ایرلند شمالی, پلیس می گویند ایرا مخالفان برنامه ریزی شده Brexit روز کامیون بمب

ارتش جمهوریخواه ایرلند مخالفان کاشته یک بمب در یک کامیون که در نظر گرفته شده بود به منفجر شدن در روز بریتانیا چپ اتحادیه اروپا هفته گذشته پلیس در ایرلند شمالی گفت: پنج شنبه.

خدمات پلیس ایرلند شمالی گفت: یک روزنامه بلفاست تا به حال موفق به دریافت یک تماس جمعه — Brexit روز — گرفت و گفت که یک بمب در یک کامیون در بلفاست اسکله. تماس گیرنده گفت: این کامیون به رهبری بود برای یک کشتی به اسکاتلند.

با وجود جستجو چیزی پیدا شد.

روز دوشنبه یکی دیگر از تماس های ساخته شده به همان روزنامه با اطلاعات جدید است. پس از یک جست و ماندگار به روز بعد پلیس یک بمب روی یک کامیون در یک پارک صنعتی در ایرلند شمالی شهر Lurgan.

پلیس دستیار ارشد پاسبان جورج کلارک گفت که تماس گیرنده گفت: “قصد این بوده است که دستگاه را به منفجر شدن در شب جمعه در سراسر زمان بریتانیا چپ اتحادیه اروپا است.”

این بمب افکن به نظر می رسد که برداشت اشتباه کامیون به دلیل مواد منفجره مملو از خودرو باقی مانده در یک شرکت حمل حیاط در Lurgan تا زمانی که آن را کشف شد.

پلیس گفت: آنها معتقد بودند که بمب طرح شد این کار از یک گروه شناخته شده به عنوان تداوم ایرا.

کارآگاه گفت: آنها می خواهند به صحبت می کنند به هر کسی که متوجه فعالیت های مشکوک در این منطقه در روز جمعه.

“هنگامی که دستگاه ترک کرده بود که حیاط اگر آن را به حال … آن را در معرض مردم در جاده های عمومی در یک زمان مشغول و در مکان های شلوغ به سطوح بزرگ از خطر” کلارک گفت. “این افراد کاملا بی حس و بی پروا در آنچه که آنها انجام داده اند.”

بیش از 3,700 نفر در طول چند دهه خشونت قبل از ایرلند شمالی در سال 1998 صلح توافق. اکثر شبه نظامیان خشونت را کنار گذاشته اند اما گروه های کوچک از ایرا مخالفان همچنان به انجام گاه به گاه بمب گذاری و تیراندازی.

خشونت آمیز مخالفان بودند جسارت چندین سال از سیاسی رانش در ایرلند شمالی که قدرت های دولت به حالت تعلیق در آمد بین ماه های ژانویه 2017 و در ماه گذشته و عدم اطمینان در مورد آینده در حال حاضر مرز نامرئی بین انگلستان ایرلند و اتحادیه اروپا عضو ایرلند پس از Brexit.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر