هیچ کس نمی داند زمانی که کنگره را به سی

دانشمندان قطعا در هیئت مدیره با اجتماعی فاصله به عنوان یک روش برای قرار دادن دندانه در رمان coronavirus همه گیر اما آنها همچنین اذعان دیگر اقدامات در نهایت باید به عنوان محدودیت سهولت بورسی گزارش.

“کلاسیک اپیدمیولوژیک روش برای کنترل بیماری است و نه به تعطیل کردن جامعه; آن را به هدف قرار دادن مردم شما می دانید به این بیماری و درک که آنها در حال گسترش آن به گفت:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی.

در حال حاضر که ممکن است در ایالات متحده به دلیل وجود ندارد مقدار کافی از تست اما “هنگامی که شما را به این شماره بازگشت به سطح قابل کنترل” Konyndyk گفت: گسترده تست و تماس با ردیابی باید تبدیل به برجسته روش برای سرکوب ویروس گسترش یافته است.

آن را نمی خواهد بود آسان است ، کیتلین, رودخانه ها, یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: “این بسیار کار فشرده برای پیدا کردن تماس از افرادی که بیمار هستند” در بخشی به دلیل یکی از جنبه های تماس با ردیابی است که به طور مداوم چک کردن مردم به دیدن اگر آنها تبدیل به بیمار themsleves. Kondynyk گفت: چنین سازمانی را “دهها هزار نفر” از کارکنان مراقبت های بهداشتی ، که به احتمال زیاد به معنی حداقل برخی از اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل باقی می ماند به طور همزمان.

دانشمندان هر چند نگران هستند که آنها در حال دیدن یک آزمون-و-ردیابی چشم انداز آینده از دولت فدرال پس از آن هنوز مشخص نیست اگر “کتاب اپیدمیولوژی” را آن روز. در ادامه مطلب Vox. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>