اگر شما فکر می کشیده نبرد بیش از انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا شد و با درد صبر کنید تا ببینید چه می آید بعدی.

در حالی که بریتانیا به چپ اتحادیه اروپا در 11 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی از ساختمان جدید روابط اقتصادی میان اتحادیه اروپا و عضو سابق فقط آغاز شده است.

وجود دارد مذاکرات دشوار پیش رو که انگلستان می رود راه خود را در حالی که تلاش برای حفظ لینک با بزرگترین شریک تجاری پوشش همه چیز را از تعرفه ها و استانداردهای محصول به توانایی صنعت به استخدام کارگران خارجی و اتحادیه اروپا را از دسترسی به انگلستان دلایل ماهیگیری.

“وجود دارد یک دستور کار به توافق رسیدند: تجارت کالا, تجارت, در, خدمات, اطلاعات, حفاظت, امنیت, همکاری حمل و نقل هوایی حمل جاده ماهیگیری شما می دانید این فهرست بی پایان است” گفت: جیل Rutter یک محقق ارشد در انگلستان در اروپا یک مخزن فکر می کنم که مطالعات بریتانیا روابط با شرکت 27 کشور بلوک. “این بی سابقه است.”

در حال حاضر کمی تغییر کرده است. دو طرف توافق کردند در یک دوره گذار است که نگه می دارد زمان قوانین و مقررات در اثر تا دسامبر. 31. اما می دهد که دولت انگلیس فقط 11 ماه به مذاکره جامع تجارت معامله است که می تواند تصمیم گیری چشم انداز از کسب و کار در دهه های آینده. اتحادیه اروپا برای اختصاص 54 درصد از بریتانیا واردات و 43 درصد از صادرات آن در سال 2016 به گزارش دفتر ملی آمار.

با به چالش کشیدن مذاکرات انتظار می رود برای شروع به سرعت نسبتا جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی انتشار یک نامه در Facebook صفحه: صبح روز شنبه در زبان انگلیسی خطاب به خود “عزیز دوستان بریتانیایی” که به دنبال آشتی جویانه تن.

“هرگز به فرانسه و یا مردم فرانسه — و یا من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند هر اروپایی مردم — رانده شده توسط میل به انتقام و یا مجازات,” او گفت:.

انگلیسی, گروه های صنعت در حال حاضر پوشش برای محافظت از منافع خود.

هتل و رستوران داران می گویند که آنها نیاز به حفظ این منبع موجود کارگران از این قاره برای اطمینان از اتاق ها تمیز و شام آماده است. خودرو سازان می خواهند برای حفظ تحویل فوری از تامین کنندگان اروپایی برای جلوگیری از تاخیر در ساخت.

بانک ها و شرکت های بیمه در حال لابی کردن برای حفظ دسترسی به سودآور بازار اروپا است. و ماهیگیران می خواهید به دست آوردن مجدد کنترل از دلایل ماهیگیری آنها بر این باورند شده اند غارت توسط رقبای اروپایی برای چهار دهه اخیر.

مردم نگه جک اتحادیه در مبارزه با تروریسم در اروپا روز در ادینبورگ اسکاتلند در روز جمعه. (راسل Cheyne/فردا نیوز)

اگر که نیست به اندازه کافی برای نخست وزیر بوریس جانسون و وزرای دولت بریتانیا نیز مشتاق به مذاکره جداگانه معاملات تجاری با کشورهای در حال حاضر که این کشور شکسته است و دور از اتحادیه اروپا.

جانسون بالا تجارت جایزه در خارج از اتحادیه اروپا است که ایالات متحده آمریکا به بزرگترین اقتصاد جهان و مقصد برای 18 درصد از صادرات است.

اما آمریکایی ها در حال حاضر ساخته شده دشوار خواسته است. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo بود در لندن در هفته گذشته هشدار از نگرانی های امنیتی مربوط به چینی غول مخابراتی Huawei و فشار مقامات بریتانیا برای سرنگونی تصمیم خود را به اطلاع شرکت را در ارتقاء این کشور به شبکه های بی سیم.

سفیر ایالات متحده وودی جانسون شده است و لابی گری برای مقامات انگلیسی برای باز کردن درهای خود را به آمریکا کالا مانند کلر شسته شده مرغ که ممنوع شده است در انگلستان به دلیل تولید با استانداردهای اتحادیه اروپا مخالف با. و ایالات متحده شرکت های پزشکی در حال هل دادن برای دسترسی به انگلستان خدمات بهداشت ملی.

آشتی همه این مطالبات دشوار خواهد بود چرا که هر گونه تلاش برای دیدار با ایالات متحده خواسته با کاهش استانداردهای بریتانیا را فشار بریتانیا بیشتر به دور از قوانین اروپایی است. اتحادیه اروپا در حال حاضر روشن ساخته است که قیمت دسترسی به بازارهای آن است ادامه داد: پایبندی به بلوک مقررات.

دیده بان: از نکات برجسته این چند سال Brexit کمپین

صاحبان کسب و کار در ایرلند شمالی نگران هستند که پس از Brexit مرزهای صدمه دیده خواهد شد و خط پایین خود را به دلیل عوارض اضافه شده به تجارت بین اتحادیه اروپا و انگلیس 2:06

مذاکرات تجاری که همیشه پیچیده خواهد بود و حتی پیچیده تر است چرا که همزمان با مذاکرات خواهد شد در نظر گرفتن محل با هر دو اتحادیه اروپا و ایالات متحده فکر می کنم تانک محقق Rutter گفت.

