ایرلند شمالی پلیس اتهام با قتل روزنامه نگار شلیاق McKee

روزنامه نگار کشته شد مرده در طول شورش در ایرلند شمالی در سال گذشته است. او نوشته بود در مورد مبارزات خود را در حال رشد کردن گی در کشور است.

افسران پلیس در ایرلند شمالی در روز چهارشنبه به اتهام با قتل شلیاق McKee, a 29 ساله روزنامه نگار بود که به ضرب گلوله توسط یک جدید ایرا مسلح در مارس سال گذشته است.

کارآگاهان از خدمات پلیس ایرلند شمالی است (PSNI) بررسی تیم دستگیر 52 ساله روز سه شنبه. او همچنین به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم به قصد به خطر انداختن زندگی و صداقت به عنوان یک عضو از یک ممنوعه سازمان است.

چهار مرد دستگیر شده بودند روز سه شنبه یکی از آنها بود 52 به عنوان بخشی از پروب به قتل McKee در دری-لندندرری. پلیس هیچ صریح ذکر است از سه تن دیگر در به روز رسانی در چهارشنبه اما اشاره به پتانسیل بیشتری اتهامات عنوان شده علیه.

“من همیشه گفته تعدادی از افراد درگیر با مسلح در شب شلیاق کشته شد و در حالی که امروز مهم است برای بررسی تلاش برای شواهد را مسلح به عدالت همچنان فعال و در حال انجام گفت:” کارآگاه سرپرست Jason مورفی.

52-سال-به نظر می رسد در لندندرری دادستانی دادگاه در روز 13 فوریه.

مردم “می دانم چه اتفاقی افتاده است’

هر چهار نفر دستگیر شدند در دری-لندندرری تحت تروریسم بیش از آوریل تیراندازی که ادعا شد توسط ایرلندی ملی شبه نظامیان مخالف به سال 1998 جمعه خوب توافق به پایان رسید که سه دهه درگیری های فرقه ای شناخته شده به عنوان “مشکلات است.”

این PSNI تمدید یک درخواست برای اطلاعات در مورد تیراندازی مرگبار.

“من همیشه بر این باور بودند که برخی از افراد در درون جامعه می دانیم چه اتفاقی افتاد و چه کسی درگیر شد,” کارآگاه سرپرست Jason مورفی گفت.

جشن نگار

McKee نوشت: در مورد رشد, گی در ایرلند شمالی و همچنین chronicling تجارب از “آتش بس نوزادان” نسل مطرح شده پس از سال 1998 قرارداد صلح.

McKee شد مدافع حقوق بشر و به رسمیت شناخته شد به عنوان یک ستاره در حال افزایش در روزنامه نگاری داشتن فرود یک نقطه در مجله فوربس را “30 زیر 30 در رسانه ها” لیست در سال 2016.

“چنین گرم و قلب او بزرگترین شنونده کسی که در زمان حال برای همه” خانواده او در بیانیه ای گفت. “او یک هوشمند قوی فکر زن که معتقد عاشقانه در فراگیر و عدالت و حقیقت است.”

ادامه مطلب: Lyra McKee: بازداشت بیش از Northern Ireland در قتل روزنامه نگار

‘عذر خواهی صادقانه’

“در این دوره از حمله دشمن شلیاق McKee غم انگیز کشته شد در حالی که ایستاده در کنار نیروهای دشمن” جدید ایرا گفته بود پس از تیراندازی یک مرجع به McKee ایستاده نزدیک به یک پلیس ضد شورش خودرو در زمان این ادعا که آنها تا به حال در نظر گرفته شده به او شلیک کنید. “ایرا پیشنهاد ما کامل و صادقانه عذر خواهی به شریک زندگی و خانواده و دوستان از شلیاق McKee برای او مرگ است.”

در زمان قتل او در ایرلند شمالی را تفویض پارلمان معلق شده بود از ژانویه 2017 پس از شکست از اعتماد بین دو رقیب سیاسی احزاب است.

قدرت های مجمع در بلفاست ایجاد شد و در سال 1998 پس از امضای این جمعه توافق. McKee مرگ منجر به تماس برای سیاستمداران به توافق برسند به بازگرداندن قوه مقننه است. آن را در نهایت از سر گرفته نشسته ماه گذشته.

ادامه مطلب: ایرلند شمالی خواهد شد که دولت پس از سه سال فاصله

Nordirland Belfast gleichgeschlechtliche Eheschließung (picture-alliance/empics/L. McBurney)

Sharni ادواردز و رابین مردم: اول شناخته شده همان جوانان به ازدواج در ایرلند شمالی پس از ممنوعیت برداشته شد و در ژانویه سال 2020

mvb kw/msh (AFP ایسنا)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>