‘هیچ کس اشاره به افرادی که آن را پاک کردن’: آنچه در آن مانند برای تمیز کردن حرفه ای در طول COVID-19 شیوع

Wمرغ ونسا خواسته است برای تمیز کردن پس از بیمارانی که آنفلوآنزای فصلی یا سرخک یا MRSA در پنسیلوانیا بیمارستان که در آن او کار می کند در خدمات محیط زیست, او می داند که چه باید بکنید. او می داند که چگونه برای ضد عفونی کردن سطوح, آنچه باید به دور انداخته شود و آنچه که او باید بپوشند برای محافظت از خودش. اما زمانی که او برای تمیز کردن اتاق اشغال شده توسط COVID-19 بيمار او پرواز کور.

“این نوع از وحشتناک می گوید:” ونسا که در زمان شناسایی توسط نام تنها به صورت حرفه ای حمایت می کند. او ناظران گفت: او را به تمیز کردن اتاق فقط به عنوان او می خواهد برای یک آنفولانزا بیمار اما او می گوید: او درمان آنها را مانند او را به صورت جدی تر بیماری—پرتاب کردن تقریبا همه چیز یکبار مصرف تصفیوی دیوار و شستشو در هر اینچ—به امن است. “هیچ کس نمی داند که دقیقا چگونه برای تمیز کردن آن است. ما نمی دانیم که چگونه مسری این است.”

در زمانی که تمیز کردن وسایل ارزشمند و دست شستن ملی فعالیت افرادی که پاک کردن حرفه ای مانند ونسا را تماشا کرده اند شغل خود را در معنای جدید و قابل توجهی خطرات جدید است. اما آنچه باقی مانده همان آنها می گویند عدم احترام و اغلب ناکافی جبران.

ونسا به عنوان مثال باعث می شود تنها حدود 11 دلار در ساعت برای unenviable از ضد عفونی بیمارستان, اتاق اغلب بدون دنده محافظ مناسب برای خودش. تازه N-95 ماسک هنوز هم در دسترس است در بیمارستان, او می گوید: عمدتا رفتن به پزشکان و پرستاران; او و خانه داری همکاران اغلب مجبور به استفاده مجدد از آنهایی که دارند. او می گوید: او ممکن است را متوقف کرده اند در محل کار اگر او نمی نیاز به پول به خصوص از او به شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که او را در خطر اضافی گرفتن COVID-19.

“از آنجا که من کار وجود دارد” ونسا می گوید: “من هم از ترس به دیدن خانواده من در حال حاضر.” او زندگی می کند با بهترین دوست او و دور ماندن از خانه پدر و مادرش در حال حاضر.

کارگران در صنایع در حال مبارزه برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارید. عمر که درایو یک کامیون زباله در کالیفرنیا می گوید: شرکت او حتی ارائه ضد عفونی کننده دست برای کارگران خود را حتی اگر “ما در حال برخورد با همه زباله [و] ما نمی دانیم که آنچه در آن وجود دارد.”

هنگامی که عمر و همکاران خود خواسته برای ضد عفونی کننده آنها داده شد همه منظوره تمیز و گفت: برای استفاده از آن را در دست خود او می گوید. برای ایمن ماندن او متوسل به درخواست دوستان که در کار خرده فروشی برای کمک به او در پیدا کردن خود را مطابق با اصول بهداشتی لوازم.

“[مدیریت] فوق العاده ارزان. در رستوران انجام پیشخدمت خود را انجام [لوازم] برای تمیز کردن جداول” او می گوید:, و اضافه کرد که او نمی گرفتن خطر پرداخت. خود اتحادیه قرارداد او باعث می شود حدود 26 دلار در هر ساعت.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

K. T. یک سرایدار به صورت یک سان فرانسیسکو ساختمان اداری خواست که به شناسایی حروف تنها می گوید: او ترس از تغییر پزشکی به مالی به وقوع می پوشد ،

“هنگامی که ما [اول] در مورد کوروناویروس ما احساس مانند آن چیزی ترسناک,” او می گوید. “ما در یک ساختمان با یک بسیاری از مردم است. ما همیشه احساس می کردم که آن را برای ما آسان به آن را دریافت.” فوق العاده تمیز کردن پروتکل های او را در بیشتر مواد ضد عفونی کننده و پاک کردن بالا-سطوح تماس—کمک نمی کند قرار داده و او را در سهولت.

اما در حال حاضر که این ساختمان اداری که در آن K. T. آثار خالی نشسته او می گوید او نگران اخراج و یا کاهش می یابد برنامه. او یک شغل دوم به عنوان یک لوله کش و برق اما او بستگی به $21.80 یک ساعت او باعث می شود زیر 40 ساعت در هر هفته اتحادیه مربوط به فراشی قرارداد.

Labina Shrestha, مدیر عملیات برای خدمات زیست محیطی در بوستون بریگهام و بیمارستان زنان است ماهیهای نقش خط مقدم کارگر و مدیر در COVID-19. او لباس تا برای برگزاری اضافی تمیز کردن جلسات آموزشی برای کارکنان و نوشته های بیمارستان نزدیک به روزانه سیاست روز رسانی در محیط زیست, خدمات, اطاق کابینت قلفی; او همچنین با این نسخهها کار در بیمارستان رهبری به تیم او اطمینان کافی تجهیزات حفاظتی و که هیچ کس احساس overworked و یا نا امن. برقراری ارتباط آشکارا او می گوید: کمک می کند تا به او یادآوری تیم چرا آنها در هر روز.

“ما در دفاع از وقتی که می آید به پیشگیری از عفونت,” او می گوید. “ما زندگی را نجات دهد.”

درست همانطور که ممکن است نه شخص و نه K. T. باور COVID-19 تغییر خواهد کرد راه درک عمومی کار خود را با وجود اهمیت حیاتی آن گرفته شده است در طول بیماری همه گیر.

“افرادی وجود دارند که واقعا قدردانی [ما] و می دانیم janitors هستند در معرض خطر” K. T. می گوید. “اما وجود دارد بسیاری از مردم که…حتی نمی در پایین نگاه کنید و آنها را با ما در پایین.”

خطرات تمیز کردن حرفه ای فرض کنیم ممکن است آسان تر برای معده ونسا می گوید اگر آنها به رسمیت شناخته شده publicly.

“ما خانهدار ما خانواده های ما باید مسائل مربوط به سلامت ما مردم و حیوانات ما رفتن به خانه است که ما می تواند این را به” ونسا می گوید. “پزشکان و پرستاران است که بیش از حد, اما آنها به رسمیت شناخته شده. هیچ کس تا کنون اشاره به افرادی که آن را تمیز کردن پس از آنها رفته است.”

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>