هیچ برنده و در عین حال در آیووا. مسائل فنی تاخیر دموکراتیک حزبی نتایج

حزب دموکرات مقامات در آیووا کار می کرد با عصبانیت شنبه برای تحویل تاخیر در نتایج اول خود را-در-این-ملت حزبی به عنوان نا امید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ادعا کرد حرکت و کشت و زرع پیش رو در تلاش خود را برای کاخ سفید است.

تکنولوژی مشکلات و گزارش “تناقضات” نگه داشته آیووا حزب دموکرات مقامات از انتشار نتایج از روز دوشنبه حزبی که بسیار به کرات kickoff به 2020 اولیه. آن را شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج این مسابقه به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه با هیچ روشن پیشتاز.

به جای جلسه بعد به پایان رسید با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

دولت در انتخابات گفت: نتایج نهایی منتشر خواهد شد بعد از آن شنبه و ارائه اطمینان داد که این مشکل نه به عنوان یک “هک یا نفوذ است.” مقامات انجام کنترل کیفیت و تایید نتایج اولویت یکپارچگی نتایج این حزب در بیانیه ای گفت.

این بیانیه پس از ده ها هزار نفر از رای دهندگان صرف ساعت دوشنبه شب مرتب سازی از طریق یک میدان نزدیک به یک دوجین از نامزدها که در حال صرف مقدار از سال گذشته مبارزه را به نفع خود باز مسابقه از سال 2020 مبارزات انتخاباتی و در نهایت این فرصت را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

سردرگمی تهدید برای همیشه لکه دار کیکآف قفقاز و اجازه منتقدان به منظور بالا بردن سوال در مورد یکپارچگی در این سال نتایج هر زمان که آنها منتشر می شوند.

دموکرات امیدوار بود آیووا قفقاز را فراهم می کند برخی از وضوح برای چه بوده است مبهم نامزدی مبارزه برای بسیاری از سال گذشته است.

جای هیچ نتیجه ای در چشم چند ساعت پس از caucusgoers رأی آنها مواجه احتمال این که هر چه تعداد آنها در نهایت منتشر می شود مورد سوال است. و فراتر از سال 2020 منتقدان شروع به تعجب با صدای بلند که آیا آیووا decadeslong سنت میزبانی اولین رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری در معرض خطر بود.

دولت سخنگوی مندی مک کلور در گفت و گو با “یافت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج.”

“این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ,” او گفت:. “داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

Tech مشکلات طاعون رای

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی سرزنش مسائل مربوط به فن آوری در شهرستان رله حوزه گزارش می دهد که این برنامه ایجاد شده برای سازمان حزبی به گزارش يافته بود “ظروف سرباز یا مسافر.” به عنوان یک نتیجه, کورتنی گفت: حوزه شد نیم در نتایج به دولت مرکزی حزب بود که بیش از حد شلوغ برای پاسخ به تماس های خود را در برخی از موارد است.

Linn County حسابرس Joel میلر که زد یک حوزه در سدار رپیدس حومه گفت: برخی از کاربران برنامه احتمالا نمی توانید دستورالعمل در مورد نحوه ورود به سیستم.

“اگر مردم نمی دانند که به کجا نگاه برای شماره پین و یا حوزه اعداد است که می تواند آنها را آهسته میلر گفت:” او گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با استفاده از سیستم گزارش حوزه را آمار و ارقام.

در ضمن رای دهندگان ایالت آیووا بودند متعادل یک اولویت قوی برای تغییر اساسی با یک میل شدید برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به عنوان طبقه بندی شده اند از طریق نزدیک به یک دوجین نامزد در یک مسابقه که ارائه شده باز تست از چه کسانی و چه حزب مخفف در سن آشفته از مغلوب ساختن پیشی جستن. این فقط برای اولین بار در یک اولیه فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان فقط در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

سازمان دیده بان | چگونه یک آیووا انجمن آثار:

این حومه آیووا کلیسا تربیت بدنی یکی از 1600 در مکان های که در آن دولت دموکراتیک رای دهندگان شروع مسابقه به انتخاب حزب 2020 نامزد. CBC را کتی سیمپسون شکسته شدن چگونه کار می کند. 1:36

برای دموکرات ها لحظه ای بود که ضخیم با وعده برای یک حزب است که کشف و ضبط شده است عمده دستاوردهای متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016. اما به جای روشن خوشبینی ابر عدم قطعیت و تعمیق intraparty خشم آویزان بیش از روز دوشنبه انتخابات به عنوان چشم انداز مبهم در نتیجه نگرانی از طولانی و تفرقه اولیه در ماه های آینده.

