تعدادی از آمریکایی ها بر مزایای بیکاری اینچ پایین برای زمان 1st پس از همه گیر شروع

تعداد آمریکایی در ادامه به دولت دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است در این هفته پایان مارس 16 برای اولین بار پس از COVID-19 زده و حتی به عنوان میلیون ها نفر از مردم همچنان به پیوستن به بیکاری رول.

وزارت کار گفت: 21.052 میلیون نفر ادامه داد: برای دریافت مزایای آن هفته. که از رکورد 24.912 میلیون دیده می شود هفته گذشته است.

“تعدادی از آمریکایی ها که باقی می ماند در UI است که هنوز خونتان بالا” بانک مونترال اقتصاددان جنیفر لی گفت: “اما آن است که در یک رکورد دیگر و این یک شروع است.”

این مدعیان شکل است که نشان دهنده تعداد زیادی از مردم پر کردن برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری برای اولین بار برگزار بالای دو میلیون در هفته گذشته برای 10 هفته در میان موج دوم اخراج در بخش خصوصی مانند 12,000 این هفته اعلام کرد توسط سازنده هواپیما بوئینگ.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بطور تطبیقی فصلی 2.123 میلیون برای هفته منتهی به مارس 23 از تجدید نظر 2.446 میلیون در قبل از هفته است. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود مدعیان سقوط به 2.1 میلیون نفر در آخرین هفته از گزارش 2.438 میلیون.

هر چند ادعا می کند باید به طور پیوسته کاهش یافته است پس از هدف قرار دادن یک رکورد 6.867 میلیون در اواخر ماه مارس آنها ثبت شده زیر دو میلیون از اواسط ماه مارس. به طرز حیرت انگیزی بالا سطح ادعا پافشاری کرده است و حتی به عنوان غیر ضروری کسب و کار شروع به بازگشایی پس از بستن در اواسط ماه مارس برای کنترل گسترش COVID-19 نشانه ای از آن می تواند در حالی که برای اقتصاد به حفاری از coronavirus ناشی از رکود است.

“من نگران هستم که ما شاهد دور دوم از بخش خصوصی اخراج که همراه با افزایش تعداد بخش عمومی کاهش است رانندگی تا تعداد زیادی از مردم بیکار” گفت: Joel Naroff اقتصاددان ارشد در Naroff اقتصاد در هلند, Pennsylvania.

“اگر این مورد است, با توجه به سرعت بازگشایی ما می تواند برای یک دوره طولانی از فوق العاده بالا و بیکاری است. و این بدان معناست که بهبود کندتر خواهد بود و خواهد شد بسیاری دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>