا به 54.
 • بیشتر بخوانید درباره چگونه کانادا را به مقابله با جامعه انتقال coronavirus.

تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus در سراسر جهان پیشی گرفته 100,000 روز جمعه به عنوان بخش عمده ای از موارد جدید در این بیماری همچنان به تغییر از چین به کشورهای دیگر است.

این ویروس باعث می شود که بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 بود که اولین گزارش در استان هوبئی در چین است اما در حال حاضر شناسایی شده در ده ها کشور در سراسر جهان است.

حدود یک چهارم از چین جدید مورد تأیید و تقریبا همه کسانی که خارج از این بیماری همه گیر را epicentre در ووهان منشأ خارج از چین در روز جمعه با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت.

سرزمین اصلی چین تا به حال 99 جدید تایید عفونت کروناویروس در سهشنبه این کمیسیون گفت: در صبح روز شنبه به وقت محلی. که از 143 موارد یک روز زودتر و علائم کمترین تعداد از ژان. 20 زمانی که آن را شروع به انتشار در سراسر کشور آمار و ارقام.

فقط یک ماه پیش چین گزارش چند هزار مورد جدید در روز outnumbering عفونت در جای دیگر در جهان حدود 120 به 1. مشکل در حال حاضر بدبختانه با شیوع مهاجرت به اروپا — که در آن ایتالیا و آلمان و فرانسه تا به حال بسیاری از موارد همراه با ایران و کره جنوبی و فراتر از آن.

پایتخت پکن گزارش چهار مورد جدید در روز جمعه که سه آمد از ایتالیا با توجه به اطلاع از پکن کمیسیون بهداشت در آن نوشته شده official Weibo حساب در روز شنبه.

در اخبار تلفنی در روز جمعه بعد از ظهر کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام, تایید وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 COVID-19 نفر در بیش از 90 کشور جهان است. که تعداد سازگار با پروژه توسط جان هاپکینز که تلاش برای پیگیری موارد در نزدیکی زمان واقعی است.

آخرین شماره منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جمعه شد کمی پایین تر — اما تام گفت که فقط بازتابی از زمان روز اطلاعات منتشر شد.

قبل از آن جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این سازمان به خصوص در مورد یک چشم انداز مثبت در تعداد کم درآمد در کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت گزارش افزایش موارد.

رئیس سازمان غذا آژانس برنامه جهانی غذا هشدار داد از پتانسیل “ویرانی مطلق” به عنوان شیوع اثرات موج دار شدن از طریق آفریقا و خاورمیانه است.

Tedros گفت: در اوایل این هفته که کمبود تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش “در حال خروج از پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم سلامت کارگران خطرناکی مجهز به بیمار برای مراقبت از COVID-19 بيمار.”

مقامات بهداشتی در سراسر جهان خواسته اند که مردم به ذخیره کردن منابع و اشاره کرد که ماسک موثر برای افرادی که بیمار هستند نه کسانی که در حال تلاش برای جلوگیری از ابتلا به بیماری است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا

کانادا الماس شاهزاده مسافر Trudy کلمنت پیاده روی در خارج از Nav مرکز در Cornwall, Ont., روز جمعه پس از 30 روز در coronavirus قرنطینه — برای اولین بار روی عرشه کشتی کروز و پس از آن در مرکز در بازگشت به کانادا. (Jean-François Poudrier/Radio-Canada)

تعداد موارد در کانادا از جمله فرض موارد افزایش به 54 در روز جمعه.

که از بیش از 4500 نفر که آزمایش شده اند برای coronavirus در کانادا — و خطر در این کشور همچنان بالا بود با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا.

در روز جمعه تماس Tam گفت: بهداشت عمومی تلاش ها همچنان به تمرکز بر مهار. با توجه به گسترش جهانی او خواست کانادایی که در سفر و در حال تجربه “حتی علائم خفیف” در 14 روز پس از بازگشت خود را به ماندن در خانه.

تام نیز در اعتراض به کانادایی ها به “دو بار فکر می کنم” قبل از رفتن بر روی یک کشتی کروز اشاره کرد که آنها در محیط های مساعد برای گسترش ویروس.

سالمندان و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند در معرض, او گفت:.

