نروژی musher برنده آلاسکا آیدیتارود سگ سورتمه نژاد

نروژی musher توماس Waerner به راحتی برنده iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد در سراسر آلاسکا یکی از چند متحده آمریکا, رویدادهای ورزشی, لغو نمی شود نگرانی جدید کروناویروس.

Waerner عبور از خط پایان در Nome, آلاسکا اوایل صبح روز چهارشنبه.

“این عالی است,” او گفت: خبرنگاران در خط پایان. “این چیزی است که خاص است.”

آن را در زمان او نه روز, 10 ساعت, 37 دقیقه و 47 ثانیه به سفر تقریبا 1,609 کیلومتر در سراسر آلاسکا است.

Waerner بلافاصله تشکر شده 10 سگ در مهار نوازش و مالش هر پایان دادن به خود را با سرب سگ K2 و پوست. سپس هر سگ یک میان وعده.

Waerner به نام K2 “شگفت انگیز سگ. او این را در داخل موتور است که هرگز متوقف نمی شود.”

پوست او گفت: سخت خواهد بود. “او فقط شارژ از طریق همه چیز. مهم نیست که چه می آید او را فقط از طریق آن طوفان و یا هر چیز دیگری. به طوری که آنها دو با هم یک تیم است.”

طرفداران نمی استخدام های اجتماعی فاصله آنها ریخت از کافه ها و هتل ها به تشویق Waerner به عنوان او سوار تیم ملی دریای برینگ یخ و پایین خیابان جلو به خط پایان تحت مشهور burled طاق. او را از کسب حداقل 50000 دلار و یک کامیون وانت برای برنده شدن در این مسابقه است. واقعی, پول نقد, مقدار بستگی دارد که چگونه بسیاری از mushers پایان مسابقه یک عامل در چگونه پول جایزه است divvied ،

طرفداران نمی استخدام های اجتماعی فاصله به عنوان آنها را تماشا توماس Waerner از نروژ وارد Nome, آلاسکا را به نفع خود iditarod دنباله سگ سورتمه نژاد. (آسوشیتد پرس)

این زن 47 ساله musher برنده iditarod تنها در دومین تلاش خود را. او به پایان رسید 17th, 2015 در زمانی که او به نام Rookie از سال است.

Waerner در زمان فرماندهی این مسابقه در اواخر مرحله و به طور پیوسته ساخته شده نشدنی منجر شود. نزدیک ترین musher برای Waerner شد سه بار قهرمان میچ Seavey بود که در حدود پنج ساعت پشت سر.

Waerner می شود سوم نروژی را به نفع خود iditarod. Joar Leifseth Ulsom برنده 2018 نژاد و رابرت Sorlie دو بار برنده iditarod در سال های 2003 و 2005.

Waerner زندگی می کند که در Torpa, نروژ, برنده, 1200 کیلومتر Finnmarkslopet, طولانی ترین سگ سورتمه نژاد در اروپا در سال 2019.

Iditarod شروع 8 مارس فقط شمال لنگرگاه برای 57 mushers دوم کوچکترین زمینه در دو دهه. آنها عبور دو رشته کوه و mushed در یخ زده در یوکان رودخانه قبل از رسیدن به دریای برینگ. پس از این مسابقه آغاز شده 11 mushers باید خارج از مسابقه است.

Coronavirus ترس سریع تغییرات

ترس بیش از کروناویروس جدید باعث تغییرات بزرگ در طول دنباله برای مسابقه کردند. از آنها خواسته طرفداران به پرواز نیست به Nome برای پایان برساند و پس از این شهر مانند بسیاری در آلاسکا بسته ساختمان های عمومی.

در برخی از روستاهای دیگر که در خدمت به عنوان پست های بازرسی در طول تقریبا 1600 کیلومتر رسمی چک در نقاط منتقل شدند در خارج از جوامع به منظور محدود کردن تماس. در یک مورد بازرسی برگزار شد Yukon River.

یک رفاه حیوانات گروه در زمان اعتبار برای دو حامیان با آلاسکا اعلام روابط آنها را رها حمایت کنید. مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات ادعا می کند بیش از 150 سگ مرگ و میر وحشتناک در حال اجرا iditarod پس از آن آغاز شد و در سال 1973. Iditarod اختلافات که تعداد اما کاهش یافته است به ارائه خود را شمارش با وجود درخواست های متعدد توسط آسوشیتد پرس.

Waerner را کسب حداقل 50000 دلار و یک کامیون وانت برای برنده شدن در این مسابقه است. (آسوشیتد پرس)

هواپیمایی آلاسکا اعلام کرد قبل از مسابقه شروع آن را به پایان آن چهار دهه حمایت مالی با استناد به یک تغییر در شرکت شرکت دادن استراتژی است. روز دوشنبه Fiat Chrysler Automobiles گفت: آن لنگرگاه Chrysler Dodge Jeep Ram, نمایندگی دیگر اسپانسر این مسابقه است.

PETA تحت فشار مسابقه حامیان به رها کردن اغلب انجام تظاهرات در خارج از دفتر مرکزی شرکت مانند آن را می گوید آن را در سیاتل در خطوط هوایی و در دیترویت برای خودروساز است.

انکوریج نمایندگی یکی از iditarod را بالا ردیف حامیان و برای 30 سال ارائه شده یک تکه بزرگ از برنده جایزه, جدید, وانت.

مقامات اعلام نشده مقدار در این سال کیف پول اما جوایز نقدی منقبض شده چند سال گذشته است. Seavey برنده $71,250 برای برنده شدن در سال 2017 مسابقه 2019 قهرمان پیت قیصر تنها دریافت $51,299.

“این پول صرف ورزش” Waerner گفت: زمانی که پذیرش $2,500 چک از ضامن دوشنبه برای اولین بار musher برای رسیدن به ایست بازرسی در سفید کوه آلاسکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>