“من کسی است که می تواند جلو و حزب ما با هم” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: حامیان در یک تماس تلفنی نشان می دهد رقبای او نمی تواند. “من کسی است که رفتن به جلو و همه ما در به ما ایده هایی که همه ما می تواند اجرا بر روی. کسی که می گوید هر دو الهام بخش و شمول.”

یک عضو مخاطبان می رسد در یک تجمع برای سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیش از آیووا قفقاز. (چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس)

نظرسنجی ها نشان می دهد که ایالت ورمونت برنی ساندرز ممکن است باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg — می تواند نمره یک پیروزی در آیوا را غیر قابل پیش بینی و دمدمی انجمن سیستم به عنوان سازمان دهندگان آماده برای رکورد مشارکت مردم است.

سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه مینه سوتا نیز مدعی حرکت در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard می تواند عوامل است.

“اگر کسی به شما می گوید که آنها می دانند که چه کسی به نفع خود یا آنها رو زمزمه از خدا و یا آنها دیوانه چون هیچ کس نمی داند گفت:” Deidre DeJear که اعلام حمایت وارن در روز دوشنبه و اولین زن برنده ایالت اولیه در آیووا.

تقریبا دو سوم از آیووا حزبی را برانگیخت گفت: حمایت از یک نامزد که اساسا تغییر سیستم چگونه در واشنگتن کار می کند مهم بود که رای خود را با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای شرکت در روز دوشنبه دموکرات قفقاز.

که در مقایسه با حدود یک سوم از حزبی را برانگیخت که گفت: از آن مهم تر بود برای حمایت از یک نامزد که بازگرداندن نظام سیاسی به, چگونه آن را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016.

‘یک آستین ، نقش’

ظهر شنبه یک تعداد انگشت شماری از ماهواره قفقاز در حال حاضر صورت گرفته است — برخی از هزاران مایل دور از آیووا. در گلاسکو اسکاتلند ساندرز دریافت بیشترین حمایت از 19 جلسه را برانگیخت که حضور داشتند در حالی که وارن در آمد دوم و Buttigieg سوم شد. دیگر نامزدها بودند قابل دوام.

اما حوزه قفقاز هستند نسبتا کوچک بخشی از نتایج برخی از 200,000 مردم آیووا نمایندگان شان در حال انتظار برای شرکت در این رویداد.

آیووا ارائه می دهد فقط درصد کوچکی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی اما نقش یک آستین ، نقش مهمی در حذف زمینه های اولیه. ضعیف نشان دادن در آیووا می تواند پیشتاز جمع آوری کمک های مالی به سرعت و پشتیبانی در بعد متحده رسید در حالی که قوی نتیجه می تواند یک نامزد بسیار مورد نیاز حرکت است.

میلیاردر مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در حال اجرا است به موازات مبارزات انتخاباتی است که نادیده آیووا به عنوان او آماده برای حمله با چنگال در هر درک نقاط ضعف در این زمینه آمده مارس.

گذشته چندین دموکرات که برنده آیووا قفقاز رفت و در مبارزات این حزب نامزدی.

حزب جدید قوانین ممکن است به بیش از یک نامزد یک فرصت برای ادعای پیروزی حتی اگر آنها نمی, رسمی برنده است.

برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را گزارش سه مجموعه از نتایج را در پایان شب: برگه از “تراز اول” از حزبی را برانگیخت خود را “نهایی تراز” و تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر سه را نشان می دهد همان برنده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

جمهوری خواهان نیز برگزار قفقاز روز دوشنبه. با هیچ توجهی مخالفت مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی به دست آورد.

آیووا قفقاز هستند شطرنج, اما آنها کمی پیچیده است و آنها در مورد انتخاب یک قهرمان. آدرین Arsenault توضیح می دهد: 1:36

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر