کره شمالی نقض تحریم ها با افزایش برنامه های موشکی در سال 2019 سازمان ملل متحد می گوید

کره شمالی همچنان به تقویت توان هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های سال گذشته در نقض سازمان ملل متحد تحریم های, با توجه به محرمانه سازمان ملل متحد در گزارش دیده می شود رویترز در روز دوشنبه.

این کشور همچنین بە وارداتی نفتی تصفیه شده و صادر شده برخی از $370 میلیون دلار آمریکا ($492 میلیون دلار کانادا) ارزش زغال سنگ را با کمک چینی بارج این گزارش اضافه شده است.

67 صفحه گزارش به شورای امنیت سازمان ملل کره شمالی تحریم های کمیته است که با توجه به عمومی ماه آینده می آید که ایالات متحده تلاش می کند تا با پترو denuclearization مذاکرات با کره شمالی.

“در 2019 در جمهوری دموکراتیک خلق کره (DPRK) نه توقف آن غیر قانونی هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های آن در ادامه به افزایش در نقض قطعنامه های شورای امنیت” مستقل سازمان ملل متحد تحریم مانیتور نوشت.

“با وجود گسترده آن بومی قابلیت آن را با استفاده از قاچاق خارجی برای تهیه برخی از قطعات و فن آوری است.”

کره شمالی قرار گرفته است به تحریم های سازمان ملل از سال 2006. آنها باید تقویت شده با 15 عضو شورای امنیت در طول سال در تلاش برای قطع کمک های مالی برای پیونگ یانگ هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های.

کشتی به کشتی و انتقالات

تحریم مانیتور گفت که در یک پیشنهاد تازه برای فرار از تحریم های کره شمالی در حال شروع به صادرات میلیون تن کالا ممنوع شده پس از سال 2017 — با استفاده از بارج.

کره شمالی صادر 3.3 میلیون تن زغال سنگ زغال سنگ بین ماه های ژانویه و اوت 2019 با برآورد ارزش $370 میلیون ($492 میلیون دلار کانادا) در این گزارش گفت:.

زغال سنگ و کشتی های لنگر انداخت هستند دیده می شود در Rajin بندر در نزدیکی کره شمالی شهرستان مرزی Rason, adjaecent به روسیه و چین است. در این گزارش گفت که در تلاش برای فرار از تحریم های کره شمالی در حال شروع به صادرات میلیون تن کالا ممنوع پس از 2017. (Ed جونز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“با توجه به عضو دولت کره شمالی ترین صادرات زغال سنگ حدود 2.8 میلیون متریک تن (2.5 میلیون تن) بودند انجام شده از طریق کشتی به کشتی انتقال از کره شمالی-پرچم کشتی های چینی به محلی بارج.”

ناشناس عضو دولت گفت: مانیتور که برجس تا به حال تحویل زغال سنگ به طور مستقیم به سه پورت در چین Hangzhou خلیج و همچنین به امکانات در امتداد رودخانه یانگ تسه.

این ناظران سازمان ملل همچنین گفت: یک عضو دولت گزارش داد که کره شمالی صادر شده بود حداقل یک میلیون تن شن و ماسه از رودخانه لایروبی ارزش حداقل $22 میلیون (29 میلیون Cdn) به بنادر چین.

پیونگ یانگ متحد چین بارها گفته است که اجرای تحریم های سازمان ملل.

تحریم مانیتور گزارش داد که کره شمالی در ادامه به بە واردات نفتی تصفیه شده از طریق کشتی به کشتی انتقال در دریا و تحویل مستقیم.

پس از سال 2017, کره شمالی سالانه واردات نفتی تصفیه شده اند دربسته در محیط توسط شورای امنیت سازمان ملل در 79 میلیون لیتر. مانیتور گفت: ایالات متحده گزارش داد که بين Jan. 1 و اکتبر. 31 سال گذشته پیونگ یانگ وارد تصفیه شده نفتی است که بیش کلاه “بیش از چند بار.”

‘اثرات ناخواسته’ در وضعیت بشردوستانه

در حالی که تحریم های سازمان ملل هستند نه به معنای آسیب کره شمالی شهروندان این گزارش گفت: “می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که تحریم های سازمان ملل تا به حال ناخواسته اثرات آن بر وضعیت انسانی و کمک به عملیات اگر چه دسترسی به داده ها و شواهد محدود است و هیچ روش قابل اعتماد است که disambiguates تحریم های سازمان ملل از دیگر عوامل است.”

روسیه و چین مطرح کرده اند و نگرانی است که تحریم شد و آسیب رساندن به کره شمالی شهروندان و ابراز امیدواری کرد که کاهش برخی از محدودیت ها می تواند کمک به شکستن بن بست در مذاکرات هسته ای بین واشنگتن و پیونگ یانگ.

اما ایالات متحده و فرانسه و انگلیس گفت: در حال حاضر زمان برای در نظر گرفتن رفع تحریم ها.

کره شمالی گفته است این دیگر یک تعهد برای توقف هسته ای و موشکی, تست سرزنش ایالات متحده برای عدم دیدار با یک پایان-2019 مهلت برای نشان دادن انعطاف پذیری بیشتر در مذاکرات هسته ای و در “وحشیانه و غیر انسانی” تحریم.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظامی از مرز که تقسیم شمالی و کره جنوبی در Jun. 30, 2019. (معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

گزارش سازمان ملل متحد گفت: کره شمالی انجام 13 موشک آزمون سال گذشته راه اندازی حداقل 25 موشک از جمله انواع جدید از برد کوتاه و submarine-launched ballistic missiles.

“آن را ادامه داد به منظور توسعه زیرساخت ها و ظرفیت های خود را برای برنامه موشکی,” مانیتور گفت.

تحریم مانیتور همچنین به این نتیجه رسیدند که کره شمالی ادامه داد: برای انجام حملات سایبری علیه موسسات مالی و cryptocurrency مبادلات در سطح جهان است.

“این حملات منجر به زیان های پولی و ارائه درآمد غیر قانونی برای کره شمالی در نقض تحریم های مالی” این گزارش گفت:.

“این حملات کم خطر بالا-پاداش دشوار است برای تشخیص و افزایش پیچیدگی می تواند نا امید مجوز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر