کره شمالی و کره جنوبی تبادل آتش در مرز

کره جنوبی مقصر کره شمالی برای شروع مرزی تیراندازی. که به دنبال آن ظهور کیم جونگ سازمان ملل متحد پس از یک غیبت

توسط PATRIS-FUN در 14 اردیبهشت 1399

کره جنوبی مقصر کره شمالی برای شروع مرزی تیراندازی. که به دنبال آن ظهور کیم جونگ سازمان ملل متحد پس از یک غیبت طولانی و شایعات از مرگ خود را.

کره شمالی و کره جنوبی تبادل آتش در مرز روز یکشنبه جنوب نظامی گفت.

سئول سرزنش پیونگ یانگ برای تبادل بیان کرد که این اخراج پس از یک پست مرزی. در بازگشت از کره جنوبی اخراج دو بار. "نظامی ما در پاسخ با دو دور از تیراندازی و اعلام هشدار دهنده با توجه به دستی ما" گفت: کره جنوبی ،

در حالی که کره جنوبی تا به حال هیچ تلفات از شلیک معلوم نیست که آیا کره شمالی انجام داد. کره جنوبی گفت که در ارتباط با کره شمالی از طریق نظامی خود را خط به شکل علت شلیک.

مرز بین دو کشور است و این غنی ترین در جهان است. در سال 2017, شمال تخلیه آتش قابل توجهی به مرز زمانی که یک سرباز فرار به کره جنوبی.

در سال 2018 هر دو کشور شروع به از بین بردن برخی از پست گارد و معادن از مرز در تلاش برای کاهش تنش است. تلاش شد بنا به گزارش ها متوقف شده با توجه به ادامه تنش بین کره شمالی و آمریکا بیش از سابق برنامه هسته ای.

خبری از شلیک به شرح زیر تعدادی از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در چشم های عمومی. این کشور خروجی رسانه ها منتشر شد فیلم از رهبر حضور در افتتاح یک کارخانه کود. حدس و گمان بر این مرموز رهبر خوب بودن رشد پس از شکست او برای حضور در جشن تولد خود را در اواخر پدربزرگ و دولت موسس کیم ایل سونگ در 15 آوریل — با وجود این که مهم ترین روز در کره شمالی تقویم.

am/aw (AFP ایسنا)

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب