نوتردام بود به بازگشایی توسط 2024. پس از آن آمد Coronavirus

Up مجموعه ای از چرخاندن مراحل سنگ در پاریس کلیسای نوتردام, کلیسای جامع, بزرگ اندام, نشسته, خاموش, خود, لوله های پوشش داده شده با گرد و غبار unplayed برای نزدیک به یک سال کامل. در ارگ صندلی موسیقی scorebook نهفته رها باز به یک صفحه تحت عنوان Semaine Sainte—هفته دفاع مقدس—جشنواره که برای گروه کر شد, تمرین, آخرین بار این ابزار استفاده شد و مدت کوتاهی قبل از شب 15 آوریل 2019.

آن شب در غروب یک جرقه کوچک مشتعل در اتاق زیر شیروانی سطح گسترده کلیسای جامع یک مشکوک به برق اتصال کوتاه. در عرض چند دقیقه شعله های آتش شلاق از طریق پیر بلوط چوب از سقف و به سنگ طاق تبدیل سطح بالایی از 850-سال-ساختمان قدیمی به یک مواج دوزخ. در حالی که جهان به تماشای مبهوت به عنوان شعله های آتش پریدم از یکی از جهان بهترین گوتیک سازه هزاران نفر از مردم این ماجرا مربع و دستها خارج Notre-Dame, محکم کردن شمع و خواندن سرودهای.

آنها با صدای بلند نفس نفس زدن زمانی که درست قبل از 8 p. m. به 300 پا چوبی منار مخروطی است که نشسته در بالای کلیسای جامع کج شده به سمت و جامعی خاموش توفنده به شبستان کنون زیر و آوردن مقدار از سقف را با آن و گسترش شعله های آتش از طریق داخلی خود را. آن را در زمان بیش از هشت ساعت برای صدها نفر از آتش نشانان به douse فروغ.

یک سال در این شهر است دوباره و ستد با ترس و غم و اندوه این بار از تراژدی دیگر—این بیماری همه گیر کوروناویروس—که مانند آتش به نظر می رسید که از جایی آمده و گسترش رعد و برق سریع و کنترل نشده است. با 67 میلیون فرانسوی را تحت یک ملی مستند از مارس 17, کلیسای جامع نشسته توقیف و ترک آوردن به توقف به شدت پیچیده ماموریت محور و بازسازی قرون وسطی ساختمان که در آن حدود 100 مهندسین و دانشمندان و معماران و باستان شناسان کار کرده اند و برای سال گذشته است. هیچ کس نمی داند که آن را از سر گرفته خواهد شد.

“حتی امروز ما نمی دانیم که چه تاثیر خواهد بود از coronavirus می گوید:” نظامی بازنشسته کلی Jean-Louis Georgelin که منصوب شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برای نظارت بر کل بازسازی از برگشتن-کدبانو. دو روز پس از آتش سوزی با فرانسه در شوک خود را گرامی کلیسای جامع پاکسازی اعلام کرد که Notre-Dame خواهد بازگشایی در سال 2024—سال پاریس میزبان بازی های المپیک تابستانی. این بازه زمانی بلند پروازانه به نظر می رسد به کار به عنوان پاکسازی در نظر گرفته شده: این گالوانیزه مردم به عمل از جمله آوردن وعده نزدیک به یک میلیارد یورو کمک های مالی برای بازسازی بسیاری از آن از عمده فرانسه و آمریکا شرکت های بزرگ. تا همین اواخر که برنامه تنگ شدنی به نظر می رسید. اما تکرار تاخیر—از بادهای سوالات منجر به آلودگی و در حال حاضر coronavirus—پرتاب کرده اند که چهار سال زمان قاب به شک.

در میان Notre-Dame را ترمیم تیم, هیچ کدام جرات بگویم که کلیسای جامع باز خواهد شد و در سال 2024. در عین حال به طور فزاینده ای آنها را به شدت واجد شرایط پاسخ. برخی از بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت که در آن سال آنها می گویند و شاید جمعی انجام خواهد شد; آنها اجتناب کرد و گفت که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت از طریق Notre-Dame را درب. روز جمعه 10 آوریل در پاریس را اسقف اعظم Monseigneur میشل Aupetit رهبری یک مراسم کوتاه در گوشه ای از کلیسای جامع.

اما آن را در حال حاضر روشن است که درست بازگشایی Notre-Dame را به مراتب بیش از چهار سال زمان قاب. “این 2024 [پنجره] بسیار محدود می گوید:” استفان Tissier مدیر عملیات برای Notre-Dame را بازسازی. “هدف این است که برای بازگشایی کلیسای جامع در سال 2024 حتی اگر این کار را نمی توان انجام می شود,” او می گوید. “هدف این خواهد بود که مردم قادر خواهد بود تا مجددا در سال 2024.”

در حال حاضر هیچ کس نمی داند که این تیم حتی قادر به بازگشت به ادامه کار مرمت. صنعتگران و معماران نگه روزانه تماس های تصویری با Georgelin و Tissier به منظور طرح چگونه آن را ممکن است. این بحث شامل احتمالا به طور کامل پیش نویس پروتکل های جدید با خواسته های دنده محافظ و بحث بر سر اینکه آیا اجتماعی-فاصله مقررات اعمال خواهد شد در کسانی که مشغول به کار در کلیسای جامع هر زمان که ملی مستند در نهایت آسانسور. که تا حد زیادی پیچیده نزدیک کار تیمی نیاز به از بین بردن 40,000 قطعات فلزی از پیچ مذاب داربست—یک کار فوری که در حال حاضر شده است با تاخیر چند ماه با توجه به یک سری از طوفان و بادهای تند و به عنوان ساختمان و محله مورد بررسی قرار گرفته است برای مواد سمی از سرب پراکنده در طول فروغ زمانی که سقف فرو ریخت.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

“ما در حال کار برای سازماندهی به انتخاب کنید تا این کار در اکثر متفکرين بهداشتی امن شرایط” Georgelin می گوید و توضیح داد که چگونه coronavirus است او را مجبور به پیکربندی برنامه های خود را. “این است که از این سوال به بازی با امنیت مردم است.”

این ویروس به سختی به نظر می رسید یک تهدید قریب الوقوع در مارس 9, زمانی که Tissier منجر به کلیسای جامع به دیدن چه مقدار کار انجام شده بود و چقدر هنوز هم مورد نیاز برای انجام شود. در واقع هر آنچه که تهدید وجود دارد که بیش از سرب آلودگی است. حتی قبل از اینکه ما وارد شده از طریق یک درب سمت به کاورنو سکوت شبستان برخی از تغییرات پس از من گذشته بود داخل نوتردام در اوایل ماه جولای در حدود هشت ماه قبل از آن روشن شد.

با نگرانی که خطرناک مقادیر سرب ذرات از سقوط سقف تا به حال پراکنده در داخل کلیسای جامع که سقف فرو ریخت در مارس 15, ما نیاز به نوار کردن لباس های ما قبل از ورود به کلیسای جامع و سپس همین یکبار مصرف کاغذی محافظ لباس و چکمه های ویژه و همچنین به عنوان ماسک صورت—یک مورد که روز بعد شد تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن در پاریس—و را در قابل حمل ظروف در حیاط قبل از خروج از کلیسای جامع در زمینه پایان.

در ماه ژوئیه گذشته یک توده ای از چوب سوخته و سوخته فلزی—برخی به سختی بیش از تکه های که افتاده بود به زمین در 15 آوریل—هنوز نشسته در یک شمع در وسط شبستان. کنترل از راه دور روبات حوصلگی در داخل و خارج از کشور چیدن دور در باقی مانده قطعه قطعه است. قفسه های با صدها نفر از قطعات نشستن شناسه در چادر در محوطه جلوی کلیسای جامع که در آن باستان شناسان غربال کردن از طریق چوب و سنگ کاری و بیت مجسمه سازی.

در حال حاضر روبات های خود را به اتمام کار و به شبستان روشن است و خالی—قابل توجه دید در یک فضا به طور معمول این ماجرا با صدها نفر از نمازگزاران و از طریق آن حدود 30000 گردشگران راه می رفت و هر روز قبل از آتش است.

برای دانشمندان و مورخان مسافت ارائه شده منحصر به فرد گنج—یک فرصت است که تقریبا بی سابقه ای برای کسانی که مشغول به کار در مرمت. آتش پوست کنده و دور Notre-Dame اپیدرم ترک کلیسای جامع به عنوان در معرض به عنوان یک غول عروسک خانه. که گذاشته لخت سوال در مورد کلیسای جامع ریشه های این مواد استفاده می شود و حتی خود را به روز رسانی پس از آن باز در مورد 1345. “این است که راهی برای تبدیل این رویداد غم انگیز را به چیزی کمی مثبت می گوید:” الین مگنین مدیر آثار ملی تحقیقات آزمایشگاهی و یا LRMH. “به یاد چیزی از آتش, و در مورد روش ساخت و ساز.”

یک سال سالم تکه از چوب و سنگ و فلز انداخته اند تا اسرار جدید—و همچنین به چالش کشیدن برخی از طولانی-برگزار مفروضات. در میان کسانی که مفروضات است که منشاء دیدنی مشبک چوبی چارچوب است که تحت پوشش داخل سقف تا زمانی که آن رفت تا در شعله دود در 15 آوریل. چارچوب شناخته شده بود به عنوان “forêt” یا جنگل پس از 5,000 درختان بلوط قرون وسطی صنعتگران گفته اند که مورد استفاده برای ساخت آن بیش از هشت قرن پیش.

یا این که حداقل چیزی است که کتاب های تاریخ گفت.

در واقع مگنین می گوید ماه بررسی تکه از چوب سالم از داخل شبستان پیشنهاد کرده اند یکی دیگر از داستان در دسترس نباشد. دانشمندان قادر به تاریخ بیت از چوب هم داستان واقعی. خیلی از چارچوب معلوم سرچشمه گرفته در دوران مدرن تر و به نظر می رسد شده اند patched هم از زمان به زمان بیش از صدها سال—مانند هر صاحب خانه ممکن است تعمیر نشت در سقف در طول سال. “احتمالا یک معامله بزرگ از چارچوب تغییر یافته است, در 17th, 18th قرن 19” مگنین می گوید.

فاجعه نیز ارائه می دهد restorers توانایی برای تمدید چه بود تخریب طولانی قبل از آتش است. فقط دو سال پیش Notre-Dame شد تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی بودجه برای تعمیرات فوری به آن سقف و چوب. اما سیل احساسات از آتش آورده و همچنین سیل پول دادن بازگردان یک شانس برای رفتن فراتر از رفع نیاز به گسترده تر ترمیم.

به طرز حیرت انگیزی تقریبا هیچ چیز در داخل شبستان ویران شد در این آتش سوزی از جمله مبلمان بها فرش و نقاشی و صد ساله مجسمه های مذهبی. هیچ یک از برگشتن-کدبانو را 113 رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای پایدار و آسیب از جمله خیره کننده گل رز ویندوز در کلیسای جامع دو transepts. برای سال های رنگی شیشه ای عجین داخلی با رنگ آبی صورتی رنگ است.

که رنگ ممکن است کاملا متفاوت پس از برگشتن-کدبانو در نهایت بازگشایی. ویندوز که در دسترس هستند حذف شده اند پس از آتش برای اولین بار در دهه. هفت رنگ-کارگاه های شیشه ای در اطراف پاریس و جاهای دیگر متخصصان را آغاز کرده اند تست چه حلال برای استفاده از جایزه کردن لایه های خاک—آنها آن را “سیاه gunk”—که انباشته از هزاران شمع سوزانده شدن توسط نمازگزاران ماشین دود از پاریس ترافیک مسدود خارج و برخی از گرد و غبار و دود ساطع شده در طول آتش خود را. هنگامی که حل و فصل آنها در نحوه بلند کردن خاک آنها می گویند نتایج باید قابل توجه است. “آنها خواهد شد بسیاری درخشان تر پس از آن می گوید:” اما Isingrini-Groult یک اعاده است که مختصات کار در ویندوز. به طور کلی او می گوید: “وجود دارد مقدار زیادی از شانس در این آتش است.”

در واقع پیچیده ترین وظیفه در بازسازی کلیسای نوتردام یکی از این تیم مواجه شده و حتی در ماه جولای: برچیدن پیچ داربست—از جمله در مورد 10,000 لوله های فلزی—که نشسته است در بالای کلیسای جامع, و, که تا به حال سوار شده بیش از شش ماه قبل از آتش به منظور تعمیرات سقف و سطوح فوقانی ساختمان به ادامه آن را اعتقاد بر این است که کار به طور تصادفی منجر به اتصال کوتاه سیم کشی را که ناشی از آتش.

بالا رفتن از شیب دار, سنگ راه پله یکی از کلیسای جامع برج ناقوس کلیسا, من ظهور بر روی پشت بام. در زیر وجود دارد پانوراما از پاریس افق. اما تا نزدیک سقف در مقیاس واقعی از چالش stark: درهم فلزی دخمه پرپیچ و خم از داربست که هنوز هم نشسته است و در همان حالت آن را به عنوان آخرین تیر. تا زمانی که داربست پایین می آید—حداقل چهار ماه کار—هیچ واقعی بازسازی می تواند آغاز خواهد شد.

خطر اشتباه و یا تصادف بالا است در واقع. یک کاهش یافته و لوله های فلزی می تواند دست کشیدن در برابر کلیسای جامع هنوز شکننده ساختار باعث سنگ به سقوط. یا آن را می تواند به یک کارگر برافراشتند صدها فوت کردن زمین. “برچیدن داربست بسیار ظریف” Tissier می گوید: ایستاده در بالای سقف به ما نگاه از نزدیک در twisted metal. “این چیزی است که بسیار حساس و ما باید برای ادامه آن را به آرامی و با متد.”

آن می تواند هفته قبل از پاکسازی آسانسور coronavirus حبس و Tissier و تیم او قادر به بازگشت به کار در سایت.

برای هفته آنها در حال برنامه ریزی برای تمیز کردن لوله زنگ کلیسای جامع و به حلقه آنها را برای عید پاک در آوریل 13—شاید تکرار آن دوباره دو روز در 15 آوریل به مناسبت اولین سالگرد آتش است. Georgelin نظامی به طور کلی نظارت بر بازسازی به من می گوید او معتقد است این امر می تواند مهم برای افزایش فرانسه. “این یک راه برای نشان می دهد که کلیسای جامع هنوز زنده است,” او می گوید.

اما به عنوان عید پاک, و, آتش, اولین, سالگرد, نزدیک, روشن است که زنگ زنگ خواهد شد آن روز. Tissier می گوید: این امر نیاز به تغییر و برق و تمیز کردن زنگ ها—ایده ای که فرو ریخت با کروناویروس مستند. “این ممکن نخواهد بود.”

به جای این تیم در حال حاضر با تمرکز بر حفظ کلیسای جامع دست نخورده در طول آن مدت مستند. چوبی insets برش به شکل ساختمان قوسی پرواز buttresses را متوقف کرده اند دیوار از تغییر در حالی که پارچه پوشش بام محافظت داخلی از ماه ابر و باد و ضرب و شتم خورشید. هنوز متخصصان—در حال حاضر محدود در خانه های خود می گویند که آنها نمی خواهد بقیه آسان تا داربست به پایین آمدن اجازه دادن به آنها برای شروع کار طولانی در رفع ویران سقف و اتاق زیر شیروانی. “یک کلیسای جامع گوتیک مانند یک میکادو مجموعه” Georgelin می گوید. “تا آخرین عنصر هنوز خارج شده است, ما می توانیم می گویند که ما برنده و کلیسای جامع امن است.” که روز باقی مانده است برخی از زمان.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followersGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme