‘هیچ سمت چپ اتاق من کارت اعتباری’: 1,300 رشته کانادایی درخواست برای وام اضطراری

کمبود پول نقد و رشته در خارج از کشور, صدها کانادایی در حال انتظار برای یک وام اضطراری از دولت فدرال از آنجا که آنها نیاز به پول برای پرداخت هزینه های هتل ها و یا کتاب پرواز.

دولت کانادا پرداخت شده $1.8 میلیون دلار وام به 525 گیرندگان از طریق COVID-19 وام اضطراری برنامه ای برای کانادایی ها در خارج از کشور. آن است که در حال حاضر پردازش یکی دیگر از 800 برنامه های کاربردی وام با توجه به امور جهانی کانادا.

این repayable وام تا 5 ، 000 دلار در نظر گرفته شده است برای پوشش پروازهای برگشت به کانادا و یا هزینه های اولیه مانند هتل ها و مواد غذایی تا زمانی که شهروندان می توانند به خانه بازگشت. در حال حاضر وجود دارد 391,451 کانادایی امضا به ثبت نام از کانادایی ها در خارج از کشور.

کیمبرلی Bradley, 50, Pembroke, Ont., می گوید او نیاز به وام اضطراری برای پوشش هتل لایحه در وردرو کوبا. او را مجبور به قرنطینه با صدها نفر از مسافران دیگر و تنها پول نقد به اندازه کافی برای پوشش چهار شب, او گفت:.

“مردم باید اجرا از پول است. آنها در انتظار وام اضطراری التماس هتل ها صبر کنید,” او گفت:. “من هیچ سمت چپ اتاق من کارت اعتباری.”

برادلی گفت: او رزرو سه پروازهای تجاری به خارج از کشور کوبا در 10 روز گذشته هر پرداخت برای کارت های اعتباری خود را, اما همه آنها لغو شده است. هر زمان او دریافت اعتبار برای آینده سفر اما بدون بازپرداخت را انجام دهید.

سفر در بودجه تنگ

برادلی آغاز روند درخواست وام هشت روز پیش. او موفق به دریافت یک ایمیل از کانادا واکنش اضطراری مرکز امروز که گفت: “با توجه به حجم بسیار بالای درخواست های ما نمی قادر خواهد بود برای به روز رسانی در مورد وضعیت فرد از برنامه های کاربردی وام.” جدید ترین ارتباطات هشدار داد که این روند می تواند یک هفته.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, امور جهانی کانادا گفت این کار “در سراسر ساعت” برای اطمینان از آن است که “ارائه کمک های اضطراری و خدمات کنسولی به کانادایی ها در خارج از کشور که به آن نیاز دارید.”

برادلی می گوید: او را خوشبخت تر از بسیاری از مسافران به دلیل دولت کوبا قرار داده خارجی در فراگیر هتل که در آن کارکنان در حال درمان آنها را به خوبی. (Top World News تعطیلات)

برادلی که یک بیماری خود ایمنی است که تشدید سرما وارد کوبا در اوایل ژانویه. او در یک آپارتمان اجاره ای در یک روستای ماهیگیری برای شش ماه او گفت:.

زمانی که COVID-19 تشدید نگرانی در اوایل ماه مارس او وزن گزینه های خود را. او می گوید: او نمی باید یک محل به محل قرنطینه در انتاریو چرا که او زندگی می کند با دخترش که ضروری کارگر خدمات. برادلی نیز زنده می ماند در یک بازنشستگی از کار افتادگی و تا به حال پیش پرداخت شش ماه اجاره در کوبا.

بنابراین او تصمیم گرفت که او را از خود جدا در آپارتمان خصوصی در کوبا تا پایان ماه ژوئن است.

این طرح از هم جدا افتاد سه شنبه گذشته زمانی که کوبا مهاجرت مقامات تصمیم به زور همه خارجی ها به قرنطینه در هتل را امتحان کنید به کنترل سرعت گسترش ویروس.

“بسیاری از مردم فرصت های از دست رفته را به پرواز چون آنها فکر می کنم آنها فقط رفتن به صبر همه چیز در اینجا” برادلی گفت.

با اینحال او را سرزنش نیست کوبا مقامات برای برداشتن گام های حاوی ویروس, او گفت:.

