نه گوش دادن به علم است.’ انتقاد کارشناسان بریتانیا با طرح دولت برای کاهش Coronavirus مستند

بritons باید پوشیدن پوشش صورت محصور در مکان های عمومی و کارگران در انگلستان خواهد بود “به طور فعال تشویق” به بازگشت به کار در صورتی که نمی توانید از خانه کار می کنند با توجه به جدید مشاوره گذاشته شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون مجموعه را به اثر می آیند یکشنبه.

جانسون توصیف مراحل به عنوان بخشی از کشور “برای اولین بار مراقب اقدامات” به آسانسور coronavirus مستند. دیگر وجود خواهد داشت محدودیت در چقدر زمان مردم می توانند صرف ورزش در انگلستان و آنها همچنین می توانید دیدار با کسی که از خانواده دیگر در خارج در حالی که رعایت اجتماعی فاصله.

کاستن از محدودیت های است که در فاز اول یک برنامه است که می بینید مدارس و غیر ضروری مغازه ها بسته باقی می ماند تا زمانی که در ماه ژوئن در اولین و کافه ها و رستوران ها به طور بالقوه بازگشایی در ماه جولای ارائه شده وجود ندارد و افزایش عفونت. “چالش ما در حال حاضر است برای پیدا کردن یک راه رو به جلو است که حفظ ما سخت موفق به کسب سود در حالی که کاهش بار از مستند” جانسون گفت: مجلس در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: چگونه انگلستان خرابکاری آن Coronavirus پاسخ

این برنامه بخشی از یک 60-صفحه سند دولت روز دوشنبه منتشر شد و مورد استقبال برخی در این کشور بود که خواستار بازگشایی سریع از اقتصاد است.

اما آنها نیز به سرعت محکوم به عنوان هر دو گیج کننده و نامناسب توسط بسیاری از دیگران است. در حالی که دیگر کشورهای اروپایی ارائه شده روشن و نقشه راه برای حرکت از مستند دولت انگلیس را پیام های مخلوط شده است کارشناسان می گویند. بریتانیا جهانی دوم-بالاترین تایید coronavirus مرگ و میر در 32,141 و بدترین در اروپا است. برخی از اپيدميولوژيستها گفت: این تصمیم به نظر می رسید بر مبنای اقتصاد از بهداشت عمومی و خطرات جدید سنبله در عفونت.

پیام های مخلوط?

جانسون داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه از یک تریبون تحمل کلمات “اقامت هشدار و کنترل این ویروس نجات” — دولت جدید شعار به جای یکی استفاده از زمان شروع این بیماری همه گیر است که به عنوان خوانده شده “خانه ماندن, محافظت, بیمه خدمات درمانی [خدمات بهداشت ملی] صرفه جویی در زندگی می کند.”

بخش بلافاصله آشکار. رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — تمام ملل در انگلستان با قدرت به راه خود سیاست های بهداشتی — گفت: بسیاری از اقدامات آرام نمی توانست خارج از انگلستان از جمله مشاوره است که مردم باید به کار بازگشت.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon انتقاد جانسون برای بازنشستگی “در خانه بمانند” از دولت رسمی پیام. او گفت: دولت نمی خواهد انجام شود به همین دلیل این امر می تواند “فاجعه بار” برای انجام این کار. “من به خصوص به آماده نیست [رها] آن را به نفع یک پیام است که مبهم و مبهم,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

شهرداران از شهرستانها در انگلستان نگرانی بیش از حد. “من احساس می کنم آن را مناسب برای شمال انگلستان در حال حاضر” اندی برنهام مخالفان حزب کارگر شهردار, Greater Manchester, گفت زمان در روز سه شنبه. Burnham بود که انگلستان وزیر بهداشت در طول اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال 2009 نیز با انتقاد جانسون جنبش به دور از “ماندن صفحه اصلی” پیام. “این حرکت به این پیام رسانی جدید در معرض شمال انگلستان به سطوح بالاتر از خطر,” او گفت:.

“من نمی خواهم راه آن انجام شد به دلیل آن بود که در یک پنج شنبه شب بدون هیچ معنی دار مشاوره با ما” برنهام اضافه شده است. “بدیهی است که تغییر در پیام که از طبیعت تاثیر مستقیم بر پلیس در حمل و نقل آن را بسیار دشوار است به شنیدن این که در یک پنج شنبه شب بدون اینکه قادر به برنامه ریزی برای تاثیر این تغییر را باید در شهر ما منطقه است.”

اتحادیه های کارگری نیز نگرانی در مورد ایمنی از افرادی که دولت در حال حاضر می گوید باید بازگشت به کار. در بیانیه خود در روز دوشنبه Johnson خواست افراد به “بحث خود را به کارفرمایان” در مورد ایمنی خود و شرایط فردی. اما دولت تنها منتشر شد بخش خاص راهنمایی در مورد چگونه به مطمئن شوید که امن اقدامات را در جای خود در روز سه شنبه کمتر از یک روز قبل از مردم “خواست” برای بازگشت به کار.

“[این است که] غیر ممکن است به عمل در قوانین جدید یک شب” نوشته فرانسیس o’grady سر از معاملات اتحادیه کنگره یک گروه بزرگ از اتحادیه های کارگری در توییتر. “این نیست که چگونه برای اطمینان از امن و دقیق بازگشت به کار خارج از خانه,” او اضافه شده است.

“برخی از مردم هستند که تحت فشار قرار داده و برای بازگشت به کار” برنهام زمان می گوید. “من به نام برای ایمنی-چراغ آزادی از مستند و من فکر نمی کنم این است که.”

گوش دادن به علم ؟

صحبت به مجلس در روز دوشنبه جانسون گفت: دولت خود را “رانده خواهد شد نه با امید و یا احیای اقتصادی به عنوان یک پایان در خود دارد اما با اطلاعات و علم و سلامت عمومی است.”

دولت جدید قصد دارد با تکیه بر حفظ تولید مثل شماره (چگونه بسیاری از مردم متوسط فرد آلوده آلوده, همچنین شناخته شده به عنوان “R”) در زیر یک. اگر این تعداد در حال حاضر بین 0.5 و 0.9 افزایش می یابد بالاتر از یک دولت می گوید می تواند آن را مجبور به reimpose مستند اقدامات است.

اما برخی از کارشناسان بهداشت عمومی به چالش کشیده خط دولت است که دولت جدید مشاوره ناشی از گوش دادن به علم اطلاعات و کارشناسان بهداشت عمومی. “جمله بندی ناشی از یک نوع خاص از سیاست درایو است که سعی کنید برای رسیدن مردم به کار می گوید:” رابرت غرب یک استاد روانشناسی سلامت در دانشگاه کالج لندن است. “اگر دولت واقعا فکر می کند این نوع از پیام ها می تواند بدون تصویب افزایش عفونت رای آنها به سادگی گوش دادن به علم است.”

چرا که غرب می گوید: تولید مثل تعداد غیر ممکن است بدانید که تا چند روز اگر نه هفته پس از این واقعیت است. “دولت می گوید آن را می توانید از این, و اگر آن را می بیند R بالا رفتن آن را معکوس این سیاست است. مشکل این است که ما می دانیم از مراحل اولیه این بیماری همه گیر شما نمی دانید چه که اتفاق می افتد تا زمانی که آن را خیلی دیر است.” در آلمان که آن کاسته مستند در اوایل این ماه هنگامی که R کاهش یافته و به 0.65 سیاستمداران در حال حاضر هشدار اقدامات ممکن است به reimposed پس از این رقم افزایش یافته و به 1.1.

U. K کنونی R مقدار برآورد شده است توسط دولت بین 0.5 و 0.9 پایین تر با وضوح شکل از آلمان تا حد زیادی به دلیل تفاوت در تست برای COVID-19 بین دو کشور. آلمان شده است تست بیش از 100000 نفر در هر روز برای ماه دادن به آن یک ایده بهتر از مقیاس دقیق از این بیماری است. در مقابل انگلستان تلاش کرده است به رول از آزمایش در مقیاس بزرگ. کمبود آزمون بدان معنی است که برای ماه تنها در موارد شدید می تواند آزمایش می شود با رسمی دولت مشاوره گفتن مردم با علائم خفیف به در خانه باقی می ماند بدون گرفتن آزمون. که شروع به تغییر در حال حاضر. با این وجود دولت از دست رفته خود هدف اصلی از 100,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل و می ماند یک راه طولانی به دور از هدف تعیین شده توسط جانسون از 200,000 روزانه آزمون پایان ممکن است.

“در این مرحله شما در یک مقدار زیادی از عدم قطعیت می گوید:” غرب است. “ما نمی کردم تست جامع از حتی بزرگ نمونه های تصادفی که شما نیاز دارید.”

مشکل دیگر این است که R به احتمال زیاد شدید متفاوت است در سراسر نقاط مختلف انگلستان که در آن منطقه شیوع بیماری اقدام در قدم های مختلف. Burnham, شهردار, greater Manchester, که یکی از بالاترین سطوح از موارد جدید در انگلستان خواستار دولت به انتشار منطقهای R اعداد که آن را در حال حاضر انجام می دهند. “نگرانی من این است که تغییرات رانده بیشتر توسط برخی نقاط کشور بیش از دیگران” او می گوید. من فکر نمی کنم مردم درک سطح [منطقه] تفاوت. ما معتقدیم اگر مردم می توانید ببینید R سطح بیشتر به وضوح آنها را قضاوت خود را دارند.”

در نهایت می گوید غرب دولت در نظر گرفته خواهد شد با سطح خود را از پیش بینی در برخورد با کروناویروس. “یکی از بزرگترین چیزهایی که شما باید انجام دهید در یک بیماری همه گیر مانند این است به ساقه جلوتر از هدف در حال حرکت,” او می گوید. “و همه را از طریق این بحران دولت تیراندازی شده است به طور مستقیم در هدف و گم شده است.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

نوشتن به بیلی Perrigo در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>