روزنامه نگار کشته شد مرده در طول شورش در ایرلند شمالی در سال گذشته است. او نوشته بود در مورد مبارزات خود را در حال رشد کردن گی در کشور است.

افسران پلیس در ایرلند شمالی در روز سه شنبه بازداشت چهار مرد به عنوان بخشی از این کاوشگر به قتل شلیاق McKee, a 29 ساله روزنامه نگار بود که به ضرب گلوله توسط یک جدید ایرا مسلح در سال گذشته است.

مردان دستگیر شدند در دری-لندندرری تحت تروریسم بیش از آوریل تیراندازی که ادعا شد توسط ایرلندی ملی شبه نظامیان مخالف به سال 1998 جمعه خوب توافق به پایان رسید که سه دهه درگیری های فرقه ای شناخته شده به عنوان “مشکلات است.”

خدمات پلیس ایرلند شمالی (PSNI) تجدید درخواست برای اطلاعات در مورد تیراندازی مرگبار.

“من همیشه بر این باور بودند که برخی از افراد در درون جامعه می دانیم چه اتفاقی افتاد و چه کسی درگیر شد,” کارآگاه سرپرست Jason مورفی گفت.

جشن نگار

McKee نوشت: در مورد رشد, گی در ایرلند شمالی و همچنین chronicling تجارب از “آتش بس نوزادان” نسل مطرح شده پس از سال 1998 قرارداد صلح.

McKee شد مدافع حقوق بشر و به رسمیت شناخته شد به عنوان یک ستاره در حال افزایش در روزنامه نگاری داشتن فرود یک نقطه در مجله فوربس را “30 زیر 30 در رسانه ها” لیست در سال 2016.

“چنین گرم و قلب او بزرگترین شنونده کسی که در زمان حال برای همه” خانواده او در بیانیه ای گفت. “او یک هوشمند قوی فکر زن که معتقد عاشقانه در فراگیر و عدالت و حقیقت است.”

ادامه مطلب: Lyra McKee: بازداشت بیش از Northern Ireland در قتل روزنامه نگار

‘عذر خواهی صادقانه’

“در این دوره از حمله دشمن شلیاق McKee غم انگیز کشته شد در حالی که ایستاده در کنار نیروهای دشمن” جدید ایرا گفت: پس از تیراندازی یک مرجع به McKee ایستاده نزدیک به یک پلیس ضد شورش خودرو در زمان این ادعا که آنها تا به حال در نظر گرفته شده به او شلیک کنید. “ایرا پیشنهاد ما کامل و صادقانه عذر خواهی به شریک زندگی و خانواده و دوستان از شلیاق McKee برای او مرگ است.”

در زمان قتل او در ایرلند شمالی را تفویض پارلمان معلق شده بود از ژانویه 2017 پس از شکست از اعتماد بین دو رقیب سیاسی احزاب است.

قدرت های مجمع در بلفاست ایجاد شد و در سال 1998 پس از امضای این جمعه توافق. McKee مرگ منجر به تماس برای سیاستمداران به توافق برسند به بازگرداندن قوه مقننه است. آن را در نهایت از سر گرفته نشسته ماه گذشته.

ادامه مطلب: ایرلند شمالی خواهد شد که دولت پس از سه سال فاصله

Nordirland Belfast gleichgeschlechtliche Eheschließung (picture-alliance/empics/L. McBurney)

Sharni ادواردز و رابین مردم: اول شناخته شده همان جوانان به ازدواج در ایرلند شمالی پس از ممنوعیت برداشته شد و در ژانویه سال 2020

kw/msh (AFP ایسنا)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su