NRA نشست سالانه لغو شد با توجه به کروناویروس

Disneyland شادترین مکان روی زمین و آن هم باز کردن مکان بر روی این سیاره اجازه می دهد در مهمان 365 روز در سال است. پس از این گل سرسبد پارک در آناهایم, کالیفرنیا افتتاح شد در ماه ژوئیه سال 1955 دیزنی لند معروف است تا به حال تنها سه برنامه ریزی تعطیلی در آن 65 سال سابقه- تا به حال. روز پنج شنبه در پارک اعلام کرد تصمیم خود را به طور موقت نزدیک شروع شنبه از طریق بقیه از ماه همراه با مجاور Disney California Adventure, با توجه به نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

که عمده دلیل این اتفاق تنها تعداد انگشت شماری از بار قبل. دیزنی لند بسته شد برای ملی بعد از عزاداری پس از جان اف کندی ترور شد و در سال 1963 و ویرانگر زلزله نورتریج در سال 1994. اخیرا آن بسته بود در 11 سپتامبر 2001 با وجود آن که باز روز بعد.

کودکان به نظر می رسید به طور معجزه آسایی غیر حساس به رمان coronavirus اگر چه پدر و مادر با موجود شرایط بهداشتی و یا پدربزرگ و مادربزرگ می تواند خطرناکی بیمار اگر آنها برداشت میکروب ها در پارک. علاوه بر این در حالی که بچه ها ممکن است به شدت بیمار خود را, آنها هنوز هم می تواند آن را به دیگران منتقل که می توانید.

دنیای دیزنی و استودیو یونیورسال در فلوریدا در این نقطه باز باقی می ماند. به عنوان یکی از دو بازدید که پارک گفته نیویورک تایمز اخیرا “اگر من قصد دارم به بیمار و مرگ من نیز ممکن است انجام آن در دیزنی جهان.” Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>