کره شمالی ممکن است 'رسیدن به جهان برای کمک به' پس از در نهایت اعلام کرد یک مظنون coronavirus مورد

Jari Stehn ارشد اروپایی اقتصاددان در گلدمن ساکس گفت: بلومبرگ "این بسیار نادر است که منطقه یورو خواهد بزرگ تر

توسط PATRIS-FUN در 6 مرداد 1399

Jari Stehn ارشد اروپایی اقتصاددان در گلدمن ساکس گفت: بلومبرگ "این بسیار نادر است که منطقه یورو خواهد بزرگ تر شدن آمریکا بیش از یک افق یک تا دو سال" در عین حال که دقیقا چه Stehn و دیگر اقتصاددانان پیش بینی اتفاق می افتد که هر دو اقتصاد سعی کنید که از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

JPMorgan Chase & Co. پیش بینی اقتصاد منطقه یورو به کوچک شدن بیش از ایالات متحده در این سال — 6.4 درصد به 5.1 درصد بود اما پس از آن این بانک پیش بینی یک 6.2 درصد ارتجاعی منطقه یورو است که بیش از دو برابر نسبت به 2.8 درصد رشد انتظار می رود ایالات متحده که به دلیل منطقه یورو است "شکسته لینک" به این معنی که تحرک و تعداد در حال افزایش است اما این ویروس شده است سودای. این موفقیت تا حد زیادی ناشی از ابتدا تهاجمی مستندات پس از تماس با ردیابی برنامه های ماسک-پوشیدن و ادامه داد اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان چیزهایی که باز بلومبرگ گزارش.

در ایالات متحده در عین حال که اقتصاد نمی, زمین به مانند یک توقف چند متحده در جنوب و غرب مجبور به reimpose برخی از مستند اقدامات به عنوان موارد همچنان به سنبله به احتمال زیاد منجر به یک بهبود طولانی. در ادامه مطلب بلومبرگ. تیم O'donnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن