یکی این است که غریب شماره به همین دلیل است که دولت هلند است که مشاوره آن شهروندان تنها برای پیدا کردن خود را در یک قرنطینه شریک که می توانید آنها را گرم نگه دارید در شب.

در چه گاردین می گوید “به طور معمول روشنفکر مداخله” از هلند موسسه ملی بهداشت عمومی و محیط زیست (RIVM) هلند است که پیشنهاد می کند که زنان و مردان تنها برای پیدا کردن خود را یک “seksbuddy” به صورت مستند. هدایت پس از دولت انتقاد قرار گرفته بود برای دیکته که بازدید کنندگان باید حداقل پنج متر از هم جدا در حالی که نشست در یک خانه است که البته مانع هر ahem, عاشقانه, روابط.

“بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به انجام این کار با هم” به RIVM helpfully پیشنهاد اضافه کردن “را خوب ترتیبات با این فرد در مورد چگونه بسیاری از مردم دیگر شما هر دو را ببینید. بیشتر مردم شما ببینید بیشتر شانس (گسترش) coronavirus.” به طور طبیعی تنها افرادی که “عاری از بیماری” باید ساخت چنین طرح هایی. و در رویداد ناگوار که زوج نمی تواند ملاقات با یکدیگر با توجه به نگرانی های بهداشتی ، RIVM برخی از قشنگ ابرو-بالا بردن مشاوره در مورد “گفتن ها وابسته به عشق شهوانی داستان” به یکدیگر از راه دور بیش از حد.

دولت های دیگر نیز تلاش با نحوه آدرس چشم انداز است که زوج ها ممکن است می خواهم برای دیدن هر یک از دیگر در طول همه گیر حتی اگر این به معنی نقض خود انزوا. در انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی به خبرنگاران گفت که عاشقان باید به “تست قدرت خود را در رابطه و تصمیم بگیرید که آیا یک آرزوهای خود را به طور دائم ساکن در یکی دیگر از خانواده” و یا دیگری محتوا و رفتن بدون دیدن هر یک از دیگر زمانی که شیوع ماندگار. Jeva Lange

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net