هیچ کس در هیئت مدیره هوایی از ووهان, چین فرود آمد که در CFB ترنتون در انتاریو صبح روز جمعه نشان داد علائم کروناویروس و یا هر بیماری دیگر در طول پرواز وزیر بهداشت Patty Hajdu امروز گفت.

هواپیما به سمت چپ ووهان در روز پنج شنبه متوقف شد و در ونکوور به سوخت گیری قبل از حمل به انتاریو پایگاه نظامی.

“خوشبختانه هیچ یک را نشان داد علائم در هواپیما به طوری که هیچ کس تا به حال به پیاده در دامن زدن ایستگاه در ونکوور” Hajdu گفت: میزبان مت گالووی در یک مصاحبه در CBC رادیو فعلی.

مگان Millward بود در هواپیما حمل کانادایی که چپ چین در میان coronavirus شیوع او در توضیح تجربه. 6:08

گروه دیگری از 39 کانادا مسافرانی که سفر در یک دولت آمریکا-پرواز اجاره نیز وارد در ترنتون جمعه پس از انتقال به یک دولت فدرال-اجاره هواپیما در ونکوور.

مسافران پس از بازگشت در هر دو پرواز از ووهان در حال حاضر تحت یک 14 روز قرنطینه در پایگاه نظامی به دیدن اگر آنها توسعه علائم رمان coronavirus.

Hajdu گفت: evacuees تجربه “مقدار بسیار زیادی از استرس و اضطراب و خستگی در طول مستند در ووهان. بسیاری از آنها از هم جدا شده اند از فرزندان خود و یا مجبور به ترک عزیزان ،

176 مسافر در هیئت مدیره این هواپیما از ووهان در حال حاضر خواهد شد را وارد کنید 14 روز دوره قرنطینه در پایگاه ارتش در انتاریو است. 0:55

خدمات بهداشت روان ارائه خواهد شد بر پایه گفت و مقامات در حال برداشتن گام برای نگه داشتن مردم را اشغال کردند در حالی که تحت قرنطینه از جمله راه اندازی مراکز بازی برای بچه ها.

“اگر چه مسافران نمی شود تعامل با یکدیگر وجود خواهد داشت فرصت را برای آنها به ترک اتاق خود و سرگرم کردن کودکان خود و البته تمام خواهد شد که هماهنگ با مقامات بهداشتی که وجود دارد,” او گفت:.

بعد در روز رسمی با Hajdu بخش گفت: مسافران مجاز خواهد بود به ورزش در فضاهای باز اما خواسته خواهد شد که برای ماندن دو متر از هم جدا.

CFB ترنتون مجهز شده است برای ارائه مراقبت های اساسی برای هر مسافر که تبدیل به کمی بیمار است. کسانی که نیاز به یک سطح بالاتر از مراقبت از حمل و نقل خواهد شد به هر دو ترنتون بیمارستان یادبود یا بلویل یادبود. هر دو بیمارستان را در مجموع 18 منفی-فشار اتاق برای جداسازی بیماران.

“ما بسیار آماده” گفت: هدر کمپبل مدیر برنامه های اورژانس و مراقبت های اولیه با Quinte مراقبت های بهداشتی.

کمپبل گفت: یک متخصص بیماری های عفونی در تماس در کینگستون “برای ما ارجاع فوری.”

مگان Millward که تحت قرنطینه با شوهر و دو فرزند گفت: CBC News Network جمعه که خانواده اش در حال مجاز به رفتن به خارج از اتاق خود را بر روی زمین و خارج از ورزش است.

وجود 176 مسافر در هیئت مدیره کانادا ترابری. برخی که گفته بود دولت آنها در نظر گرفته شده را به پرواز نمی شد در هیئت مدیره; یک مقام رسمی گفت: برخی از آنها مجاز به هیئت مدیره با توجه به دلایل پزشکی — و نه لزوما coronavirus — و دیگران ممکن است تغییر ذهن خود را در آخرین لحظه.

کنترل مرز حداقل به صرفه راه برای جلوگیری از گسترش

Hajdu گفت evacuees تحت غربالگری اولیه قبل از اینکه نشان داده شده است به اتاق خود که در آن آنها باید زمان استراحت قبل از جامع تر است. آنها خواهد شد به طور مداوم نظارت توسط مقامات پزشکی در پایه و منتقل خواهد شد به یک بیمارستان محلی اگر آنها هیچ نشانه توسعه.

ملی به نظر می رسد در داخل منطقه قرنطینه در CFB ترنتون که کانادایی ها airlifted از ووهان چین خواهد ماند برای دو هفته. 2:12

وعده های غذایی تحویل داده خواهد شد به اتاق و تعاملات اجتماعی محدود خواهد شد.

برخی از کشورها از جمله ایالات متحده را محدود کرده اند ورود به مسافران از چین است.

Hajdu گفت: سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه های داده شده در اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

“کنترل مرز هستند که دست کم-راه های موثر برای جلوگیری از گسترش” او گفت:, و اضافه کرد که غربالگری های اطلاعات و به دنبال توصیه های پزشکی بهترین اقدامات است.

Toting Peppa خوک عروسک ریچارد Fabic برای پیوستن به دختر برای دوره قرنطینه در ترنتون, Ont. 6:07

که مقامات در ژنو ارائه به روز رسانی اعداد در گسترش coronavirus جمعه گزارش داد که چین در حال حاضر 31,211 موارد و 637 مرگ و میر. در خارج از چین 270 موارد گزارش شده در 24 کشور همراه با یک مرگ.

هفت مورد گزارش شده در کانادا — سه در انتاریو و چهار در بریتیش کلمبیا.

که گفته است: “نیاز مبرم برای لوازم پزشکی مانند ماسک و ماسک در چین و درخواست کشورهای دیگر به “ذخیره کردن” منابع خود را.

“من از رفتن به خواب به مدت 20 ساعت مستقیم’

میریام Larouche 25 ساله از L’Ascension, Que., گفت: کانادا مطبوعات که کشش از ووهان به ونکوور بود “بسیار طولانی” اما بسیاری از افراد در هواپیما خوابیده از طریق بسیاری از پرواز.

“من فکر می کنم من قصد دارم به خواب به مدت 20 ساعت مستقیم” Larouche گفت که چند روز گذشته بوده است استرس زا باشد.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت “تعداد کمی از هیچ-نشان می دهد” در فرودگاه در چین به دلیل برخی از افراد تغییر ذهن خود را در مورد ترک.

مقامات بهداشت عمومی می گویند به طور کلی خطر ابتلا به مردم کانادا از رمان coronavirus کم است.

سازمان دیده بان | آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس:

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im