کارولینای شمالی فرماندار دستور حذف مؤتلفه مجسمه با استناد به نگرانی های ایمنی عمومی

(رالی, N. C.) — خدمه در شنبه حذف دو متفق مجسمه های خارج از شمال کارولینای دولت و کنگره در رالی در دستور فرماندار صبح روز بعد از معترضان سرنگون دو در نزدیکی مجسمه.

لیبریا روی کوپر است که حمایت از بین بردن مجسمه ها در انتشار اخبار گفت که از بین بردن مجسمه بود عمومی-ایمنی ضروری است.

“اگر قوه مقننه بود لغو 2015 را قانون قرار می دهد که تا موانع قانونی برای حذف ما اجتناب می تواند خطرناک حوادث شب گذشته” کوپر گفت.

مجسمه برداشته شنبه شامل یک مجسمه اختصاص داده شده به زنان در کنفدراسیون و دیگر قرار داده شده توسط ایالات دختران کنفدراسیون تجلیل هنری وایات اول شمالی Carolinian کشته در نبرد در جنگ داخلی.

هر دو مجسمه ایستاده بود و برای بیش از یک قرن است.

در شب جمعه معترضان پایین کشیده دو مجسمه از دو متفق سربازان بودند که بخشی از یک ستون هرمی شکل سنگی. پیش از آن در شب پلیس در حال خنثی قبلی تلاش برای سرنگونی این ارقام است. اما پس از این ماموران در پاکسازی منطقه معترضین ستون هرمی شکل سنگی و قادر به خراب کردن مجسمه.

مجسمه کشیده شد و یکی از حساس تا توسط آن گردن از نور پست.

کوپر گفت: بخش های باقی مانده از آن یادبود خواهد بود حذف به عنوان به خوبی.

یک 2015 قانون میله حذف خاطرات بدون اجازه از یک کشور تاریخی کمیسیون. اما کوپر گفت: قانون ایجاد یک استثنا عمومی-ایمنی در شرایط اضطراری و او بازیگری که در زیر ارائه شده است.

روز شنبه, جمهوریخواه, Lt. رژیم صهیونیستی. دن جنگل با صدور بیانیه ای در محکومیت معترضان اقدامات و سرزنش به لیبریا روی کوپر.

“اهالی کارولینای شمالی باید شوکه مطلق بی قانونی رخ داده است که در مرکز شهر رالی یک بار دیگر شب گذشته این بار در دولت غیرقانونی. در حالی که رژیم صهیونیستی. کوپر منتقل سرزنش زمانی که شهرهای ما را غارت کردند و به ساختمان آسیب دیده بودند او هیچ بهانه ای در این زمان. شب گذشته تخریب رخ داده در اموال دولت درست در کنار او ، روشن است که رژیم صهیونیستی. کوپر یا ناتوان از حفظ نظم و قانون و یا حتی بدتر تشویق این رفتار” جنگل گفت.

Pamela Walker, سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت امنیت عمومی گفت: دولتی چند افسر پلیس مجروح شدند اولیه دافعه از معترضان از بناهای شب جمعه.

“پس از تاریک جمعیت رشد داشته و این وضعیت تشدید دوباره زمانی که برخی از افراد بازگشت و برای بار دوم به خشونت حذف مجسمه. در کار استراتژیک تعادل عمومی ایمنی و ایمنی از افسران ارشد مشخص شد بهترین به تعامل مجدد در مجسمه و به عنوان نتیجه هیچ کس به طور جدی مجروح” واکر گفت.

کوپر در انتشار اخبار گفت: “آثار به برتری تعلق ندارند در اماکن وفاداری و از آن زمان گذشته است که این خاطرات دردناک بود نقل مکان کرد و در یک حقوقی راه امن.”

متعدد مؤتلفه مجسمه تخریب شده است و یا پاره سراسر جنوب در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>