“آن را مانند بازی 3-D,, شطرنج,,” او گفت:.

حتی سخت ترین مسئله حل و فصل در دور اول مذاکرات بین اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا — این سوال پیچیده ای از ایرلند شمالی — همچنان مشکل ساز است.

در تلاش برای محافظت از روند صلح در ایرلند شمالی و در نهایت برنده شدن در تایید خود اتحادیه اروپا خروج معامله جانسون توافق کردند که ایرلند شمالی را همان قوانین به عنوان بلوک های تک در بازار کالا پس از Brexit. به عنوان یک نتیجه, چک آداب و رسوم را نمی توان مورد نیاز در مرز بین ایرلند شمالی است که بخشی از انگلیس و جمهوری ایرلند. در عوض برخی از چک را باید انجام شده بر روی کالا که وارد ایرلند شمالی از بقیه انگلیس که به مقصد برای اتحادیه اروپا.

سازمان دیده بان | چه پست-Brexit مرزها می تواند برای کسب و کار در ایرلند شمالی:

به عنوان در لندن بن حملات 11 p. m. و بریتانیا رسما برگ اتحادیه اروپا است. 1:23

این اساسا بدان معنی است که جانسون توافق کردند که به جای تجارت مرزی در دریای ایرلند — ناراحت کننده بسیاری از متحدان خود دلیل آن رفتار ایرلند شمالی متفاوت به سایر نقاط بریتانیا. کارگری که مایل به جدایی از انگلستان ترس معامله را فشار ایرلند شمالی و نزدیک به جمهوری ایرلند در طول زمان است.

به عنوان پیچیده به عنوان برای تلفن های موبایل جزئیات دقیقا چه ترتیب خواهد کار نبوده و نهایی.

“خروج توافقنامه ارائه شده در سطح بالا طرح بدون تنظیم جزئیات دقیق از نحوه تجارت در سراسر ایرلندی مرزی و بین بریتانیا و ایرلند شمالی به کار خواهد کرد” یک مجلس عوام گزارش در مورد توافق گفت. “جزئیات خواهد شد مشغول به کار در بحث بین اتحادیه اروپا و انگلستان هنگامی که انگلستان را ترک کرده و در دوره انتقال شروع می شود.”

جانسون همچنین وعده داده ایرلند کشاورزان — منطقه بزرگترین صنعت — که معامله تجاری با اتحادیه اروپا خواهد شد اطمینان حاصل شود آنها را حفظ دسترسی نامحدود به بقیه بازار انگلستان که حساب برای 50 درصد از فروش خود را.

Ivor فرگوسن جمهور از اولستر کشاورزان اتحادیه اروپا می خواهد فوری شتاب مذاکرات در یک معامله تجاری. کشاورزی او اشاره می کند که سرمایه بر کسب و کار با کشاورزان کار بر روی حاشیه پایین و گرفتن وام های بزرگ را. آنها نیاز به زمان برای برنامه ریزی است.

سازمان دیده بان | شمارش معکوس برای مبارزه با تروریسم در اروپا:

پس از سالها مبارزه و جنگ و نزاع داخلی انتخابات Brexit در حال حاضر یک واقعیت در انگلستان و اروپا است. 7:22

“بلند کردن اجسام سنگین است که در آغاز تنها زمانی که ما را ترک اتحادیه اروپا,” او گفت:.

در ضمن Brexit در حال حاضر در حال شکل دهی مجدد اقتصاد است. شرکت های در حال تغییر سرمایه گذاری جدید ایجاد زنجیره تامین و انباشت کالا به کاهش اثرات منفی است.

کارگران از اتحادیه اروپا را آغاز کرده اند تا با پاهای خود رای.

با یکی کمتر عضو اتحادیه اروپا جغرافیایی آن مرکز منتقل شده به غرب فرود در یک میدان در روستای Veitshoechheim-Gadheim در ایالت بایرن در جنوب آلمان — دور از باواریا شهرداری Westerngrund, 56 کیلومتری شمال غربی. قرمز و سفید قطب مجموعه بر روی یک تخته سنگ نشانه نقطه جدید. (مایکل پروست/آسوشیتد پرس)

شهردار لندن صادق خان گفت: هفته گذشته که کمتر شهروندان اتحادیه اروپا در حال آمدن به محل کار در شهر این روز و بیش از حد بسیاری از در حال ترک باعث کمبود اشتغال در صنایع ساخت و ساز مانند مهمان نوازی و مراقبت های اجتماعی. در جمع کوچکی از خبرنگاران او بارها و بارها تاکید کرد ترس خود را در نوبه خود از وقایع و اصرار داشت که لندن یک شهر جهانی است که مورد استقبال شهروندان اتحادیه اروپا.

“و این واقعا مهم است که پیام “لندن باز است’ شنیده است با صدای بلند و روشن است.” “و این واقعا مهم است که ما همچنان به دیده می شود به عنوان کثرت گرا روشنفکر و دارای ارزش است که منجر به استعداد شهروندان اتحادیه اروپا در ادامه به آمدن به لندن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im