تعداد coronavirus موارد در چین می گذرد 75,000

آخرین:

  • کمیسیون بهداشت در چین گزارش 75,465 موارد تایید شده در سرزمین اصلی با 2,236 فتح کرد گرفته شد مرگ و میر.
  • چین تغییر کرده است چگونه این تعداد تایید موارد بالا بردن سوال در مورد اطلاعات.
  • کره جنوبی 156 تایید موارد از جمله 1 مرگ است.
  • Daegu شهردار می گوید ساکنان به ماندن در داخل پس از ده ها تن از موارد جدید را تایید کرد در شهر.
  • 2 مسافر از الماس شاهزاده کشتی کروز فوت کرده اند.
  • کانادا از مسافران در کشتی کروز که تست منفی برای COVID-19 در پرواز به CFB ترنتون.

سرزمین اصلی چین تا به حال 889 جدید تایید موارد coronavirus در پنجشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: از 394 موارد یک روز پیش از آن.

به ارمغان می آورد که مجموع آن تعداد موارد تایید شده به 75,465.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده 2,236 فتح کرد گرفته شد تا پایان روز شنبه تا 118 از روز قبل.

مرکزی استان هوبئی در کانون شیوع گزارش شده 115 جدید, مرگ و میر, در حالی که در استان ووهان 99 نفر کشته شدند.

در اوایل روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته بود: به طور کلی کاهش در تعداد موارد جدید در چین در روزهای اخیر تشویق شد اما هشدار داد که خیلی زود به می دانم که اگر این روند ادامه خواهد داد.

“ما در حال تشویق این روند اما این هیچ وقت برای خوشنودی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو در صبح روز پنج شنبه.

سازمان دیده بان | خیابان های خالی در ووهان:

تصویری گرفته شده در خیابان های ووهان نشان می دهد یک شهرستان از 11 میلیون نفر که به نظر می رسد تقریبا خالی است. 1:31

در چین مقامات شده اند با اشاره به شواهدی که موارد جدید کاهش شد به عنوان اثبات آنها موفقیت در نگه داشتن این ویروس تا حد زیادی موجود به هوبئی استان و پایتخت آن ووهان که در آن ویروس در ابتدا پدید آمده است.

اما تجدید نظر به روش خود را مطرح کرده اند شک و تردید در مورد داده ها. قبل از پنج شنبه شب, شمارش, طبق آخرین روش که مانع اشعه X قفسه سینه چین گزارش شده بود کمتر از 400 مورد جدید از روز قبل.

تنها در هفته گذشته یکی دیگر از تغییر در روش های ایجاد شده یک شبه سنبله نزدیک به 15,000 موارد جدید, معکوس کردن روند سقوط اعداد است که مقامات چینی قبلا تبلیغ به عنوان مدارک و شواهد خود را برای مبارزه با بیماری استراتژی مشغول به کار بود.

دانشمندان در چین که به مطالعه و بینی و گلو سواب از 18 بيمار مبتلا به این ویروس گفت: این رفتار بیشتر شبیه آنفلوآنزا از دیگر نزدیک ویروس نشان می دهد آن است که حتی راحت تر از آنچه قبلا اعتقاد بر این بود.

حداقل در یک مورد این ویروس در حال حاضر حتی اگر بیمار بدون علائم نشان می دهد علامت رایگان بیماران می تواند به گسترش این بیماری در آنها نوشت: در یافته های اولیه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

“اگر تایید این بسیار مهم است” گفت: دکتر گرگوری لهستان یک واکسن محقق با مایو کلینیک در روچستر, Minn., بود که درگیر با مطالعه. چین با اعمال کنترل شدید در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر به متوقف کردن گسترش ویروس و گرفته گام های فوری برای نگه داشتن اقتصاد به طور کلی از دست داده است.

سنبله در کره جنوبی

مقامات کره جنوبی شده اند دو شهر به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” در حالی که نظامی خود را محدود نیروهای نظامی به پایگاه های خود را در یک تلاش ناامیدانه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus پس از یک مکالمه در مورد.

کره جنوبی گزارش 52 جدید تایید موارد مصرف ملی در مجموع به 156 اکثریت در Daegu این کشور چهارمین شهرستان با جمعیت 2.5 میلیون.

مراکز و رستوران ها و خیابان ها در شهرستان شد تا حد زیادی خالی به عنوان شهردار به نام شیوع یک “بحران بی سابقه.”

کارگران پوشیدن محافظ چرخ دنده حرکت می کند یک بیمار مشکوک به ابتلا coronavirus از یک آمبولانس به Kyungpook National University Hospital در دائگو کره جنوبی. (Yonhap/آسوشیتد پرس)

ملی tally 111 بیماران از Daegu یا در این نزدیکی هست. بیشتر آنها ترسیم شده برای آلوده 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” که با حضور یک کلیسا یک سناریو است که مقامات بهداشتی به عنوان یک “سوپر پخش كردن, رویداد است.”

همانطور که از جمعه به وقت محلی بیش از 400 نفر از اعضای کلیسا بودند نشان دادن علائم بیماری هر چند تست شد و هنوز هم در حال انجام Daegu شهردار Kwon Young-jin گفت: در یک جلسه.

او گفت: این شهرستان خواهد ممنوعیت هر نوع جرم جمع آوری و تکرار یک درخواست برای ساکنان به ماندن در خانه.

Coronavirus ایجاد کرده زنگ چرا که هنوز هم بسیاری از مهم گمنام اطراف آن است. آن می تواند باعث پنومونی است که مرگبار در برخی از موارد است.

بسیاری از کره جنوبی اولیه بیماران بهبود یافته اند هر چند این گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز پنج شنبه.

دولت تعیین خواهد شد Daegu و همسایه Cheongdo شهرستان به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در جلسه مقامات ارشد دولتی در سئول در روز جمعه.

“این ضروری است برای پیدا کردن کسانی که در تماس با مواد آلوده و درمان تشخیص داده شده مردم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” چانگ گفت. “ما فعالانه ارائه کمک های لازم از جمله sickbeds پرسنل و تجهیزات.”

دولت همچنین در نظر دارد به ارسال نظامی پزشکی کارکنان و ارائه جداسازی موقت, امکانات, او گفت:.

در پایتخت سئول مسئولان شهرستان گفت: آنها نمی خواهد اجازه می دهد هر یک از این اعتراضات و تظاهرات که اغلب برگزار شد در تعطیلات آخر هفته Yonhap news agency گزارش.

پس از چندین نظامی اعضای آزمایش مثبت برای این ویروس در پنجشنبه وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو تصمیم به ممنوعیت تمام سربازان از گرفتن مرخصی خود را ترک سربازخانه و دریافت مهمان.

برخی از موارد استثنا خواهد بود ساخته شده برای شرایط اضطراری خانواده و یا برای سربازان در پایان خود را در خدمت این وزارت گفت.

2 الماس شاهزاده مسافران مرگ

ژاپن گزارش مرگ دو سالمند مسافران از قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر کردن یوکوهاما. آنها به نظر می رسد برای اولین بار مردم به درگذشت از بیماری از روی عرشه کشتی, بزرگترین خوشه ای از عفونت در خارج از سرزمین اصلی چین با بیش از 630 موارد است.

“دل ما به خانواده و دوستان و همه کسانی که تحت تاثیر این ضرر و زیان” گفت: بیانیه ای ارسال توسط کروز خط به CBC اخبار روز پنج شنبه بعد از ظهر. “همه ما در شاهزاده Cruises به عنوان به خوبی به عنوان خدمه از الماس شاهزاده خانم پیشنهاد ما مخلص.”

ژاپن آغاز شده است اجازه می دهد مسافران که تست منفی به پیاده شدن از کشتی. کانادا از مسافران که در حال آزمایش منفی برای coronavirus گرفته شد به یک منشور هواپیما در توکیو فرودگاه بین المللی, که در زمان خاموش پنج شنبه. انتظار می رود برای رسیدن به CFB در ترنتون در انتاریو در اوایل صبح روز جمعه. مسافران خواهد شد و سپس به NAV کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., جایی که آنها قرار داده خواهد شد در قرنطینه به مدت 14 روز.

سازمان دیده بان | کانادا مسافران آماده به ترک ژاپن:

بیش از 200 کانادا مسافران ترک قرنطینه الماس شاهزاده کشتی و خانه سر به کانادا. 1:29

این کشتی حامل حدود 3,700 مردم زمانی که قرنطینه در فوریه. 3 حدود نیمی از آنها از ژاپن است. ژاپنی مسافران اجازه داده شد برای رفتن به خانه یک بار پاک به ترک; دیگر کشورهای در حال پرواز مسافران خانه و نگه داشتن آنها جدا شده و در هنگام ورود.

ژاپن است که با توجه به میزبان بازی های المپیک تابستانی در ماه جولای تا به حال با آن مواجه انتقاد بیش استراتژی خود را از quarantining مردم در هیئت مدیره کشتی. آن موسسه ملی بیماری های عفونی اطلاعات منتشر شده که در آن گفت: پشتیبانی از استراتژی خود را نشان می دهد که شروع علائم از موارد تایید شده بود به اوج خود رسید و در فوریه. 7 و دم به صفر توسط Feb. 15.

این NIID گزارش “بسیار اطمینان بخش گفت:” Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی از دانشگاه کوبه بیمارستان که یکی از شدیدترین منتقدان قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>