در حال حاضر او را مجبور به پرداخت $50 شب در Barcelo Solymar هتل که او گفت با نوع کارکنان است بلکه فراتر از او بودجه تنگ است.

برادلی در اینجا دیده می شود در کوبا که در آن او شده است زندگی از بهمن ماه بود که در بودجه قبل از COVID-19 همه گیر او را مجبور به کوبا هتل او نمی تواند به استطاعت او می گوید:. (فرستاده شده توسط کیمبرلی Bradley)

پرواز در داخل و خارج از کوبا شده است به حالت تعلیق تا Bradley انتظار به گیر وجود دارد برای ماه. هنوز هم او می خواهم به اندازه کافی پول برای خرید بلیط هواپیما باید دولت کانادا را انتخاب کنید به ترتیب بازگشت پرواز. کانادایی دیگر رشته در خارج از کشور گزارش کرده اند پریشانی مالی بالا قیمت بلیط در پروازهای مرتب توسط دولت است.

درخواست وام را تکذیب کرد

تورنتو ساکن الکساندرا Acosta به او کمک کرد تا 62 ساله پدر درخواست 1000 دلار وام اضطراری در هفته گذشته به نسبت یک بلیط هواپیما از Lima, Peru.

با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر و خود شرایطی Acosta نمی تواند استطاعت به پرداخت وام او پول خودش, او گفت:.

“من به اندازه کافی پول به گذشته من برای مواد غذایی من. شوهر من کار نمی کند. من کار نمی کند. شما می توانید تنها با استفاده از کارت اعتباری خود را بسیار” او گفت:.

پدرش خوان Acosta, فقط دریافت یک ایمیل از سفارت کانادا در لیما که او رد شد وام. رد ایمیل مشخص نیست چرا اما گفت: “این برنامه در نظر گرفته شده است به ارائه کمک به شهروندان کانادایی که قصد بازگشت به کشور کانادا شده اند مانع از انجام این کار به دلیل COVID-19 و هیچ منبع دیگر از وجوه.”

دولت فدرال مرتب سه پرواز را به کانادایی ها از پرو این هفته است.

Acosta گفت: او را ویران کرد.

“اگر او در اینجا با من همراه او خواهد بود … در این خانه, بنابراین من می تواند مطمئن شوید که او خوب است,” او گفت:. “شما باید به مراقبت از پدر و مادر خود را زیرا آنها در زمان مراقبت از شما.”

کارکنان Pariwana خوابگاه در Cusco, پرو به اطلاع مهمانان از دو تایید مثبت COVID-19 نتایج در 25 مارس. (فرستاده شده توسط ویلیام Fafard)

Acosta او گفت: جستجو برای یک پرواز تجاری از پرو برای پدر او ماه گذشته پس از دولت کانادا مسافران هشدار داد که آنها باید به خانه بازگشت در حالی که آنها هنوز هم می تواند. او را موفقیت آمیز نبود.

او گفت که پدرش نقل مکان کرد و از کانادا به پرو دو سال پیش به دنبال یک فرصت کسب و کار و مراقبت از سالمند خود را پدر. Acosta تصدیق میکند که پرو است که پدر او را به محل اقامت اولیه این روزها اما او می گوید: او یک شهروند کانادایی و او می خواهد او را به خانه.

معیارهای واجد شرایط بودن برای واجد شرایط برای وام اضطراری از دولت فدرال عبارتند از:

  • شما واجد شرایط اگر شما یک شهروند کانادایی نهفته COVID-19 که برنامه ای برای بازگشت به کانادا و, که دیگر هیچ منبع بودجه.
  • امور جهانی را در نظر بگیرید که شما برنامه ای برای بازگشت به کانادا اگر شما:
    • تا به حال پرواز بازگشت رزرو و پرواز شما لغو شده یا به تاخیر افتاد.
    • اقدام به رزرو پرواز, اما نمی تواند به دلیل محدودیت های مسافرتی و یا قیمت گزاف.
  • شما باید یک شهروند کانادایی است.
  • شما باید مقیم دائم سفر با یک عضو خانواده است که یک شهروند کانادایی و یا مواجهه با یک تهدید برای زندگی و یا دیگر آسیب شدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>