علاوه بر نگرانی های سلامت Tam گفت: کانادایی ها نیز می تواند خود را قرنطینه توسط دولت های دیگر اگر یک coronavirus مورد اتفاق می افتد در هیئت مدیره — چیزی که اتفاق افتاده در هر دو همانند شاهزاده و شاهزاده خانم.

به عنوان شلوغ مارس شکستن سفر نزدیک به فصل Tam نیز خواست همه مسافران به بررسی دولت کانادا سفر سلامت اعلامیه به عنوان coronavirus وضعیت تکامل می یابد در سراسر جهان است.

اگر چه اکثر موارد در کانادا شده اند مربوط به سفر خارجی مقامات بهداشتی در بریتیش کلمبیا در حال بررسی پس از یک زن که تا به حال هیچ سفر تاریخچه به مناطق در برخورد با کروناویروس شیوع آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این زن در 50s, که همچنین تا به حال هیچ آشکار تماس با COVID-19 بيمار قبل از تبدیل شدن به آلوده بازدید دکتر با آنفولانزا مانند علائم سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: پنج شنبه.

هنری پنجشنبه به خبرنگاران گفت که این زن با سفر تاریخچه به منطقه آسیب دیده است که یکی از هشت مورد جدید در استان است.

کبک که تا به حال دو موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه گزارش داد یک سوم presumptive مورد روز جمعه در یک فرد که تا به حال در سفر به فرانسه.

تعداد موارد ابتلا به کروناویروس در انتاریو رسیده 28 روز جمعه.

آلبرتا اعلام کرد دوم آن presumptive مورد در روز جمعه.

فدرال وزیر دارایی لایحه Morneau روز جمعه گفت که انتظار COVID-19 به تاثیر قیمت کالاها مانند نفت و فلزات — به عنوان به خوبی به عنوان سفر و گردشگری. Morneau گفت: در حالی که تاثیر کامل بر اقتصاد کانادا نمی تواند تعیین شود در این مرحله در شیوع این بیماری وجود دارد در حال حاضر نشانه ای از مسائل در زنجیره تامین جهانی و تغییرات در ضریب اطمینان مصرف کننده.

“تاثیر بر کانادا در نهایت بستگی به عمق و طول ویروس,” او گفت:. “این چیزها را نمی توان شناخته شده است تا آنها شناخته شده است بنابراین دولت ما در حال برنامه ریزی برای هر احتمالی.”

نخست وزیر جاستین ترودو در دفاع از خود تصمیم به کانادا مرزها به اتباع خارجی که از کشورهایی که شیوع این بیماری در حال گسترش است. چندین کشور را ممنوع اعلام کرد مسافران از این کشورها اما ترودو گفت: دوشنبه کانادا است که مصرف آن منجر شود که از آن توصیه کرده است در برابر برنامه های سفر و یا محدودیت های تجاری به کشورهای برخورد با COVID-19 موارد است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

در ایالات متحده بیش از 230 نفر تکان دهنده اضطراب در سراسر کشور به ویژه در ایالت واشنگتن که در آن موارد برای اولین بار شناسایی شدند. از 14 مرگ و میر در ایالات متحده 13 شده اند در واشنگتن است.

در شب جمعه, آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که 21 نفر از جمله 19 خدمه روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که لنگر در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این کشتی با 3,500 سرنشین — از جمله 237 Canadians — تا به حال شده دستور به ماندن در دریا پس از یک مسافر از آن قبلی سفر درگذشت coronavirus و حداقل چهار نفر دیگر آلوده شدند.

گارد ملی کالیفرنیا چتربازان اهتزاز درآمده را از یک هلیکوپتر نظامی ارتش در روز پنج شنبه برای تحویل coronavirus کیت های آزمایش به کشتی.

تنها در حدود 45 نفر از خدمه و مسافران مورد آزمایش قرار گرفتند در هیئت مدیره. پنس گفت: دولت ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای آوردن همانند شاهزاده کشتی کروز به “غیر بندر تجاری” که در آن همه مسافران و خدمه تست خواهد شد.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” او گفت:. “کسانی که نیاز بیشتری به توجه پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

سازمان دیده بان | کیت های آزمایش برای COVID-19 کاهش یافته و به کشتی کروز:

به عنوان بسیاری از 100 مهمانان و خدمه سرنشین Grand شاهزاده تست خواهد شد چرا که از موارد مرتبط دیگر سفر. 0:47

هنوز مشخص نیست که آیا هر گونه کانادا از مسافران در میان کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

بزرگ شاهزاده خانم است که توسط همان خط به عنوان الماس شاهزاده خانم که در قرنطینه یک پورت ماه گذشته. بیش از 700 نفر در هیئت مدیره آلوده شدند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است بیش از $8 میلیارد هزینه لایحه به منظور کمک به مقابله با شیوع کروناویروس. این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به این تهدید است.

روز جمعه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس شده است مانع از آنچه که او به نام ناقص داده ها از چین, و اضافه کرد که آن را به حال شده است خسته کننده گرفتن اطلاعات از حزب حاکم کمونیست.

“اطلاعاتی که ما رو از این چیزی که بود کامل نیست و باعث شده است که ما در حال حاضر به یک محل که در آن بسیاری از چالش های ما قرار داده است ما در پشت منحنی” Pompeo گفت CNBC در مصاحبه. هر دو کشور چین و ایران مواجه شده اند سوال در مورد هر دو شفافیت و شیوه ای که در موارد شمارش شدند و گزارش شده است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در کره جنوبی و ژاپن

کره جنوبی جدید تایید coronavirus موارد در شنبه افزایش یافت 174 از اواخر جمعه, گرفتن ملی شمارش به 6,767 کره مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری (KCDC) گفت.

مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 44 از اواخر جمعه KCDC اضافه شده است.

تعداد موارد مشخصی در کره جنوبی از اواسط ماه فوریه زمانی که 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” آزمایش مثبت پس از حضور در مراسم مذهبی در یک شاخه از Shincheonji کلیسای عیسی مسیح در جنوب شرقی شهر Daegu.

روز جمعه کره جنوبی گفت: این امر تعلیق ویزا و چشم پوشی ویزا برای ژاپن در پاسخ به توکیو سفر خود محدودیت در کره به عنوان ترس بیش از coronavirus پرسیده دشمنی بین همسایگان قدمت آن به قبل از جنگ جهانی دوم است.

ژاپن گفته بود آن را قرنطینه تمام بازدید کنندگان از کره جنوبی و همچنین از چین است.

دکتر مایک رایان بالا اضطراری کارشناس که گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو در روز جمعه که هر دو ژاپن و کره جنوبی باید تمرکز در مدیریت این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی و نه در “سیاسی کرد بیش از محدودیت های مسافرتی.”

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی در مورد کوروناویروس قدم زدن به عنوان شکوفه های گیلاس شکوفه در روز جمعه در استان سایتاما ژاپن. (Athit Perawongmentha/فردا نیوز)

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا و اروپا

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافته است 49 به 197 مدنی سازمان حفاظت گفت: جمعه — بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر پس از سرایت کشف دو هفته پیش. تعداد تجمعي موارد در کشور است که سخت ترین ضربه توسط این ویروس در اروپا بالغ 4,636 در برابر 3,858 در روز پنج شنبه.

رئیس این سازمان گفت که از کسانی که در اصل آلوده 523 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند.

حتی واتیکان بود ضربه توسط ویروس با tiny city-وزارت امور خارجه تایید اولین مورد جمعه اما نمی گویم که آلوده شد. واتیکان اصرار داشت پاپ فرانسیس که بیمار شده است تنها سرد است.

در بریتانیا یک بیمار مبتلا به یک بیماری زمینهای در جنوب شرقی انگلستان درگذشت پنج شنبه بعد از تست مثبت جدید coronavirus تبدیل شدن به فرد برای اولین بار در بریتانیا به تسلیم شدن به این بیماری است. بی بی سی روز جمعه گزارش داد که 163 نفر وجود دارد که تست مثبت برای COVID-19.

هلندی, عمومی موسسه بهداشت ملی هلند برای اولین بار coronavirus مرگ در حالی که صربستان و اسلواکی را تایید کرد اولین مورد از این ویروس است. 86-year-old man درگذشت, در بیمارستانی در روتردام. معلوم نیست که او قراردادی ویروس. هلند در حال حاضر 82 شناخته شده عفونت.

اسپانیا, در ضمن, تایید کرده است چهارم آن مرگ یک زن مسن در مادرید. مقامات بهداشتی را شناسایی موارد 16 در مرکز سالمندان با حضور او و چهار نفر دیگر موارد در این شهر است. وجود دارد 261 موارد تایید شده در کشور اسپانیا است.

یک مرد دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت در ایستگاه واترلو در لندن در روز جمعه. انگلستان در گزارش اول خود را به مرگ یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه. (هنری Nicolls/فردا نیوز)

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایران و خاورمیانه

ایران روز جمعه گفت coronavirus را کشته است 124 در میان مردم 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی به مقامات هشدار داد آنها ممکن است استفاده از “زور” به محدود کردن سفر بین شهرها. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

تهدید ممکن است برای متوقف کردن مردم از استفاده از این بسته در مدارس و دانشگاه ها به عنوان بهانه ای برای رفتن به دریای خزر و ایرانی دیگر نقاط تعطیلات. ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور بالا اهلبیت. مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت در ایران است که دیده می شود سریع سربازان ارتش در موارد رایان از این که در مورد “حرکت به سمت تهاجمی تر و هدفمند نظارت است.” او اشاره کرد که کشورهای برخورد با یک بیماری همه گیر اغلب یک چشم انداز مثبت از موارد هنگامی که آنها را به حرکت تهاجمی به آنها را پیدا کنید.

رایان گفت که او امیدوار است این حرکت در ایران منجر به اقدامات کنترلی به کمک فشار COVID-19 در آن کشور است.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

در اینجا نگاهی به برخی دیگر از COVID-19 تحولات در سراسر جهان

مقامات بهداشت با هشدار بوده است برای هفته ها از خطرات در کشورهایی که سیستم مراقبت های بهداشتی لازم نیست که منابع و یا ظرفیت برای مقابله با شیوع.

در اینجا برخی از آخرین تحولات در مناطق که هنوز دیده می شود تعداد زیادی از موارد اما باقی می ماند یک از نگرانی های منطقه از جمله آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و آفریقا است.

 • کاستاریکا در گزارش خود اولین مورد از coronavirus روز جمعه — و گفت: فرد آلوده از ایالات متحده آمد. کاستاریکا کولون دولت گفت: او یک زن 49 ساله که در کشور با شوهرش.

 • پرو ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirusرئیس مارتین Vizcarra گفت: در یک بیانیه تلویزیونی در روز جمعه. بیمار 25 ساله که در حال سفر به اسپانیا و فرانسه و جمهوری چک Vizcarra اضافه شده است. آمریکای جنوبی همسایه آرژانتین و شیلی نیز اعلام کرد خود را برای اولین بار مورد تأیید این هفته در حالی که تعداد موارد تایید شده اند در برزیل.

 • 12 مورد جدید از coronavirus ثبت نام در نیل کشتی کروز همه بدون علامت وزارت بهداشت و که گفت: در بیانیه مشترک روز جمعه. این افراد همه کارگران مصر در کشتی که عنوان شده است به جنوب شهر اقصر بیانیه ای گفت:.

 • کامرون وزارت بهداشت جمعه خود را تایید اولین مورد از coronavirus58 ساله شهروند فرانسوی که وارد در پایتخت یائونده در فوریه. 24. آن مرد گفت: قرنطینه شده در شهر مرکزی بیمارستان.

 • غرب کشور آفریقایی توگو گزارش اولین مورد در روز جمعه. بیمار 42 ساله زن ساکن پایتخت لومه که تا به حال بازدید بنین و آلمان و فرانسه و ترکیه در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. توگو پنجم کشورهای جنوب صحرای کشور به گزارش coronavirus پس از نیجریه و سنگال و آفریقای جنوبی و کامرون است.

 • استرالیا که قبلا گفته است که با برنامه ریزی به صورت عمده شیوع اعلام $1 میلیارد دلار استرالیا (در حدود $890 میلیون دلار کانادا) برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19. برخی از کسب و کار در استرالیا بسته شد جمعه در پی نگرانی بیش از موارد مشکوک.

 • سنگاپور ستایش که برای تلاش های خود برای جلوگیری از ویروسی شدن, پخش كردن, جمعه هشدار داد که مرگ و میر تبدیل خواهد شد و “اجتناب ناپذیر” به عنوان یک جهانی همه گیر پدیدار می شود. بیش از دو ماه پس از آن مورد سنگاپور نگه داشته است عفونت به بیش از 100 نفر با مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>