‘هیچ وقت به صبر’ به صورت مالیات اصلاحات می گوید وزیر دارایی

اولاف شولز, همراه با دیگر وزیران دارایی اتحادیه اروپا نامیده است در اعضای G20 به عمل ‘سرعت’ برای جلوگیری از فرار مالیاتی و برای راه اندازی یک لوی دیجیتال غول. وزرای هشدار داد از ” تکه تکه شدن جهانی سیستم مالیاتی.’

وزیر دارایی اولاف شولز می گوید اقدام جهانی اصلاحات مالیاتی باید در این سال وجود دارد و آن این است که هیچ وقت منتظر انتخابات در “یک کشور و یا یکی دیگر.”

“ما باید قاطعانه عمل کند به سرعت و با هم” Scholz گفت: در یک بیانیه مشترک با اسپانیا وزیر اقتصاد نادیا کالوینو (calvino) ایتالیا با وزیر مالیه روبرتو Gualtieri و وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire.

سیاستمداران در حال حضور در نشست گروه 20 متشکل از وزیران دارایی در ریاض اجرا می شود که تا روز یکشنبه.

بیشتر بخوانید: میلیونرهای کمی پرداخت مالیات بر ارث در آلمان

“یک توافق باید تا پایان سال” گفتند.

مالیات شرکت های بزرگ اصلاحات نیز در این جدول در این هفته نشست. “اگر این است پس از عمل در حال حاضر این منجر به تکه تکه شدن جهانی سیستم مالیاتی” نوشت: این وزرا در بیانیه خود را.

میلیاردها یورو است که می تواند کارگردانی برای ساخت مدارس و بیمارستان ها و زیرساخت های مدرن در حالی که مشروعیت دولت و ارزش های دموکراتیک در معرض خطر هستند اگر اصلاحات نیست اجرا به سرعت به آنها اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: آلمانی راست AfD رهبر حزب دست می دهد سیاسی ایمنی در مورد فرار از پرداخت مالیات

دو ضعف در سیستم مالیاتی تنظیم شده به پنجه: سود دیجیتال شرکت ها نیست که مشمول مالیات مناسب و پدیده شرکت های چند ملیتی جابجایی مقر خود را به کشورهای با نرخ مالیات پایین تر.

“این (دیجیتالی مبتنی بر شرکت ها) تولید سود بسیار زیادی در مناطق که در آن آنها هیچ پایگاه رسمی و در نتیجه مالیات پرداخت نمی کند. در همان زمان برخی از بزرگترین شرکت های بزرگ همچنان به طور مستقیم سود خود به کشور با کاهش نرخ مالیات” وزیران گفت.

در طول دو روز مذاکرات وزیران نیز مجموعه ای به بحث در مورد ایده جهانی حداقل نرخ مالیات.

بیشتر بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش سریع تجارت نبرد با اروپا بیش دیجیتال مالیاتی

lc/mm (dpa رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>