نوا اسکوشیا جرم تیراندازی تلفات به 22 به عنوان پلیس پیدا کردن قربانیان در 5 جوامع

(تورنتو) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشید

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

(تورنتو) — پلیس کانادا روز سه شنبه گفت: آنها اعتقاد وجود دارد که حداقل 22 قربانیان پس از یک فرد مسلح با پوشیدن لباس پلیس به ضرب گلوله افراد در خانه های خود و مجموعه آتش سوزی در داد و بیداد در سراسر جوامع روستایی در نوا اسکوشیا بیش از آخر هفته.

Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از خانه ها ویران شده. مقامات ایرانی گفته بود حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله.

مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman کشته شد و بعد از آن در روز یکشنبه درگذشت. مقامات نمی ارائه جزئیات بیشتر و یا به یک انگیزه برای قتل.

مرده شامل 17 ساله به عنوان به خوبی به عنوان یک افسر پلیس, یک پلیس در انتشار اخبار گفت. همه این قربانیان بودند بزرگسالان و شامل هر دو مردان و زنان است. شد 16 صحنه های جرم و جنایت در پنج جوامع مختلف در شمال و مرکز نوا اسکوشیا آن را گفت.

"برخی از قربانیان شناخته شده بودند به گابریل Wortman و مورد هدف قرار گرفتند در حالی که دیگران شناخته شده نیست به او" پلیس در بیانیه ای گفت:.

مقامات همچنین تایید کرد Wortman پوشیده بود معتبر پلیس و یکی از اتومبیل او استفاده می شود "بسیار واقعی نگاه به طور یکسان RCMP خودرو."

"این بی سابقه است حادثه ای که منجر به دست و دل شکستگی برای تعداد بی شماری از خانواده و عزیزان. بنابراین بسیاری از زندگی خواهد بود برای همیشه لطفا برای لمس" پلیس در بیانیه ای گفت:.

در اوایل انتشار اخبار مقامات گفته بود آنها معتقد بودند وجود دارد 23 قربانیان اما Royal Canadian Mounted Police سخنگوی دانیل Brien بعد روشن تلفات شامل 22 قربانیان و مسلح.

به عنوان ترس نصب شده که مرده را می توان در سوخته خانه یک مرد جوان گفت: پدربزرگ و مادربزرگ خود را از دست رفته بودند و معتقد بودند که مرده و پس از ورود به کابین بود به آتش کشیده شد در این حمله است.

جاستین Zahl آسوشیتدپرس گفت او در نهایت شنیده می شود از پلیس پس از کوره در رفته تماس برای کسب اطلاعات و دیدن تصاویر از پدربزرگ و مادربزرگ خود را' خانه در شهر روستایی از Portapique به زمین سوخته با اتومبیل های خود را در جلوی خانه.

آن را بلافاصله روشن نیست اما اگر آنها در میان باقی می ماند, به گفته پلیس یافت شد.

پلیس تیم بودند گسترش در سراسر 16 صحنه های جرم و جنایت از جمله محله که در آن داد و بیداد شروع شد و اواخر روز شنبه در Portapique جاده ساحلی که در آن شک می کردند.

پلیس هشدار داده اند مرگ و میر تقریبا قطعا افزایش به عنوان محققان شانه را از طریق خانه های تخریب شده توسط آتش.

Zahl گفت: آخرین شنیده ها از مادر بزرگ خود را در اوایل شنبه شب از طریق iMessage بر روی iPad خود را.

"آنها فرشتگان" او گفت:, و اضافه کرد که زن و شوهر بودند مانند پدر و مادر به او 19 ساله برادر رایلی. "او باهوش ترین مرد من می دانستم و می تواند نگه گفتگو با هر کسی او گفت:" از پدر بزرگ.

او گفت: جان Zahl در اواخر 60s و الیزابت جوآن توماس در اواخر 50s, زندگی در آلبوکرک نیومکزیکو قبل از بازنشستگی به خانه رویایی خود را در نوا اسکوشیا در سال 2017 پس از سقوط در عشق با محل بازدید. جاستین و برادرش با آنها زندگی می کردند در حالی که اما هر دو مرد جوان دیگر انجام دهید و نه در صفحه اصلی در حمله, او گفت:.

مقامات گفتند Wortman ساخته شده ماشین خود را نگاه مانند یک Royal Canadian Mounted Police رزمناو اجازه می دهد او را به سفر به راحتی در عرض 30 مایل (50 کیلومتر) منطقه است.

به عنوان حمله گرفت, پلیس به شهروندان هشدار داد در Portapique به قفل درهای خود را و اقامت در زیرزمین. این شهر مانند تمام کانادا شده بود پیوستن به دولت مشاوره به در خانه باقی می ماند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از قربانیان در داخل خانه هنگام حمله آغاز شد.

اما هیچ وسیع تری اخطار صادر شد و پرسش پدید آمده در مورد اینکه چرا یک هشدار اضطراری فرستاده نشد سطح استان را از طریق یک سیستم به تازگی استفاده می شود به مردم توصیه می اجتماعی را حفظ فاصله. پلیس ارائه به روز رسانی توییتر اما هیچ هشدار است که باید به طور خودکار ظهور تا بر روی تلفن های همراه.

"باید وجود داشته اند برخی از استان هشدار" گفت: David Matthews, که گفت که او شنیده ام یک گلوله در حالی که راه رفتن با همسر خود در روز یکشنبه ، مدت کوتاهی پس از بازگشت آنها به خانه خود تلفن شروع به زنگ زدن با هشدار از دوستان بود که یک تیرانداز فعال در محله.

چند بدن بعدا در داخل و خارج از خانه یک بر Portapique, ساحل, جاده, پلیس گفت:. بدن نیز یافت می شود در مکان های دیگر در نوا اسکوشیا و مقامات بر این باورند که تیرانداز ممکن است هدف قرار داده اند اولین قربانیان خود اما پس از آن شروع به حمله به صورت تصادفی به عنوان او سوار در اطراف.

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
"ما از همه چیز."

مقامات گفتند Wortman نیست که یک رکورد پلیس اما اطلاعات بعد از ظهور از حداقل یک اجرا با قانون است.

نوا اسکوشیا سوابق دادگاه تایید او دستور داده شد برای دریافت مشاوره برای مدیریت خشم پس از شفاعت گناه به زور یک مرد در Halifax منطقه در Oct. 29 سال 2001. این گناه در آمد Oct. 7 سال 2002 به عنوان محاکمه او در مورد شروع بود.

او قرار داده شده در تعلیقی برای نه ماه جریمه 50 دلار و گفت: برای دور ماندن از مرد و همچنین ممنوع از داشتن یا داشتن سلاح و مهمات یا مواد منفجره.

Royal Canadian Mounted Police Commissioner برندا Lucki گفت: پلیس هنوز تعیین چه سلاح های مورد استفاده در این حملات است.

Cheryl Maloney که زندگی در نزدیکی که در آن یک قربانی 54 ساله جینا Goulet کشته شد معتقد است که او به احتمال زیاد ذخیره شده توسط یک پیام هشدار در صبح روز یکشنبه از پسرش که عنوان خوانده شده "آیا خانه خود را ترک. این مرد در پایان از راه خود را و او را در لباس پوشیدن و مانند یک پلیس."

"من واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد که استان هشدار که من راه رفتن از اینجا تمام وقت و من در حیاط تمام هفته," او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب